0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Az önce bi post gördüm allah onu bildiği gibi yapsın kadının biri çocuğu taciz edilmiş kaynanası gülmüş kocası da konuş diyormuş vs vss sen önce o çocuğu güzel koru sonra gel post ac senin ben ahlakina...... Ne şikayet etmiş ne bsy arkadaş beynim uyuştu yaaa allah ıslah etsin başka da bsy demiyorum herkes anne olmasın allah hak edene versin inşallah 

16 Cevaplar

0 oy
(15,869 puan) tarafından

Amin amin inşallah kanım çekiliyor inanmak istemiyorum ben yaaa:'(

(1,238 puan) tarafından
Ben kadının normal bsy gibi burda anlatmasina şok oldum
(15,869 puan) tarafından
Olan çocuğa olacak Allah korusunnn bide 2.evlilikmisss ayyy bugunn iyi degilll burasiii başıma ağrılar girdi
(1,238 puan) tarafından
Tobe estağfurullah allahım herkese akıl fikir versin
tarafından
Elin çocuğu ele ucuz gelir kendi kanından değil nasıl olsa. Bide soruya bakar mısın kaynanamla barismali miyim diyor,ben de yazdım he canım he barış koynuna da beraber sokun o yavruyu başına bi iş getirmeden rahat etmeyeceksiniz belli oldu dedim . Ay saçmalığa bakar mısın. Ayrıca da tanıyan varsa valla polise şikayet edelim alsınlar ellerinden o yavruyu,yoksa Allah korusun bişey gelecek çocuğun başına.
-Reklam-
0 oy
(121,322 puan) tarafından
bak gor kocasida taciz edecek o kizi
(15,869 puan) tarafından
Allah korusun yaaa kanım cekildi resmennn
tarafından
Akli dengesi yerinde değilmiş güya,ulan o mu dinlenir ağzıyla burnunun yerini değiştirmek lazım bide kaynanamla barismali miyim diye soruyo. Gidip kaynimin ağzına s.cayim demiyo da
nickimden baktim 1 saatlik uye acaba su muslumeden snr dikkatmi cekmek istedi
tarafından
Bunun dikkat çekmesi mi olur ay,ne mal insanlar var ya.
fake hesapmiydi acaba var boyle fake acip dalga gecen mahlukatlar
0 oy
tarafından
Valla ben dedim sen eger sessiz kalirsan yazik anneligine diye haklısın demis
(1,238 puan) tarafından
Böyle şeyler ört pas edildikçe daha da normal geliyo onlara
0 oy
tarafından
Aaaa bu ne. Bn gormedım olay ne ya
(1,238 puan) tarafından
Kadının ikinci evliligi 4 buçuk yaşında kızı var 5 yaş galiba tam emin deilim kaynı kızı taciz etmiş affedersin buda küsmüş konuşmamış kaynanasina söylemiş kaynanası gülerek bsy olmaz gülsün diye yapmış demos sonra küsmüş kocası da konuş demiş bsy olmaz vss
tarafından
Nasıl bişey olmaz ya biri benim çocuğuma öyle bişey yapsa büyük konuşmak istemem ama canına kast ederim ne olursa olsun
(1,238 puan) tarafından
Aynen bende o şekil de
tarafından
Kaynı kızını tacız edıyo ve kadın sadece küsmekle kalıyo oyle mı. Allah o kadının da belasını versın ınsallah
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Şikayet etmiş güya akli dengesi yokmuş bırakmışlar 
yaa millet ustune gidince akli dengesi yok dedi salladi onu
(15,869 puan) tarafından
Yokya millet üstüne gidince uuu dönüsu yaptı
(14,013 puan) tarafından
Hepsini okumadim Onu gördüm ciktim sayfadan sormadan kapatılmış galiba
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Şikayet etmiş ama raporu varmış ya yani bunu yapan insan aklı başında bir insan değil bilmeden konuşmayın kimsenin şartlarını bilemeyiz
(1,238 puan) tarafından
Valla kuzum aklı yerinde deilse almiyacak evine akli başında deil ama maşallah çocuk taciz etmeyi iyi biliyo kim olursa olsun benim çocuğuna dokunacak adamı bitiririm ben
tarafından
Kesinlikle akli dengesi yerinde değilse uzak tutacak yarın Allah korusun birşey yapacak aklı dengesi yoktu yok yaa
0 oy
(669 puan) tarafından
Kadının müslüme bebekten haberi yok galiba ben aznn ortsna scmstm bide gelmis kaynanamla konusiyimmi diyo yazıkya  böyleleri anne baba olmasın haberlerde duyarız ilerde pisman olur sonra şikayet etmediğine 
(1,238 puan) tarafından
Ben şok içindeyim.hala
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Hangi post kizlar gormedim b
0 oy
tarafından
Sapıklar göz yuman anneler
(1,238 puan) tarafından
Evet olan o çocuğa oluyo malesef
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Post nerde kız ben görmedim anlamadım olayı da
(1,238 puan) tarafından
Sildi hemen canım yukarda var oku postumdan
0 oy
(10,457 puan) tarafından
Hangi post canım bende Bi bakiyim
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Böyle çocuğuna taciz girişimlerini normalmis gibi görüp taviz veren izin veren insanlar yüzünden çocuklara tacız tecavüz çoğaldı. O gavat kocası da kendi kızına eşinin kardeşi böyle bişey yapsa barış dermiymis acaba. Allah'ım kinamiyorum sen ıslah et.. Evlatlarımızı nefsi pis insandan koru yarabbim..
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Hangi post kiz tovbe yarabbi
(1,238 puan) tarafından
Sildi kuzum coktan
0 oy
tarafından
Allahım bu  dünyanın çivisi cikti iyice bu ne böyle azan azana Allah bildiği gibi yapsın insallh 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ben uyarı vermiştim toplum değerlerimize aykırı diye o post galiba kimse uyari vermemişti  bide 
(1,238 puan) tarafından
Bende verdim uyarı
0 oy
(1,415 puan) tarafından
5 yaşında iken ben yaşadım bu taciz olayını halamınoğluydu hemde ama şu var ki annem hep uyarırdı şimdi diceksiniz 5 yaşındaki çocuk ne anlar anladım valla öyle bi anladım ki..

Olayı anlatıyım köye gittik gezmeye yaz tatilinde kuzenimde askerden yeni geldi büyük yani yaşı.. benle yaşıt kardeşi var kız o ben bide kuzenimin kuzeni var o da bizle yaşıt bi kız üçümüz saklambaç oynuyoduk kuzenim olan abi seslendi gel ben saklayım seni dedi bende gittim çocuk aklı işte bu beni battaniyenin altına sakladı kucagına alıp kızlar geldi abi dedi görmedim kızlar çıktı ben kikir kikir gülüyorum ama bulamadılar diye.. Sonra kalkacaktım abi izin vermedi yat seveyim biraz dedi boynumu öpmeye başladı popoma dokundu ben bağırdım bırak beni diye seviyorum işte dedi bende annem tembihledi bu sevmek değil sen ayıp şey yapıyosun dedim anneeee diye bağırıyodum ağzımı kapattı tmm bağırma bırakıcam dedi bıraktı beni koşarak çıktım kızlar gördü noldu diye sordu ben anneme gidicem diye ağladım annemin yanına gittim ama korkup anlatmadım bunu ta ki 24 yaşıma kadar 24 yaşında iken anlattım annem çok kızdı o zmn söyleseydin babana kemiklerini kırdırırdım onun dedi aradan 19 sene geçmiş şimdi kimse inanmazda dedi ama onla konuşmu karşılaşınca demiş ben yeni öğrendim o zmn duysam senin için hiç iyi olmazdı demiş bi daha karşıma çıkma gördüğün yerde yolunu değiş demiş şimdi 33 yaşındayım yani 9 yıldır annem ne evine gider ne eve alır o adamı.. 

Yani demem o ki yapan sapık kadar o kadında suçlu önlem alması gerekirdi çocuğuna anlatması gerekirdi ki çocuk başına geleni anlayabilsin..

Ben oğlumu yatılıya verirkende ikinci kez evlenirkende bunları anlattım böyle bişey yapan olursa izin verme ve hemen bana haber et ki o kişiyi doğduğuna pişman edeyim diye..
(1,238 puan) tarafından
Çok üzüldüm bak bunları çocuklara asilayin kim dokundu kim kötü bsy dedi herşeyi söylesinler susmasinlar korkmasinlar
(1,415 puan) tarafından
Benim korkma sebebim o halamla annem küstü evlerine girdiğimi duyarda kızar diyeydi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 371 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 293 göst.
14 Temmuz 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 250 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 587 göst.