0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
6 yıllık evliyim 2 çocuğum var 2 yıldır eşimle arkadaş gibiyiz yataklarımız ayrı evli olarak yaşamamız gereken hiçbirşeyi aylardır yaşamıyoruz bu durum ikimizi rahatsız etmediği için mi bilmiyorum ama hiç birbirimizle oturup neden böyle diye konuşmadık evde 2 arkadaş gibiyiz ben yemek çamaşır çocuklar oda evin bizim ihtiyaçlarımızı karşılıyor arada saygı var iyi insanda ama sevgi olmayınca olmuyor gibi çıkmazdayım ne yapacağımı bilemiyorum 

Severek evlenmedim sonradan severim düşüncesiydi benimki  acele kararla evlendiğim için pişmanlığım var ama bu şekilde günlerim geçmiyor 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sevmediğin biri ile neden iki çocuk yaptın ki canım. Terapiste falan gitseniz. Sizin eksikliginiz zaman gecirmediginjz için. Eğer zaman gecirseniz böyle düşüncelere sahip olmazsınız belki 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konuşmadan sorunu cozemezsiniz canım malesef
0 oy
tarafından
Anladığım kadarıyla aranızda çözülemeyecek problemler yok. Sevmeden evlenmişsiniz ama 6 yıldır aynı yastığa saygılı bir şekilde baş koymuş ve 2 çocuk yapmışsınız. Sanırım sadece hayatın rutinine fazla kaptırmışsınız kendinizi. Bence oturup konuşun eğer çözemezseniz aile terapistine gidin. 
(2,746 puan) tarafından
Katılıyorum ++++

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 207 göst.
0 oy
9 cevap 385 göst.
7 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 331 göst.

379,200 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...