+1 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
En basit örnekleri vereceğim şimdi. Geçen saat 2 kızım yerde yatıyor benim elimde telefon oturuyorum. Tuvalete kalkmış sen gerizekalı mısın neden uyumuyorsun dedi. Kızımın ateşi vardı ateş düşürücü verdim bekliyordum. Sonra açıkladım gitti yattı. Hiç birşey demedim o gün unuttuldu gitti kırılmam da tabi. Gene gece oldu kızım bas bas bağırıyor susturmaya çalışıyorum eşim geldi hareket falan yaptır gazı vardır dedi ilaç ver dedi bitti dedim. Neden aldirmadin sorumsuzsun dedi 6 aylık olunca gerek duymadım olmaz diye. 2-3 gundurlu böyle huy degistirdi o yüzden huysuz bu arada. Son kutu mamamiz vardı açtım onu söyledim geçen de söylemedin işte sorumsuzsun dedi laf söyledi gitti yattı artık. Bıktırdı. İkiz kızım var 6 ayliklar onlarla uğraşırken kafayı yiyorum bazen tek başıma. Gurbetteyim komşum bile yok bu adamın böyle yapması artık bıktırdı. Tahammülüm kalmadı. Sonra da inkar ediyor ben sana gerizekalı demedim diye yemin bile edebilirim dediğine. Ama hep beni yalancı çıkarıyor. Wp den mesaj attım ilgisizsin beni sevmiyorsun bende seni sevmiyorum falan diye belki ilgilenir diye sen bana neler neler diyorsun ben sana diyince suç mu oluyor diyor çok bunaldım artık ya 

7 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Aman hepsı aynı bacm valla sagolsun rsım saygısızlık etmıyo bazen ben sınırlenınce agzımdan cıkanı kulagım duymaz ama cocuktan sonra cok hır gur cıkıyo evde buda benı soguttuyo
(132 puan) tarafından
Bacım çok sorunlar yaşadım artık gazlasam da gazlamasam da tahammül sıfır  2 senelik evlilik zannedersin 20 sene olmuş 2 sene sonrasını düşünemiyorum. En güzel ders bırakıp gitmek diyor başka türlü boyunun ölçüsünü almaz bu adam. Allah'a şükür ailem bildiği için huyunu suyunu arkamda. O yüzden mıdır bilemem artık çok yoruldum..
(2,705 puan) tarafından
Bırazda ona guvenıyor olabılırsınz seytanda dürtüyo tabı boyle suclamadan sorunları düşünmeden saglıklı bı sekılde düşün taşın baklm
(132 puan) tarafından
Evet fevri karar verecegim diye çok korkuyorum...
(2,705 puan) tarafından
Allah korusun hkkında hayırlısı bı sılkelen baklm kendıne dualar oku az muhabbet ıcın fılan belkı düzelir cok takmamaya calıs
(132 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(7,284 puan) tarafından
Arkadaş baskalarinin karısı biyerine bsymi sürüyor bı bizim basimizdaki adamların derdi ne hele bana bak Allah çirkin şansı versin valla bıktım 
(7,284 puan) tarafından
Kafasına ne varsa geçir :))))
(132 puan) tarafından
Hahahah onu yapmadığım dan galiba :))
(7,284 puan) tarafından
Annem yeni evlendindebabama hep yaparmış adam yola gelmiş ama öldü malesef babam tövbe yarbb affeylesjsjjjsj
(132 puan) tarafından
Sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün bacım :)))
(7,284 puan) tarafından
Amin salla ya gül geç boşver ypck bsy yok:)
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bnde ayni seyleri düşünüyorum cocuktan sonra saygisi hic kalmadi aramiza sogukluk girdi simdi de toparlayamiyoruz bide konusamiyoruz iletisim problemimiz var iyice sinirleniyorum
(1,170 puan) tarafından
hah tam anlamiyla oyle canim bizde ayni sorunu yasiyoruz malesef boyle olunca cok guzrl soguyorum iste kndileri yapiyor sonra geri suclu biz oluruz mesela bn uni mezunuyum kndi ortaokul arada sen okumussun ya bilirsin vs vs  diye bna laf vurdugunu sanar halbuki bu zmana kadar hic bn okudum bn şoyleyim boyleyim demedim iste kendi iclerinde kuruyorlar eksiklerini sonra bizi suclar gibi laf konusuyorlar
(132 puan) tarafından
Bacım kendilerini biliyorlar ne nane olduklarını işte yediremiyorlar öyle böyle dile getiriyorlar Allah ıslah etsin ne diyim kendileri bilir çünkü bir yerde patlariz
(1,170 puan) tarafından
aynen oyle kuzum allah bizlere sabir versin cok zor anlayissiz saygisiz iletisimden haberi olmayan bir kocayla yasamak allah akil fikir versin biran once duzelseler yoksa bn yolumdan cikicam
(132 puan) tarafından
Aynen öyle bende az kaldı yani tastim tasacagim iki çocuğum için sabrediyorum ama nereye kadar
(1,170 puan) tarafından
bir yerden sonra cocuklarin sagligi icin ayrılmakdaha mantikli hale geliyor
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benim eşimde benim işlerime karışmayı akıl vermeyi çok sever ama iş icraata gelince ortada bişey yok. Gece kızımı uyuturken zorlanıyorum zor uyur ağlar. Eşimde kalkar bırak ya yatmasın sabah erken kaldır çocuğu der bak nasıl uyur ondan sonra der. Yahu 18 aylık çocuk sabah erken kalksa ne fark eder gündüz iki defa uyuyo zaten. Hem çocuğun uykusu var ama oynamak istiyo uyumak istemiyo her çocuk gibi ama anlatamıyorum 
(132 puan) tarafından
Bizim gibi 5 dk ilgilenmezler ama fındık kadar beyinleriyle akıl vermelerine bayılıyorum zaten . Nerde yanlış yapıyoruz bacım sorguluyorum ama bir türlü cevabını bulamıyorum
(2,387 puan) tarafından
Valla bende bulamıyorum her akşam aynı şey sabah anlatıyorum akşam yine aynı
(132 puan) tarafından
Kusura bakma seninkini bilemem ama m*l gibiler yemin ederim sabrımı sinaya sinaya bir hal oldu patlarsam çok kötü olacak. Çünkü iyice gözünde degersizlestim.
(2,387 puan) tarafından
Yok benimki o kadar değil çok şükür. Sende ona onun sana davrandığı gibi davran görsün nasıl oluyormuş
(132 puan) tarafından
Öyle yapacağım artık gözümde hiç birşey yok en kötüsü ne olabilir diyorum biter gider ama kendimi daha fazla degersizlestiremem
0 oy
(503 puan) tarafından
6 yıllık evliyiz. Bu süre içinde illaki tartışmalarımız oldu ama ikimiz de birbirimize tek kelime hakaret,gurur kırıcı ya da küfür etmeyiz. Çünkü birimiz ederse öteki de altta kalmaz bunu çok iyi biliyoruz iş büyür. Herkes saygısını yerini bilir ona göre davranır 
(132 puan) tarafından
Olması gereken bu aslında.. saygı çok önemli çok ama maalesef bizde yok eşimde olmasa bende de olmaz bazen çok gururum kırılıyor
(503 puan) tarafından
Haklısın canım Allah yardımcın olsun
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Aslında ilk önce sevgi biter insan artık sevmediği birine saygı duymaz sevdiğine kıyamaz.
(132 puan) tarafından
Bazen diyorum bu adam beni sevmiyor bu şekilde yaparak
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hoş değil hiç değil insanı soğutur her şeyden ya oturup konusun halledin bunu ya bittiyse gerçekten bir şeyler yollarımızı ayırın bugun böyle başlar yarın daha büyük boyutlara ulaşır 
(132 puan) tarafından
Her tartışmada ayrılık kararı alıyorum fakat kızlarımi düşünüyorum nasıl yaparım ederim diye tek kendim olsam bu dünyaya bir kere geldim ve telafisi olmayacak şeyler yaşıyorum diyerek çekip giderim aslında..

İlgili sorular

+3 oy
8 cevap 163 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 241 göst.
0 oy
4 cevap 336 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde Selimasel (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,751 puan) tarafından soruldu

377,724 soru

11,305,160 cevap

34,731 kullanıcı

...