0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu testen kullanıp ta doğru sonuç alan varmı pazartesi günü yapıcam insallah pazartesi günüyle birlikte adetime 6 gün kalıyor sonuc çıkar mı tam akşam yaptım ama 7 8 gün var dı sanırım tam sonuc vermedi ilkte iki çizgi oluşur gibi oldu sonra olmadı  

image

6 Cevaplar

0 oy
(2,809 puan) tarafından
Azcik  sabretttt 
(2,809 puan) tarafından
Bekle yahu cocuk  ogrendiginle cikmicak yaparsin sürprizini  esine gününu söyleme  gizlice bekle adamida heycana sokarsin ve olmazsa hepsi üzülür  sen kendi kendini yakıyon be bacım  hadi diyelim olmadi demicekmi test  yapip durdun bak yok  diye umursamadigin zaman  olacak  bu halde hic zannetmiyorum çünkü  stres  yapiyosun

Allah affetsin bi kadin daha vardi o test bu test millet bıkmıştı  ondan  nereye kayboldu  acaba☺️
tarafından
Kimse kimseyi anlamıyor bu devirde hep yargı hiç karşı taraftan düşünen yok canım benim kendine iyi bak Allah’a emanet ol rabbim sana evladın yoksa hayırlı evlat versin eğer varsa da hayırlı eylesin insallah
(2,809 puan) tarafından
Çok  şükürki bi kizim var Rabbim kimsenin kucagini boş  koymasın  sanada nasip olsun ama sabret dedigim gibi üzülmemek  icin azcik sabır  çünkü  tutmazsa üzülürsün
(1,272 puan) tarafından
Stres yapınca hiç tutmuyor. Bunu yaşayan biri olarak yazıyorum. Biliyorum insanın elindede değil ama en azından eşinle konuş heyecanını içinde yaşasın canım. :)
tarafından
Yargılamamış ki cnm yanlış anlamışsın demek istediğini anlamamışsın Bn adetim 3 ay gecikti ama ne kan da ne testte çıkmştı strese üzüntüye girdim 3 ay bitti Bi test yapıyım dedim pozitif çıktı oğlumu 13 haftalıkken öğrendim Bn geç döllenme olmuş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bekle bence geçmesini
tarafından
Pazar günü mü test yap diyorsunuz KESK’e çocuk konusunda sabrım olsa
tarafından
Cnm en sağlıklısı adeti 4 gün geçince şimdi bı umut yaoarsin çıkmaz üzülürsün bazı gebelikler teste vikmiyo çünkü bende senin gibiydim sonra üzülüyodum
tarafından
Doğru diyorsun haklısında işte gel de bunu kalbime sabrıma anlat :)))
0 oy
(416 puan) tarafından
Bence adetin geçmesini bekle ben adetim 8 gün geçtikten sonra test yaptım gebelik çıkmıştı tabi şuan doğum yaptım 4 aylık oldu bile
(416 puan) tarafından
Doğru üstüne gelmemeleri lazım her zaman dua edicem senin için  Allah sana ikiz evlat versin inşallah sabrin sonu selamettir emin ol  seni çok iyi anlıyorum
tarafından
Eşim kayınvalidem falan bişey demiyor da ama işte onların içlerini ben biliyorum amiiin canım Allah razı olsun senden canım rabbim sıkıntılarını iğne ucu kadar yapsın insallah yok gibi yani eğer yok etsin dersek o derdi alır başka dert verirmiş o yüzden rabbim seni hafifletsin insallah yok gibi :))))
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun hayırlı haberini bekliyorum tez zamanda
Bende eşimden yana çok sıkıntım var  bebeğini bile sevmiyor bir gün olsun ilgilenmiyor daha neler neler var anlatsam roman olur derler ya
tarafından
İnsallah canım rabbim seni sınıyor dua et hamd et bende eşimden kayınvalidemden değilde başka kimselerden cekiyorum işte herkesin bi sınavı var rabbim insallah kazanmayı nasip etsin
(416 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(932 puan) tarafından
Iliskinin üzerinden 11 gün gecti ise her yerde her testte çıkar canım.ben adete 10 gün kala öğrendim ama her zaman en garanti kan dir 
0 oy
tarafından
Kas gevşetici iğne olacaktım Adetime 5 gün vardı erken gebelik testi yaptım negatif cukti iğne oldum 10 gün sonra hamile olduğumu öğrendim 
0 oy
tarafından
Valla gosterdigide var az çıkıp negatif olanda oluyor adetime 4 5 gun varken ben yapmıştık biraz cizgi vardi ama hamile degildim.. o yüzden bilemedim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
0 oy
7 cevap 151 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Lavin ve annesi (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.

383,665 soru

11,480,230 cevap

35,103 kullanıcı

...