0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (564 puan) tarafından
Kızlar 15 gün sonra kızım 3 yaşında olacak artık. Halen park yatakta yatıyor. Ama artık yatak küçük geliyor. Yatak almam lazım ama kızım çok kötü yatıyor. Aşağıya düşer. Nasıl yatak alacağımı bilmiyorum sizin 3 yaş üstü çocuklarınız nerede yatıyor? 

18 Cevaplar

+1 oy
(1,336 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
3yasinda oglum tek kisilik bazada yatiyor ilk zamanlar kenarina uzun yastik yerede minder koyardim sonra zamanla kaldirdim denedim hic düşme yasamadi kuzum
-Reklam-
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Benim oğlum 2 bucuk yaşında biz de alacağız. 100 luk karyola almayı düşünüyorum ama bazasiz alacağım ve yanına da bariyer alacağım. 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Yavrulu bazalardan al yaninada bariyer 
(564 puan) tarafından
Bariyer nasıl oluyor ayrıdan satıyorlar mı
(1,667 puan) tarafından
Evet ayri satiyorlqr marketlwre gelir arada civilin e bebegin internet sitelerinde ve magazalarinda da satiliyor cnm
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Canım benim kiz da 3 yasında yeni ayirdim park yataktan. Baza aldım bi de yatak bariyeri. Öyle yapabilirsin. Bariyeri trendyoldan aldım 120 tl ye.
(604 puan) tarafından
Canım bariyerdenemnunmusun görsel atabilirmisin bazadaki halini
(1,367 puan) tarafından
Sabah atiyim canım çekip. Memnunum bakalım şimdilik.
(604 puan) tarafından
Tamam kuzm
0 oy
tarafından

eskı teklı koltuk vardı boşta onu onune koyuyorum alısana kadar ama hıc bu tarafa gelmıyor bıle ıkı gundur bazada yatıyor bende kaldırdım oark besıgı oglumda 3 yasında :) 

0 oy
tarafından
Bazaya alıştır cnm gündüz yatır anlicak yaşta merak etme yavaş yavaş ogrenicek merak etme koruma taktir bişey olmaz
0 oy
(2,446 puan) tarafından
benmkıde subatta 3 yas olack park yatak kırık yorgan var altında ve hiç memnun degildi büyüyen besık oda aldım besigi normal karyolaya ceviridm oladar iyi oldu ki smdi bide baslık alırım kendi odasında yatırıyorum ilk zamanlar korkmuyprdu buara korkuyor paso kalkıyor yatak içinde cişe alıstysa kaliteli bişey al derim İşbir Yataş falan odasına gecekide 3hfta oldu bizmki bide kucuk ksrdesi var onu park besige alırım olmazsa kucuk nesigide kaldrcm etraf acılır biraz 
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Tek kişilik bazada yatıyorlar yanlarına korkuluk aldık 
0 oy
tarafından

Canim montessori yatak takimi aldık hem çok yüksek değil hemde kullanışlı. 

0 oy
(932 puan) tarafından
Montesori bizim canım hem.dusme derdi yok hem.bagimsizlastiriyor kendi yatıyor kalkıyor yatağını topluyor 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
2 yaşından beri bazada yatıyor masanın 2  sandalyesini uyurken kenarına koyuyordum artık alıştı koymuyorum 2.5 yaşında yatıyor 
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Karyola aldim yatağını da istikbalden aldim
0 oy
(18 puan) tarafından
Benim oglan 2 yaşında kardeşi olacagi icin 2 yasindaki ogluma tek kisilik genc odasi aldik hem gardrop hem yatak. Aldigimiz yatak cok yuksek degil yine de yatagin kenarina yere bir tane yastik koyuyorum henüz dusmedi.
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Yatak korumaliklar var canım ondanda alırsın düşmez
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Benimkiler baza da yatiyor önüne koruma taktik ama yinede yere yastik faln koyuyorum duserseler diye 40 kere yatk alamayacagimizdan direk baza aldik Allah korusun tabi
0 oy
tarafından
Baza almalısın biyümüş artk , yanına korumalıkta satılıyo 
0 oy
(14,487 puan) tarafından
Direk genç odası almayı düşünüyorum hem kiradayim hem de sürekli masraf edemem diye yatağı baza olacak
0 oy
(914 puan) tarafından
Kendi bazasida yatmaya başlamıştı oğlum tam 2 buçuk yaşında . Kenara korkuluk aldım sıkıntı olmadı 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 667 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (2,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
0 oy
7 cevap 164 göst.
16 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,102 soru