+1 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Eşimin en yakın arkadasima yazdığı o günden beri həyatdan elim ayağım soyudu iyi ki o adamdan çocuğum yok ya. Assagilik beni arayip üzr dileyecegine kızi arayip niye eşime sana yazddigimi söylədin diyor. Ya özür bile  dilemiyor. Ona hoslandigini falan yazmış ben laborantim Azərbaycanda ondan boşanmak istiyorum annemlerdeyim annem bir mesajla insan bosanirmi diyor offfff ondan boşansam o kadar hayıflerim ki o kadarr

17 Cevaplar

+1 oy
(6,364 puan) tarafından
Bugün bi mesaj atan yarın öbürgün başkasının koynuna da girer bence coxuk yokken bas git ne hali barsa görsün 
tarafından
Kesinlikle +++
(410 puan) tarafından
Aynen öyle + benden
-Reklam-
0 oy
(13,093 puan) tarafından
Senin en yakın ak göz diksiyse derhal uzak durulmalı 
(5 puan) tarafından
Hayir esim.yazar yazmaz kız bani çağırdı ki ya bu ne demek esin bana ne diye yazar ayıp
0 oy
tarafından
Başlığa bire cevap vereyim evet var hamd olsun eşimden çok razıyım

İçeriğe görede eşinin yaptığı bir mesajdan fazlası malesef bende affetmezdim 
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Sus otur oturduğun yerde kocandır diyip oturtacak mi annen seni ya inanmıyorum...

Bugün msj atan yarın daha başka şeyler de yapar üstelik pişman bile değil. Ortada bi pişmanlık falan görmüyorum 

0 oy
tarafından
Annen de bi tuhaf, N'apacan kocanın illa al bunu sana kuma getirdim demesini mi bekleyecekmissin bunu mu istiyor anne 
0 oy
(188 puan) tarafından
Annene de ki bugün bor mesajla aldatama tepki koymazsam  yarin yatakta yakalarım bu yine boşanmaz  der her seferinde  fazlasını kabul ettirmeye çalışır  de ona
0 oy
tarafından
Özür bile dilemiyor demissin canım yani ayrılman dahi iyi çünkü bir sey bir kere başladı mı gelir ama eşini kendin tanirsin bir anlık bir seye uydu va gibi düşünürsende onceden yaşandı mi böyle bir sey oda var senin kararın o yüzden iyi erkek varmıdır demişsin ben var oldugunu düşünüyorum 
(5 puan) tarafından
Ya bir kere esimle küstüm eşimin de telefonunda 314 numara var ben kus olduğumuz için kız kardesimin numarasını sildim onun telefonundan ya  bir de ne goreyim numarayi yeniden yazmış. Ya birincisi neden kardesimin telefonunu ezberlersin ikincisi niye ben sildiyim halda telefonuna eklersin
tarafından
Yuh canım sen boşan hayatını mahveden degil seni mutlu eden insanlarla ol en azından çocuğunda yok hayatına bak Allah bidaha böyle insanlara denk getirmesin
0 oy
(669 puan) tarafından
Saçmalama canm sakın dönme ilerde daha kötüleri olur yapmaz deme yapar huylu huyundan vazgecmez çocugnda yokken bosver bence 
0 oy
tarafından
Sen o.cocugun denk gelmişsin çürük elma iste
0 oy
tarafından
Bir mesajla bosanilir evet hayret birsey adam arkadasima senden hoslaniyorum yazmis neyi bekliyim illa fiziksel birliktelik mi lazim ayrilmak icin. 
0 oy
tarafından
Bende denk gelmedim iyi erkeğe kaderimiz bu heralde annen niye öyle söyliyor ya çok ayıp
0 oy
(13,086 puan) tarafından
İkinci şans birinci olmadı gel bir daha kazık at demek çocuğun yokken kurtul geri barisirsin sonra çocuğun olur hayatın sarpa sarar 
0 oy
tarafından
Arkadaşın cevap vermemiş demi
0 oy
(26 puan) tarafından
Bunun özrü bile olmaz . Bence çocuk yokken yol yakınken yol vermek. Ilerde cocuk olur, çocuğa yazık olur. Huylu huyundan vazgeçmez. 
0 oy
(334 puan) tarafından
Canım kusura bakma da annen niye öyle diyor 

Bi mesaj aldatmak sayılmaz mı 

Daha ne olsun 
0 oy
tarafından
Çocuğun yok elimde mesleğin var arkana bakmadan kaç. Asıl bir mesajla insan boşanır. Böyle birşeyin özrü olmaz ama bunu bile umursamayan birine zamanını harcama 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 135 göst.
20 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde izmirli2 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 248 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde busra01busra (999 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 856 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Prenses annesi1234 (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 533 göst.
19 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,954 soru

11,405,147 cevap

34,943 kullanıcı

...