0 oy
322 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (412 puan) tarafından
Nakitim var alsam mı geleck yıl başı düşer mi ya

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Düşmesi imkansız her yıl sonunda artmış oluyor
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Düşecek yılbaşından sonra çok yükselecek diyorlar ama bilmiyorum en iyisi bankaya yatırmak nakiti şuan için bence
0 oy
(410 puan) tarafından
Bu saatten Sonra düşmez TL yerinde sayıyor değeri de düştükçe düşüyor.ama altın vs daha da artar bence
0 oy
tarafından
Beni uzman bir altıncı olarak gör ve bana sor bence geçen sene düşer dediler altın düşmez dedim düşmedi. Hep söylüyorum çıkar ama düşmez. 3 yıl önce 2 bilezik yaptım 12.600 TL ye gram 780 gördüğünde benim bilezikler 38 oldu canım 
(334 puan) tarafından
Bende eşime bana altın al diye tuturdum
O zaman zora sokmim değilmi eşimi
(2,556 puan) tarafından
Kuzum gecen sene birden 1000 tlye cikti altin 780 lere dusurduler zaten suanda dusurcekler mecburen cunku millet artik isyan ediyor imkansiz daha fazla cikmasi hee 800 lere dusmez ama 900 civari olur surekli altin aliyorum elimde oldukca
(334 puan) tarafından
Kararsız kaldım
Acaba yılbaşından sonra mı alsam
Elimde 1 küpe
1 yüzük
Bir kaç ince koli ile bileklik var
Onları satsam yerine başka alsam
En azından fiyat az olsun düşmüş olur
Vay halime vay
(2,556 puan) tarafından
Bence onlari elleme seneye dahada yukselicek ihtiyacin olmadigi biseyi bozdurma uzun sureli yatirim icin suandada alabilirsin sorun olmaz ama bence %70 duser 100 150 tl felan
(334 puan) tarafından
Ay Allah razı olsun canım
O zaman hiç dokunmim
0 oy
(940 puan) tarafından
Cok yuksek almak mantikli degil ama   almamakda mantikli degil yukselir altin pek dusmuyo kii
0 oy
tarafından
Ahh canım artık ne zaman mantıklı oldu ki sadece şunu bil artık düşmeyecek daha da artacak yılbaşından sonra da artması bekleniyor yani egerki nakitin  varsa altın almaya yetecek kadar git al kaçırma bence 
0 oy
(48,753 puan) tarafından
aettigi icin ben bozdum elimdekileri
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Düşmez çok çok yükselmiş almakta mantıklı değil Allah sonumuzu hayretsin hiç parlak görünmüyor benimde nakitin vardı kartımda altın hesabı açtım oraya attım kalsın düşerse alırım yoksa kalsın yapacak birşey yok çok yükselmiş uçmuş resmen
0 oy
tarafından
Altınla hiç bir zaman zarar etmezsin üstelik uzun vadede hiç 
0 oy
(119,521 puan) tarafından
asla dusmez tas catlasa 20 tl o bile zor
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Dolar alın bence, en garantisi.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 270 göst.
10 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilalyyy (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 267 göst.
0 oy
10 cevap 258 göst.
0 oy
28 cevap 581 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,328 puan) tarafından soruldu

381,372 soru

11,417,646 cevap

34,970 kullanıcı

...