0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şans eseri kultuk altlarından tuttum  dikilecek mi diye  çünkü herkes ayak bağı var  dik durmiyor ilaç yaptır veya yapalım diyorlar izin vermiyorum  çünkü benim oğlum dikiliyor  kilosu olduğu için vücut ağır basıyor  

Az önce tuttum  kendini dikti 4 adım attı kendini saldı  şişkom benim :D   

4 ay 3 günlük  çok mutlu oldum lan 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben anlamadim 4 aylik yurumuyor diye mi laf ettiler?
tarafından
Dik durmuyor Muş ayaklarının üzerine basmıyor Muş
tarafından
4 aylik bebek ya ne bekliyorlar
-Reklam-
+4 oy
(1,856 puan) tarafından
Bir şey diyecem linç yiyecem cehalet diz boyu 4 aylık çocuk oturtulmaz sen ne yapmışsın Bravo bir yaşında da askere gönderirsin artık tövbe tövbe
(534 puan) tarafından
Kızlar tartışmaya gerek yok ya hepimizin elinde telefon var yazdığında çıkıyo zaten ne zaman oturtulur ne zaman kaldırılır bebeklerde olması gereken refleksler falan hepsi yazıyo
tarafından
Ben Dr danışmadan  birşey yapmıyorum   o yüzden içim rahat  kimin ne derdi var çok iyi biliyorum o yüzden tanımıyorum
tarafından
Bebekler 3 ayliktan itibaren destekli oturtulabilir kendi doktorumuza danistim diger doktorlarin videolarini izledim kucagimda kisa kisa oturtmaya basladim 7 aylikken de desteksiz oturmaya basladi busranin da doktora sormadan yaptığını dusunmuyorum 4 aylik cocuk döner ayakta durur kosuyo zipliyo demedi ki bi kac adım atti dedi demek ki cocuk da meyilli masallah ne var bunda ama burda herkes doktor kesilmis bi daha biseyimiz oldugunda size soralım doktora gitmek yerine
tarafından
Arkadaşlar Allah herkesin çocuğuna sağlık huzur güzel gelişim versin Google'da bile yazıyor ne zaman ayakta tutmak gerek ne zaman emeklemesi için egzersiz yapmak gerek bebeğim 3.5 aylıktı doktora oturmak çok istiyor bir sıkıntı olur mu dedim hayır ister ama omurgası buna hazır değil 4. Ayı bitince on saniye oturt sadece dedi 30 yıllık çocuk doktoru. Burda yeni anne olmuş bilmeyen annemiz olabilir sizin bebeğin masAllah gelişimi iyidir belki Rabb'im daha iyi etsin ama her bebek gelişimi aynı değil. Ben bilime göre konuştum hayır öyle diyen varsa cahille sohbeti kesmek gerek herkese iyi akşamlar
tarafından
Yakşamlarrrr
+2 oy
(534 puan) tarafından
Kız ben de 10 11 aylık falan sandım başlıktan :Dd
tarafından
Yok kız
(534 puan) tarafından
Ben de adımlamıyo diye korkmuştum ama sonradan canının istemediğini bi sıkıntısı olmadığını öğrendim doktordan çevreyi çok dinlememek lazım
tarafından
Dinlemiyorum  cnm benim oğlum   ayına göre kilosu fazla  bunun önüne de geçmiyoruz  sadece mama alıyor   yani ayaklarını dikmemesi normal  ben yanlış bir şey yaptığımı da düşünmüyorum
(534 puan) tarafından
Tabiki normal zaten adımlama refleksi şuan onun yaptığı yani onların dediği gibi yürümesi gerekmiyo gayet normal . Ayak bağı falan o ne yani ilk defa duydum bişeyler üretiyorlar sürekli
0 oy
(1,161 puan) tarafından
daha  erkem canim ya  cok kucuk bence  yuklenmesin kimse cocuga gonlu ne zaman isterse yurur
tarafından
Kimseyi umursamıyorum ki cnm öyle diyenlere 4 aylık çocuktan kosmasinimi bekliyorsunuz diyorum
(1,161 puan) tarafından
benim kizim hic  emeklemedi ay senin kizin tenbel hic bir sey yapmiyor derlerdi cani oyle  istiyor  kime ne derdim  13  aylikken kizim yurudu
tarafından
Boş konuşan cok
tarafından
Benim bebegim 3 aralikta 9 aylik olacak masallah biraz toplu bi bebek o yuzden emekleyemiyo yani istedigi yere surunerek donerek gidebiliyo ama tam anlamiyla emekleyemiyo herkes bana da diyo daha emeklemiyo mu bu cocuk cok tembel vs kimseyi umursamiyorum emekleme yurumesi icin bi kriter degil belki emeklemeden yuruyecek yani benim acelem yok kime ne ki
0 oy
tarafından
Oturması için bile erken 4 ay daha ne ilacı ya millet kafayı yemiş 
tarafından
Çevreme kalırsa  yürütece koy diyorlar  ☺️
tarafından
Kafalarına indir teflon tavayı
tarafından
Tavama yazık
0 oy
tarafından
Ay 4 aylık bebeden ne bekliyolar ya. Boşver sen onları Allah aşkına. 
tarafından
Umursamıyorum zaten cnm
0 oy
tarafından
Ben o aylarda oturtmuyordum bile acele etmeyin
0 oy
(7,972 puan) tarafından

15 aylik olup yürumeyen oğlum ben şimdi sana ne deyim:D

0 oy
(12,939 puan) tarafından
Millet de bı değişik artık müneccim boku yediler herhalde ne ilaciymis bismillah 4 aylık bebek ya
0 oy
tarafından
4 aylık cocuk adım mı attı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 242 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 408 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Kayraaaaa (34 puan) tarafından soruldu

378,473 soru

11,328,549 cevap

34,785 kullanıcı

...