0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızım 14 aylık 15 aya girdik iki 3 gündür 4 5 adım atıyor biz ayakta bırakınca tabi koşarak geldiği için tam denge kurmuyor düşüyor heyecanlanıyor ilk çocuğum tahmini ne zaman yürü r kızlar tecrübeli anneler :)<3

13 Cevaplar

0 oy
(12,746 puan) tarafından
Hemen yürüyor canım :D 1 haftaya kalmadı yürüdü benimki 
tarafından
Hadi ya kız koltuğun üstüne çıkıyor yürümüyor birazda tombik benim kziim :D dışarı çıkıp biran önce yürümesini bekliyorummm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay darısı bize ya 13 aylık büyük bir heyecanla bekliyoruz 
tarafından
Yürür canım insAllah valla benimki biraz geç başladı kimi yaşında yürüyor kümede 2 yaşını buluyotmus kilosu varmı benimkizin biraz kilosu var
tarafından
Yok canım kilosu yok 9 buçuk kilo ama benimki korkak biraz ayakta desteksiz duruyor ama adım atmaya korkuyo
tarafından
Normal cnm benimkide öyleydi babasını çok seviyor onu görünce ben elini bıraktım öyle cesaret geldi
tarafından
Ayy inşaallah kız benimkide yürür maşallah size de
tarafından
Sen benim dediğim gibi yap eşin işten gelince hemen onu görünce bırak o birden sevinip cesaret geliyor ozaman cesaretleniyor korkmuyo
0 oy
(2,550 puan) tarafından

Kizim 16 aylık bi hafta oluyor yürümeye başlayalı  ama dediğin gibi çok fena heyecan yapıyor <3 koşarak yürüyor 

tarafından
Aynı canım valla ya çok heyecanlı korkmuyor aslında heyecanlanıyor korksa sakın sakin yürür
0 oy
tarafından
Hemen hızlanır canım benim küçüğüm 11 aylıktı adım atıyordu yaşına girmeden kostu
tarafından
Hadi ya az kaldı ozaman insAllah bizde çok heyecanlıyız
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Ayyyy ;) benimde ilk kızım canım. 1 yaşına ve hafta var. Hergun bir adım daha ekleyerek gidiyo . Bugün de 4 adım attı. Maşallah inşallah tez zamnda yürürler. Korkutuyorlarda bizi. A çok yaraamaz benim kız 
tarafından
Benimkide öyle koltuklara çıkıyor artık arkamı donemiyorum ya :)
0 oy
(695 puan) tarafından
1 haftaya yürümesi artacaktir ama yine düsmeler olacak ayni aylardayız (:
tarafından
Doğrudur Canim seninki yürüyormu :)
(695 puan) tarafından
Normalde cok güzel yürüyor ama hızlanmak istediginde işler değisiyor (:
tarafından
Öyle canım benimkide çok aceleci sanki arkasında koşturan var
0 oy
(257 puan) tarafından
Benim oğlumda 1 yaşında 3 4 gündür adım atmaya başladı oda cok heycanlanıyo koşuyo heycandan :) 
tarafından
Aynen canım benim kızımda öyle kendi başına yürüme çabası yok ama ben öyle elinden bırakınca yürüyor :)
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Benim kizim 15 aylikken yurudu canim 1 hafta icinde yurur insallah
tarafından
İnsAllah canimm
0 oy
(383 puan) tarafından
En guzel donenlerinden biri ilk adimlari:) benim kizin da 14 aylik ken bikac adim atip desteksiz yurumeye baslari bikac hafta sonrada tam dengesini kurup normal yurumustu onlarda cok hevesli oluyolar
tarafından
Evet ya nasıl hoşuna gidiyor gülüyor benimkinin muziplikleribcok taklitci çok benim gibi
0 oy
tarafından
Bizimkide 9 aylık 7. Aydan beri koltuklardan sıralıyo ha yürüdü ha yürüycek diye heyecanla bekliyorum. Ben 8 aylıkken yürümüşüm bebişim geç kaldı ndndm
tarafından
Aahaha babasına çekmiştir belki canm :D
0 oy
(870 puan) tarafından

2 3 güne yürür bir anda yürüyor hiç anlamıyorsun bile 

tarafından
Doğru söylüyorsun canım valla bende anlamadım aniden yürümeye başladı zaten
(870 puan) tarafından
Evet öyle oluyor maşallah
0 oy
(749 puan) tarafından
Dişlerini erkenmi çıkardı normalde bı yaşında zaten yurumuyorlRmi
tarafından
Yok geç çıkardı nm bebekten bege değişiyor 18 yaşına kadar normal her çocuğu gelişimi ayrı canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 461 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 151 göst.