+1 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar eşimle tek sorunumuz içkisi. 4 yılık evliyiz evlendik evleneli içer. Ailecek böyleler. Erkeklerin hepsi içer. Tek tek pişmanlığım bu. Çok konuştum olmadı çok kavga ettim yok olmadı sadece dedm artık dışarıda içme akşam çocuklar uyusun iç eyvallah bisey demem. İçim içimi yese de evde içsin gözümün önünde olsun dedim. Ha şu yüzden arkadaş ortamni hiç sevmiyorum abisi zubbenin önde gideni dayısı öyle. İki üç arkadaş kimisi evli kimisi bekar. Gözünün önünde ol diyorum gece içtiler mu geç geliyor. Sinir oluyorum. Boğmak istiyorum inanın. Ama o inatla beni dinlemiyor. Bende bu son zamanlarda gene laf söylüyorum ama çok da kavga etmek istemiyorum çocuklar var diye.

Kesinlikle aldım yedim içtim giydiğime karışmaz para yönünden sıkıntı olmaz. Ben sana karışmıyorum bisey eksik etmiyorum ben ayda yılda bir iciyrm karışma dedi birinde. Ayda yılda bir diyor ama hiçte ayda yılda bir değil. Smdi dışarıda içeceklerms. B. K içsinler. Bende girdim siteye kıyafet beğendim onları sipariş verdim. Kavga etmeyip öyle hırsımı çıkarıyorm.

Yani akıl verin dua edin ne bilim bana bisey diyin inanın kendi kendime sinir oluyorum 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Al o içkiyi tepesinde kır bakalım ne oluyor yaptım ve İşeri yaradı o gün den sonra içmedi o benimle inatlasti ama zararlı çıktı çünkü TV unitem TV perişan oldu değiştirmek zorunda kalfi
(699 puan) tarafından
Buna benzer şeyleri yaşadım ama zararlı çıkan ben oldum cnki kafası çok güzeldi gece saat 2 de tencere fırlattı bana.
tarafından
Sende ters tepmis
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kııııııııızzzzzz aynı aynı aynııı bizi anlatmışsın her şey aynı artık karışmıyorum mesela şimdi de abisi çağırdı moralim bozuk gel dedi içmeye gittiler 
(699 puan) tarafından
Kız o abiler varya Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Bide abi olacaklar düzgün yol göstermek yerine
0 oy
tarafından
Ayy canım benim yaa öyle zamanlarda üstüne gitme ne olur ne olmaz kendi haline bırak inşallah bir an önce bırakır 
0 oy
tarafından
Canım evlenmeden önce de böyle miydi alkol sıkıntılı bir durum evde içmese daha iyi değil mi alkol aklı baştan alıyor sarhoş olur çocuklar var sayar söylenir ne bileyim Allah yardımcın olsun
(699 puan) tarafından
Ya şöyle kesinlke o derece olmaz sızar kalır ve çok güler hiç öyle kötü halini görmedim ve asla çocuklar uyanıkken içmez onlar yatınca kapıyı kapatır içer
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Allah ıslah etsin canım içki çok zor birşey hele ki her gün veya her hafta içiyorsa daha zor 
(699 puan) tarafından
Bazen hafta 1 bazen 2 hafta da ama inan zor
(13,007 puan) tarafından
Tabi zordur canım hiç konuştun mu
0 oy
tarafından
Hangi kıyafetleri aldın atda ona yorum yapalım bari :)). Yani ben olsam hayatta kabul etmem aldatıyor mu belli değil sarhoşken karı kız muhabbeti illaki olur olmasa bile evli adamın geç gelme gibi bir lüksü yok bana göre işten çıkmıyorsa. Yapılacak tek şey ciddi bir rest çekmek galiba 
(699 puan) tarafından
İnan bunları düşündüm ama aile yönünden şansım yok yani tekim çocuklarım küçük rest çektim ayrıldım çalısamam ve dediğin gibi beni zaten deli eden kısım geç gelmesi. Evli adamsın babasın evde erken olacaksın. Tamam diyor ama arkası yok
0 oy
(534 puan) tarafından
Bekarken de aynıymış kuzum yani biraz zor vazgeçirirsin. Bizimki de öyleydi bekarken her akşam bak ara vermeden her akşam çıkarlardı arkadaşlarıyla arada da benle işte ama evlendikten sonra ben onunla konuştum çok şükür öyle böyle düzene soktum. Şimdi gerçekten çıkarsak birlikte çıkıyoruz arkadaşlarının pisliklerini yakaladım ben döktüm buna bi bak dedim evli bi adamın takılacağı ortam mı buralar diye. Daha neleeeer nelerr. Aynılarını demişti bana aynılarını ben senin her istediğini yapıyorum bilmem ne neyini eksik ettim falan dedim ben seni istiyorum bişey istemiyorum. Ama biraz karakterle alakalı eşini en iyi sen tanırsın seni yönlendiremem benimki biraz uysaldır
(699 puan) tarafından
Anladım gene konuscm gelince olmaz böyle
0 oy
tarafından
Baştan kabul etmeseydin keşke alkol kullanan birini yanlış anlama karsiysan yani yoksa saygım var her düşünceye 
0 oy
(1,557 puan) tarafından
Haftada kaç gün içiyor canım bir günden fazla mı
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Canm kesinlikle goz yumma alkol cok kotu birsey suan parasi var iciyor ama olurda dara duserse o zmn gor benim kayinbabam icki parasi icin oglunun bogazina bicak dayadi Ne anliyorlar bilmiyorum ama sesini cikar 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Yanlış anlama ama benim babam böyleydi annemle tam 15 yıl evli kaldılar annem hiç vazgeciremedi biz 3 kız kardeş vazgeciremedik verem oldu atlatti kalp krizi geçirdi atlattı yine vazgeçmedi hep böyle ortamlar insanlarla içerdi vazgecememisti bir kere alıştı mi zor yani eşimi seçerken en çok buna dikkat ettim içer ayda yılda bir belki bı tane az önce arkadaşı aradı gel bira içelim diye git istersen dedim yok be ne işim var dedi yani bu kişinin alışkanlığı ile alakalı ben bunu anladım Allah kolaylık versin ben de babamda yaşadım bunları seni çok iyi anlıyorum
0 oy
(262 puan) tarafından
Bizim bi komusumuz vardı kadın da açıktı Kayınvalidem kapalı namazında niyazında kadını sohpetlere kuranlara götürdü onunda içinde varmıs kadın kapandı 5vakit namazına orucuna başladı ama kocasına içki masasını kurardı giderdi namazını kılardı kocası kendindem yaptıgın dan çocuklarından böyle böyle utandı bi kaç yıl içinde ümreye gittiler adam da tövbe etti kavgayla bıraktıramazsın allahına sığın sen bu yola gir kocanda peşinden gelir allahon izniyle
0 oy
tarafından
Bi hoca varmış.  Dinine çok düşkünmüs.  

Birgün şeytan bunu oyuna getirmiş bi odaya kilitlemiş 

Içerde 1 tane içki 1 tane adam 1 tane de kadın varmış.  

Şeytan demişki ya bu içkiyi içersin ya bu adamı öldürürsün yada bu kadınla zina edersin . 

Hoca düşünmüş taşınmış içkiyi içmeye karar vermiş 

Sonra hoca sarhoş olmuş gözü dönmüş.  Önce kadınla zina etmiş.  Sonra onları gören adamı öldürmüş.  

O yüzden icki tüm kötülüklerin anası derler 

Eşim sadece düğünlerde asker eglencelerinde falan içerdi oda çok az zaten . Bu hikayeyi anlatınca hiç içmez oldu 
(699 puan) tarafından
Dinler ama gene içer. Benm ki öyle düğün de şenlikte mutlaka içerler. Bide iste böyle aralarda
0 oy
tarafından
Cok sukur esimin ailesinde arkadaşlarında böyle şeyler yok çünkü sarhoş insanlardan aşırı korkuyorum inşallah eşin düzelir canım 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ayyyy bu kayınlar görümceden eltiden beter.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah cnm,ailesinden öyle görmüş öyle büyümüş değişmez gibi görünüyo bırak içsin bi köşede kuzum sana kötü davranmasında

Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 997 göst.
7 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde urasinannesiiii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 371 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde urasinannesiiii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy