0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Esim belden tedavi görüyor bacağa vurdu ağrı doktor siyatik dedi kendiliginden geçer dedi gecermiki acaba bazen cok ağrısı oluyo 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hamileyken bende de oluyordu.sonra geçti ama ne kadar süre sonra hatırlamıyorum bı iki ay sürmüştü galiba.kendiliginden geçti.ama yardımcı olacak şeyler araştırabilirsiniz internette okumuştum ben oturma pozisyon vs
(146 puan) tarafından
Evetgoruyor yüzde 51 düzelmiş dedi doktor belini manüel tedavi görüyor 2 seansı kaldı çok zor yaa
tarafından
Öyledir vallah ya Allah şifa versin.bence fıtık düzelince o da düzelir.daha erken de duzelebilir de baskı yapmış ya.valla insanın neresi agrisa canı ordaymis.yazık adamcağız eziyet çekiyordur insanın gulesi bile gelmez bırak ise gitmeyi
(146 puan) tarafından
Amin inşallah yaa hic keyfi yok 3 gün yataktan kalkamamisti buna şükür yinede iste ağrı oluyo ise gitmeyince ici rahat etmio
tarafından
Hastalık bu bacım ne yapacaksın.eziyet olur bir süre gitmesin zaten yapamaz o şekilde.insan evinde duramiyor
(146 puan) tarafından
Neler yaptıniz bu surecte
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından
Gecmez osteopati yaptirin tek seferde bitiyor tekrar agir kaldirmadikca eskisehirde var
(146 puan) tarafından
O nasıl birşey ki
(190 puan) tarafından
Manuel tedavi osteopati hicbir kas gevsetici igne hap vs. Bel boyun fitigi tedavisi ben bununla ameliyatlik boyun fitigi ve siyatikten kurtuldum esimde bel fitigindan
(190 puan) tarafından
Okadr hap kas gevsetici vs. Esimle ikimizde ameliyatlik derecedeydik tek seansta bitti pahali bsey degil
(146 puan) tarafından
Manuele esim gidiyoda ama bele yapıyor doktor
0 oy
tarafından
Ben de hamileyken siyatik bel ağrım olurdu . Youtubrde hamileler için siyatik bel ağrısı egzersizi yazarsan kadın gösteriyor onu yapınca hemen ağrısı azaliyordu 1 hafta yaptım daha ağrım olmadı 
0 oy
tarafından
Babamda vardı geçti ama adam hop oturup hop kalkıyordu 1 seneye yakında sürdü inşallah çabuk gecer
(146 puan) tarafından
Tuh çok zor yaaa
0 oy
(181 puan) tarafından
Hayırlı geceler bacım Siyatik masajı ardından  siyatik hacamati yaptırabilir şifa olsun inşaAllah faydasını görür 
(181 puan) tarafından
Sırt tarama hacamatı sonrası siyatik hacamati yapılmalı ama

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nevinn (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 185 göst.
1 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,261 soru

11,385,097 cevap

34,884 kullanıcı