+2 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Ben evde yalnız başıma çok sıkılıyorum. Sizler günlerinizi nasıl güzelleştiriyorsunuz? ☺️ 

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
Temizlik yemek bi bakiyorum saat 5
(19 puan) tarafından
Haklısınız. Benim ilk gebeliğim. Ev işi dışında zamanım kalıyor. Vaktimi nasıl dolduracağımı bilemiyorum.
tarafından
Gebeyken bende sklrdim ama eger ilk 3 ayi atlamişsaniz evde yuruyus yapin bol.bol dogumunuz kolay olur
(19 puan) tarafından
Son 6 hafta inşallah. Yürüyüşe çıkıyorum, teşekkür ederim. ☺️
-Reklam-
0 oy
(659 puan) tarafından
Oğlum güzelleştiriyor☺ aslında hava soğuk diye çıkmıyoruz yoksa biraz sosyaldik. 
(19 puan) tarafından
Ne mutlu size. ☺️Bizim de 6haftamız kaldı inşallah. Şu an yalnız başımıza zaman geçmek bilmiyor.
(659 puan) tarafından
Başlasın macera o zaman. Saçını taramaya başını kaşımaya zaman bulamayacaksın sıkılmakta neymiş. Zor ama bir o kadarda çabuk geçiyormuş zaman çocuktan sonra
tarafından
Peki bir gününüz nasıl geçiyor oğlunuzla kaç saat oyun oynuyorsunuz ne kadar vakit ayırabiliyorsunuz?
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bazen bende çok sıkılıyorum valla evle uğraşınca zaman çabuk geçiyor
(19 puan) tarafından
Hep ev işi de olmuyor. Farklılık arıyor insan. ☺️
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Bebekten sıkılmaya vaktim olmuyor ki :)
(19 puan) tarafından
Kolay gelsin.  Darısı bana inşallah son 6hafta.☺️
(4,584 puan) tarafından
Hadi inşaallah, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ☺️
(19 puan) tarafından
Allah razı olsun. ☺️
(4,584 puan) tarafından
Cümlemizden ☺️
0 oy
(5,482 puan) tarafından
Çocuktan önce 1 gün dur 1 gün temizlik yapıyordum kitap okuyorum felan şimdi temizliğe bile pek fırsat kalmıyor 2 çocukla akşam ediyorum:D 
(19 puan) tarafından
İşiniz zor, Allah kolaylık versin.☺️Benim ilk gebeliğim son 6hafta inşallah. O yüzden yalnızlık sıkıyor. ☺️
(5,482 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah az kalmış seninde ondan sonra ne ara akşam oldu anlamazsın❤️
(19 puan) tarafından
İnşallah. Teşekkür ederim. ☺️
0 oy
tarafından
Çocukla ve sosyal medya işleriyle çokta sıkılmaya vakit kalmıyo canım valla :D 
(19 puan) tarafından
Bebeğimizin doğmasını bekliyoruz.☺️Sosyal medya da kullanmıyoruz. Sıkılıyoruz bolca. :)
tarafından
İkisinden biri olunca zaman uçuyor canım ikisi bi olunca yetmiyo bile  :D
0 oy
tarafından
Yemek yapıyorum temizlik yapıyorum şurayı da temizleyin burayı da toparlayıp dolapları boşaltıp sileyim katlayıp düzelteyim diye diye iş çıkartıyorum bi bakıyorum akşam olmuş 
(19 puan) tarafından
Her gün her gün sıkılıyor insan ev işlerinden. Kendimize zaman ayırmamız lazım :)
tarafından
Valla ben hiç sikilmiyorum çünkü hergun rutin işler haricinde de başka işler yapıyorum bi gün utu yaparım bi gün çamaşır yıkarım falan filan kendine zaman ayırmak istiyorsan o da kolay kufore git gerçi ben hiç gitmiyorum kal saçlarını boya kaslarını bıyıklarını al bi duş al mis gibi tertemiz giyin saçına bi fon çek bi makyaj yap bi de kahve patlat oh bak kaç saatlik iç buldum sana en az 2 saat baktın hala sikiliyodan bi de çay demle bi film aç izle ya da kitap oku valla ben evde zaman geçirmeyi dışardan daha çok seviyorum heleki yalnız olmak çok güzel bütün gün senin düşün sene
(19 puan) tarafından
Harikasınız ya. ☺️
0 oy
tarafından
Bebekten temizliğe yemeğe ancak yetişiyorum valla,kitap okuyorum zaman kalırsa tabii 
(19 puan) tarafından
Allah kolaylık versin. ☺️
tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(7,942 puan) tarafından
İş güç derken akşam oluyor zaten 3 buçuk aylık bebeğim var vakit nasıl geçiyor bende anlamıyorum ki
(19 puan) tarafından
Bebiş olunca haklısınız.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Valla ev kusuyum normalde de pek çıkmam dışarı sabah kalk kahvaltı şu bu derken temizlik yemek e iki çocuk bi bakıyorum saat olmuş 4 yada 5 zaten kalanida şu gibi geciyo. Sıkılmıyorum da o kadar alışkınım çünkü habire kahve yaparım kendime en büyük motivem  o :)
(12,491 puan) tarafından
:)) bence Bi düşünmüşlerdir ;) inşallah yarın kahven biter ve almayı unutursun çok amin ;)
(19 puan) tarafından
Hamilelik öncesi bende kahveyle mutlu oluyordum şu an içemiyorum. ☺️
(1,207 puan) tarafından
Yok bitse de alirim yada gelirken sana aldırırım:) :) nesgayfe  var Türk kahvesi var şekerim ne istersen :) :)
(1,207 puan) tarafından
Dayan 6 haftan kalmış hayırlısıyla bol bol içersin canım  ben hamilelikte de iciyodum  ben gerci
(12,491 puan) tarafından
En iyisi mi ben gelmeden kendimi hazırlamak için Bi 5.10 fincan içeyim ;)
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Temizlik , yemek mutfakta tatlı vs. Derken kalmıyor ki zaman . Ama ekstra kitap okumaya vakit ayırırım . Mutfakta da zaman geçirmek güzel . Farklı tatlı , pasta derken 

(19 puan) tarafından
Hamile olunca ve iştah olmayınca mutfak pek ilgimi çekmiyor. ☺️
(1,845 puan) tarafından
Kitap oku keyfini çıkar çünkü sonra başını kaşıcak zamanın olmuyor. O zaman da bebek gelişimi kitapları okuyordum . Ev düzen vs. Uğraşıyordum .
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Anam vakit bulamıyom ki günlük işler var zaten bide küçük.kiz var orası burası derken akşam Oluyo akşam olunca adam geliyo yoğun tempo devam yemek çay kahve bilmem ne dağınıklık topla kızı yatir te şimdi koydum kıçımı yere kız uyudu da:)
(19 puan) tarafından
Klasik Emektar Türk hanımısınız. ☺️ Allah kolaylık versin, cidden zor. Biz de bebiş daha doğmadı. Doğunca biz de siz gibi oluruz. ☺️
(4,430 puan) tarafından
Cümlemize bacım neden sıkılıyorsun tadını çıkar vallahi öğlene kadar bitir işini al çayını kahveni film izle kitap oku müzik dinle keyif yap vallahi mumla arican te bı hafta sonra ikincisi bebiş geliyor benim kısmetse kendimi sağda solda unuturum artık:))
(19 puan) tarafından
Yalnızlıktan sıkılıyorum aslında. ☺️
(4,430 puan) tarafından
Yakında kimse yokmu akraba arkadaş çay çorba geçer dicem.gun ama korona da var
0 oy
(119,287 puan) tarafından
benle takil baci biktim disari cikmaktan
0 oy
tarafından
Temizlik bulaşık 

Soba 

En guzel vaktim de minik kuşumla geçiyor canim
(19 puan) tarafından
Kolay gelsin
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Çocuklar sıkılmama izin vermiyorki canm ev iş yemek derken ölü gibi yatağa atıyorum kendimi
(1,601 puan) tarafından
Yazın farklı ama
(19 puan) tarafından
(1,601 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
(2,323 puan) tarafından
2 çocuk genelde hep evde olan eşle yemekle temizlik le akşam oluyor ayda 1. 2gün yemeğim varsa bi ihtimal kızım rahat durup evi dağıtmazsa çok sıkılıyorum :D
(19 puan) tarafından
Zormuş :)
(2,323 puan) tarafından
Öyle valla artık öyle yoruluyorum ki bi çay içeyim diye oturunca artık kalkamıyorum. Yada akşam 11 oldu mu hepimiz yatağa geçelim diyorum sırf ortalık düzgün dursun dinleniyim diye yoksa onlar ayakta olduğu sürece oturmak yok
(19 puan) tarafından
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Oğlumla gün hızlı geçiyor yemek bulaşık temizlik derken akşam oluyor
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Oğlumla gün hızlı geçiyor yemek bulaşık temizlik derken akşam oluyor..
0 oy
(446 puan) tarafından
Kizla agucuktu gugucuktu supurge yemek camasir derken aaa aksam olmus 
0 oy
(800 puan) tarafından

Ormanda yürüyüş müzik

nehir kenari kahve kitap

market turu magaza turu

1500 parçali puzzle yapimi 

mandala boyama

Sahaya gidip tenis basket maci seyretme

Bunlar benim gün içinde yaptiklarim:)