0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (684 puan) tarafından
Gecen gun sinir krizi geçirdim surekli agliyo uyumuyo dis problemi saglik sorunu yok diye gecede surekli.agliyo surekli dogdugundan brri hep agliyo bi gece rahat uyudugumuzu hatirlamiyorum bianda ciglik atiyo dönemiyo mu artık neyse agliyo.nrye ugradigimi sasiriyorum korkarak elim ayagim titreyerel.uyaniyorum defalarca kocam olacak adamda aliyo battaniyeyi diger odaya gidiyo bana gram faydaso yol nolur bi care soyleyin ya karnini doyuyorum soguk değil sicak değil ne istiyo bu cocuk Allah rizasi icin bi akil verin kafayi yicem artik oturup agliyorum emiyo ya sanki canimi aliyo gibi hissediyorum sinirlenince emmesi bile batıyo sanki bana emzirmek istemiyorum çünkü sebepsiz ağlıyo anlayamiyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum baya yıpranmışsin. Benim bebeğimde çok sakin bir bebekti şimdi çok ağlıyor geceleri. Gece boyu uyuyan bebek ağlaya ağlaya uyanıyor perişan oluyorum. Ama öyle böyle buyuruyorlar. Sabret annesi
(684 puan) tarafından
Evet aşırı yiprandim destekcim yok ve surekli bu sekilfe olması sinirlerimi cok yıprattı esim ayri bebek ayrı o adamda ne psikolojik ne fiziksel hic yardim etmiyor dahs cok sen gece cocugu dovuyosun diyo sirtina pis pis yapiyorum diye dahs cok psikolojim bozuluyo
tarafından
Allah azze ve celle sana selâmet versin. Dualarimdasin
(684 puan) tarafından
Allah razi olsun cok sagol
-Reklam-
0 oy
(601 puan) tarafından
Rabbim şifa ve Kolay lik versin ne kadar lik Cnm 
(684 puan) tarafından
Yatagini mi begenmiyot diye yatak aldim besigine yok dosek yaptirdim yok alcakta mi kaliyo korkuyo mu acaba diyorum altina battaniye dosek koyarak yukselttim yine yok hadi yastık koyayim belki rahay eder dedim yok arkadas huy edinmiş artik denemedigim sey kalmadi 9 aylik kontrolünde doktora soylicem bakalim bi saglik problemimi.var bilmediğimiz ama olsa gun icinde uyanikkende olur
(601 puan) tarafından
Bacım Allah kolaylık versin benim ki 48 günlük çığlık çığlıga ağlıyor gece 2 den önce uyutamiyom
(684 puan) tarafından
Ya canım benimde oyleydi kolikti cok.zor seninde allah yardimcin olsun
(601 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
(594 puan) tarafından
Dogdugundan beri böleyse böle gidiyor malesef :( bide emdiği için ben 2 yasında memeden kestim öle rahata erdim. Ama derken smdi 2 bucuk yasınsa bi hastalandı hep düzen gitti yine aynı cok uyanıyor
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Önce siz sakin olucaksiniz sabirl olmasiniz 2 aya kadar bebegim oyleydi aglardi gaz sorunu yaşardim korktum hep noyle olucak devame edicek diye 3 ayda degisdi  4 aylik olduk mahsallah hersey duzene girdi  ama ama duzelene kadar salonda o uyusun aglamasin diye idaya gitmedim salonda yatti koltukda yanında oturdum sabahlara kadar bilirim 3 saat toplam uykuyla 3 gun direndim sabırla esim uzin yol şoförü avrupaya gidiyo o uyusun diye salonda geçirdim nezaman ki oglum duzeldi odamıza gecdik besiginde yatmiyordu bile ama alistirdim yanima almadim once herseyden cok sabır sabır bende yalnızdım ama gucli durdum cok şükür suan buyuk insan gibi uyuyor  elbette dis cikartcak huysuz olcak  onlarda gecicek ilk bebegim sizin stresiniz endişeniz bebege de geçiyor rahat olmaya bak bol bol oku icine rahatlok versin allah canım
(684 puan) tarafından
Biz suan 8,5 ayligiz zaten kucukken de kolikti saatlerce ciglik çığlığa aglardi o zamandan kalma huy buda sanırım bi duzelmedi bi derdi bitiyo biri basliyo suan ne derdi var bilmiyorum baya dis cikardik 6 tane diger dislerde suanlik bisey yok ne derdi var gerçekten cozemiyorum ve aşırı yoruldum destekcim yok esimde bi kılını kimildat be adam o daha cok sinirimi bozuyo zaten
(5,953 puan) tarafından
Demekki yapisi o canım bazi cocuk sessiz degisiyi bazisi  huysuz benim bebekligim de oglum gibiymiş inşallah böyle devam eder bebekken neyse değişmez derler  allah yardımcin olsun canım
(684 puan) tarafından
Insallah değişir tesekkur ederim
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim kızımda aynı canım ayakta uyumak istiyor sadece, gece 149765 kere uyanıyor ağlıyor geri yatıyor bide benim ki emmiyo uykuyada falamoyor geri... Ben çareyi yanımda yatırmaya buldum uyanıyor annecim ben burdayım diyorum sakinleştiriyorım geri uyuyor birkaç gündür..... Eşim çok yardımcı oluyor bana ama kızım 18 aylık her uyandığında eşimde uyanır benimle Allah tan
(684 puan) tarafından
Yanimdada susmuyo ki parcasi kopuyi sanki oyle agliyo
(1,664 puan) tarafından
Canim çok ağlıyormuş bisey vardır ya bezini çok ski yapıyorsunuz ya kıyafeti sıkıyordur ya hastadır illa ki biseyi vardır... Bi tahlil falan verin
(684 puan) tarafından
Verecektik tahlil 6. Ayda damar bulamadılar verdirmedim simdi 9. Ayda verdircem 2 hafta sonra yani bezini actim simdi. Normalde pijama giydirip kalin battaniyeyle ortuyodum acaba battaniye agir geliyo donemiyo mu diye düşündüm tulum aldim ondada rahat edemrdi geri battaniyeye döndüm yine ayni yine ayni
(1,664 puan) tarafından
İdrar tahlili yaptırın tatlım.. biz de ortunmuyoruz dönemiyor sizin ki gibi uyanıyor tulumu 2 bedeb büyük al kaç aylık bilmiyorum ama 1 yas bebege 3 yas alınıyor rahat olsun diye... zor annecim gerçekten zor bende çok çekiyorum ama eşine de yansıt kizginligini kırgınlığın ı konuş onunla biraz destek olsun.. ve dediğim gibi en kızdığın anda kokla bebegini yavrunu sadece kokusunu çek içine o biraz sakinleştirir....
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Canim sakin olmaya çalış zor biliyorum inan sinirlenmeye de haklısın özellikle kocana.. o aslında biraz destek olsa bu kadar kizmayacaksi  bebeye de... tahlil vs. Yaptırdınız mi idrar tahlili falan bizde öyleydi huysuz bu diyorlardı meğerse enfeksiyon varmış doktor bile yapmadı başka doktora gittik ona yaptırdık zorla ısrarla bir şeyi yok huyu öyledir gazdır diyorlardı... naçizane tavsiyem bu kadar ağlaması  boşuna değildir annesi... kokla sevemesende o an sinirle sadece kokla ve sakinleşmeye çalış müzik aç telefondan senin gerginliğini de alır çünkü bebek..

Bir yaşına girdik ciglik atan huysuz inatçı bir bebgim var uyku zaten yok  inan bu yorumu bile parca parça yazıyorum durmuyor çünkü  çok sinirleniyorum bende anliyorum seni ama onlar Bi haber her şeyden seni nasıl zora soktuğundan ,uykusuz yorgun bıraktığının farkında değil.. 

Kokla boynunu ensesinden o  ağlarken bağırırken o iyi gelir sana biraz sen sakinlesirsin ona da yansır... eşinle de konuş açık açık yapamıyorum ben de destek ol bana de ...
0 oy
tarafından
Kaç aylık canm allah yardmcn olsn
(684 puan) tarafından
8,5 aylik
0 oy
(176 puan) tarafından
kendimi hatırladım Allah yardımcın olsun canım:( benim oğlum kolikti hep ağlardı yapmadığımız şey kalmamıştı sağlık kontröllerini de yaptırdık çok şükür iyiydi ama ağlardı hep sonra çok iyi bir hocaya götürdük kaynanamın vesilesiyle sakinleşmişti yavaş yavaş oğlum 12 yaşında olacak muskasını hala dolabında saklarım:) 
0 oy
tarafından
Bizde öyleyiz ya off gece sıcrıyorum uykumdan. Öyle Bi bagiriyo ki. Kaç kez uyanıyor sayamıyom artk. Uykum bölünüyor sürekli. Dr a dedim idrar tahlili yapti enfeksiyon var ondan olabilir dedi şurup kullandık ama gene ayni. Anlamadim vala 10 aylık oldu ne zmn düzelir bilmiyorum 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Kiz benim oglan da 8 aylik hatta fazlasi var eksigi yok bittim.perisan oldum bay bay night damla aldirdim 2 gun iyiydi dun bugun yine ayni valla Allah yardimcimiz olsun gececek insallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 347 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 525 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Leyla343480 (20 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı