0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Su son zamanlardaki olaylar samuray kilicli katil muslume afganli pisligin tecavuz etmek icin öldürdüğü kız öldürülen leyla bebek ikranur tirsi ecrin felan daha birsurusu aklimdan çıkmıyor simdi demeyin ne cok post acildi muslumeyle ilgili diye bu postta genel olarak bahsediyorum halimiz ne olacak böyle hiç iyiye gitmiyoruz maddi açıdan manevi açıdan ekonomik sikintilar katledilen masumlar cocugum icin endiseleniyorum disari cikmak istemiyorum bir psikopata denk geliriz diye yemek siparisi veya kargo geldiginde odemesini netten yapip hicbirsekilde kapiyi acmiyorum eskiden aciyodum calisiyodum tek basima gece 10 a kadar bir saglik kabininde tek başıma simdi o cesaretim yok mesela çocuğumu nasil yolluycam okula nasil koruyacagim haberleri izlemek istemiyorum keske daha temiz bir zamanda yasasaydim sizin psikolojileriniz nasil

6 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bunları düşünmemeye çalışıyorum

Yoksa huni takıp gezeceğim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı şeyleri düşünüyoruz içim çok huzursuz 
0 oy
tarafından
Al benden de o kadar canım Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah 
0 oy
(12,489 puan) tarafından
En son ki olay çok etkiledi beni o aşşağı.lık pis.liği rüyamda bana tecavüz ederken gördüm o kadar etkilendim allahım bütün yavrucakları korusun aslında hepimizi korusun hiç birimiz güvende değiliz 
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Çok haklısınız ama böyle düşünmeyen herseyden herkesten büyük ALLAH var ve o bize xan sağlığı verdikçe yaşıcaz.. güzel düşünün böyle şeyler eskiden beri var sadece sosyal medya ve haber kaynakları bu kadar yaygın değildi şuan tek fark biz çok okuyup çok duryuyoruz  RABBIME sığınmak lazım bol bol dua et başka bisi gelmez elimizden 
0 oy
tarafından
Geçen gün rüyamda bi tane adam elinde silahla ateş ederek kovaladı beni . Hâlâ etkisindeyim.  Kızımı okula gönderiyorum gelene kadar içim titriyo. Esim gece çalışıyor ondan bile korkuyorum artık bisey yapacaklar diye
(572 puan) tarafından
Bende ona benzer ruyalar goruyorum bilinc altima isledi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 423 göst.
0 oy
6 cevap 176 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 567 göst.
30 Ocak 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...