0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (1,267 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dkddjdjdjdjdjdufuejdiduidie

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aslında kıskanmıyorlar ama çok sevdikleri için tuhaf hareketlere giriyorlar canım çok eziyet etmiyorlarsa gülümse geç çok tatlı geliyolar bana nedense kendi bebeklerini dünya telaşesinden sevememişler torunlarına çok sevgiden napacaklarını şaşırıyorlar))
(1,267 puan) tarafından
Eziyet bana ediyorlar bacım sürekli bir muhalefet artık bebeği kucağıma alırken açıklama yapma gereği duyuyorum ne kadar kotu aslında
tarafından
Rabbim seni ferahlatsın
-Reklam-
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Kayinpederinmi dogurmuss
(1,267 puan) tarafından
Sanki öyle davranıyor sürekli çocuğa dedem ben burdayım ananla babanı boşver sen diyip duruyor çocuğa
(570 puan) tarafından
Aynısını yazacaktım oldu olacak kendisi emzirsin
0 oy
(2,628 puan) tarafından
Hepimiz çıldırdık  senin gibi kervana hoşgeldin ☺️☺️☺️❣
tarafından
Kız ya harbiden çıldırdık
(2,628 puan) tarafından
Benim kaynanam bunlari yapardi birak kucaga alismasin derdi kendi kucaginda uyutmaya caliisiyodu çocuk  emecek diyodum kucagindan inmesin istiyodu
minicikti agzina bisiler vermeye calisiyodu  sonra bigun bi bagirdim dedim kizima karışma  haddini bil vallahi sana göstermem  bakakaldi öylece  bir yaş  büyük  bekar kaynimda kiz gayet hakli yapma dedigi herseyi yapiyon benimki olursa sana asla bakitmam dedi oda biraz bozuldu ama haddini bildi simdi 1.5 yaşına geliyo annee diye bagiriyo he annem diyodu benden önce  bende bu babannen kizim ben annemin ne istiyosun söyle  dedim simdi babannem babannem diye seviyo ama hepsi gösteriş  hepsi numara  kendi icimizde kizimi hic sevmez ama annem komsu yada düğün  vs oldumu insan icinde bagira bagira babannemmm diye bagiriyo cok komigime gidiyo çünkü  numara yaptigini biliyorum esimde biliyor senin sınırlarına  uymuyosa anneme asla verme diyo ama ben kendim kıyamıyorum  iste
(1,267 puan) tarafından
Ayyy çıldırmamak elde mi bi de lohusa haliyle cidden çıldirmalik
0 oy
(48,481 puan) tarafından
geçmiş olsun bebegine neden geldiler ki sen tek hallwdemiyor muydun iki kisi birden cekilmez de
(1,267 puan) tarafından
Sağol canım tek biraz zor hallediyordum yalan yok ama kayınbabam gelmese olurdu valla kayinvalidemle hallediyordum ne güzel
0 oy
tarafından

Hobaaaa hop :))))) Allah kolaylık versin 

(1,267 puan) tarafından
Sağol canım :))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz kayinpeder niye kaliyoki kaynanan kalsin gitsin 
(886 puan) tarafından
Edos nasilsin canimm
(22,070 puan) tarafından
Iyim canom sen napiyon nasilsin ☺
(1,267 puan) tarafından
Zaten gelmeye yer ariyodu her zaman şimdi bebek hasta hastaneye götürürüz belki diye geldi yerleşti eve
(886 puan) tarafından
Yeni covid atlattım çiçeğim cok şükür ama iyiyim
0 oy
tarafından
Alalh yardımcın işin çok zor :)
(1,267 puan) tarafından
Evet canım hem de çok sağolasın
0 oy
tarafından

Gönder evden gitsin fazla yüz verme:D

(1,267 puan) tarafından
Neyse gitcek heralde bi kaç gün sonra rahatlarim :)
0 oy
(7,844 puan) tarafından
Ben cildirirdim :)))) 
(1,267 puan) tarafından
Elde değil ki :¢
0 oy
(7,223 puan) tarafından

Taşınmasalardı keşke alısırsa hiç gitmez kız oldu olacak kayınbaba emzirsin bari :)

(1,267 puan) tarafından
Elinde olsa onu da yapacak sabah gözünü açar açmaz bebeğe bakmaya geliyo ya delirtcek insanı
(7,223 puan) tarafından
Kilitle canım kapını bebeğinle vakit geçir soran olursa müsat değilim dersin
(7,223 puan) tarafından
Onlara uyup az emzirme ki sütün azalmasın ne kadar emerse sütün o kadar artıyor
(1,267 puan) tarafından
Doktor soyledi zaten bunu emzir sütun artar diye ama yok bende öyle yapicam ya sürekli emzirecem gelmesin yanina
(7,223 puan) tarafından
Aynen doktor dedi de ne bileyim uyandığında verirsin severler onun senin kokuna ihtiyacı var
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yok öyle şeyler şükür . Ben vermesem almazlar bile çekinirler ben veririm sevsinler diye ben onun için çok göz yaşı döktüm bilirler ne kdr değerli kıymetli benim için ağlasa yüzü asilsa kızımın hemen annesine verin derler vermeselerde ben alırım zten ama çok severler.
(1,267 puan) tarafından
Ah ne kadar şanslısın canım bizimki de çocuk ağlarken ben ver dedikçe yok yok gerek yok der
(1,465 puan) tarafından
AA çocuk sizin sizde sakinleşir sizde mutlu olur ne kdr değişik dusuncedeler
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım seviyorlar ya, ne kıskanması. Babaanne dede olmuş kırma heveslerini. İlk kez mi torunları oldu? 
tarafından
Bende aynı şeyleri yaşadım canım onlar benim o kadar çok hevesimi kırdı ki çocuğun bana benzediğine bile tahammülü yok inkar ediyor yok yok benum kızıma benziyor diye
(3,162 puan) tarafından
Kız aynılarını yapıyorlar bana ya.  Bu erkek aileleri hep böyle demekki. Ben de erkek annesiyim gerçi de. Ne var yani bebek anneye benzese.
(1,267 puan) tarafından
Yoo ikinci torunları ama niye boyleler anlamadım
tarafından
Neler etti kıskançlığın dan hayat enerjimi aldı kadın bende erkek annesiyim asla böyle olmucam
0 oy
(2,226 puan) tarafından
çok sinir bozucu 
(1,267 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
tarafından
Bebeğin hasta oldu diye onlar neden geliyorki bizim bebeklerde hasta oluyor eşimiz bile yardım etmiyor tek başımıza bakıyoruz böyle sıkıya gelemezsen onlarda bebeğe bizsiz bakamıyor diyip alır tüm gün bakar sana vermeden
(1,267 puan) tarafından
Kuzum bebeğim 1 aylık nerdeyse nezle olmuş ağızdan nefes alamıyolarmis bebekler bu yaşta burnu da tıkalı olunca bi kaç defa nefesi kesildi evde çok korktum o yüzden geldiler
tarafından
Bizim bebeklerde de bu çok oluyor canım fizyolojik serum yap soğan kes koy odaya kendi başına yap ki herkes söz hakkı görmesin çocuğun üstünde sen onlara ben acemiyim imajı verirsen sana güvenmezler kendileri karar vermeye çalışır böyle
0 oy
(3,503 puan) tarafından

Ohoo daha neler neler kaynanam benim kızım benim güzel kızım aradimi napiyo benim kızım diye seviyo sen düşün artık :D:D

(1,267 puan) tarafından
Uzaktan uzaktan sevseler ne hoş olurdu :))
(3,503 puan) tarafından
Bilemedim bazen hoşuma gidiyo benim ama bazen de cidden sinir oluyorum kararsızım yani bende :))
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Anneyle ten temasının bu zamanlarda çok önemli olduğunu söyle. Benim kokuma ihtiyacı var de. Oyle şey mj olurmuş anlamazlarsa sert yap bence 
(1,267 puan) tarafından
Hah söylemem mi ya sütüm yeterli gelmiyo doktor diyo ki emzirdikce çoğalır ama ben emzircem dedigimde gerek yok diyor ya hesap mı vericem ne zaman emzirecegimi
0 oy
tarafından
Ay ben nasıl olacam acaba çok merak ediyorum:D kayınvalidem gelip bakacak bu süre zarfında,yemek falan yapar,bebeğimin bazen altını değiştirir belki çünkü ilk hamileliğim pek bilmiyorum ama öğrenicem illa ki. Ben de böyle şeyler yaşar mıyım acaba :D ay benim tersim pistir sıkıya falan gelemem inşallah yapmazlar bunun gibi şeyler :D 
(1,267 puan) tarafından
Kayinvaliden mülayim bir tipse sıkıntı yok ama despot biriyse işin iş diyim ben sana :D
tarafından
Ben fırsat vermiyorum canım o da yapar da :D ben baştan kestim attım her şeyi,valla bacım gelmişim kaç yaşına neyin ne olduğunu biliyoruz çok şükür kimsenin karışmasına gerek yok. Ben tutamam kendimi,söylerim yani duramam öyle:D
0 oy
tarafından
Bebegin hastayken de bakmalisin kendin. Niye cagiriyorsun onlari cnm. Doktora goturup ilaclarini verirsen iyilesecektir
(1,267 puan) tarafından
Ya kuzum bi kaç defa nefesi kesildi evde korktum hastaneye zor gittim evin sürekli tozunun alınması lazım bebek te huzursuz biraz zorlandım o yüzden mecbur kaldım
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Gözün aydın kayinpeder nurtopu gibi bı cocugun oldu fazla kendini yorma dikişlerin taze aman Allah sonra kanaman olur:) :)
(1,267 puan) tarafından
Hahahaha ya çocuğuma sürekli sen ise baslayinca biz neler yapcaz diyip duruyor buna da sinir.oluyorum zaten üzülüyorum
(1,556 puan) tarafından
Eyvah eyvah
0 oy
(14,965 puan) tarafından
Ben çocuğumu izledim. Ver bakayım bı de. Onoar öyleyse sen de azcik bastir
(1,267 puan) tarafından
Ayy geçen gün dedim artık ya baba vermicem ben yatırırim biraz vakit geçirelim dedim kaynanam ordan mudahele etti artık bırak diye
(14,965 puan) tarafından
Onlar da öyle öyle düzene girer. Sevgileri sen yapiyolardir ama doğru değil abartmalari

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 352 göst.
9 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 492 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,639 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 326 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 461 göst.