+1 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çocuğunuz neler yer ne kadar yer neler sever söyler misiniz vaktiniz varsa eğer , rica ediyorum

4 Cevaplar

0 oy
(1,741 puan) tarafından
Canım benimki 13 bucuk aylik sabah kahvaltı yapar bazen yumurta haşlarım veya omlet pankek patatesli yumurta kıymalı menemen kadar yeşil zeytin salatalik ceviz bu sekilde cesitlendiririm ara ogun elma muz mandalina bunlardan birini veririm uyur öğleden sonra bugün yayla corbasi yaptim onu yiyecek kıymalı tarhana karışık sebze corbasi yaparım el kesmesi mantı yer yogurt hergun yer ama yogurt corbasi varsa vermem tavuklu sehriye corbasi  kemik suyu corba yer etli.  Kofte Pilâv makarna erişte  karnabahar bu sekilde  akşam biz ne yersek yer bu sekilde şuana kadar sevmediği olmadi hic cnm 
(9,657 puan) tarafından
Yani  maşallah diyim Allah bozmasın saydıklarınızdan  bi tek tarhana çorbası yiyor kıymasız 18 aylık  bnm
(1,741 puan) tarafından
Amin cnm  şimdiye kadar skntı  yasamadik ama azi disler zorlarsa yemezse bilmiyorum azının birini patlatıyor suan ama elimden geldiğince boğazını boş bırakmıyorum seninki emiyor mu ondan yemiyodur belki de oglum mama iciyo emmiyo
-Reklam-
0 oy
(2,719 puan) tarafından

Zorla bir iki lokma yediriyorum işte :D

0 oy
(15,300 puan) tarafından
Ah bacım sabahtan beri yarım galeta ve anne sütüyle duruyor. Hicbisey sevmez. Ne yumurta yer ne et köfte.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
17 aylık hiç bişey sevmez :)) ben zorla yediririm herşeyden ne yiyosak o 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 65 göst.
29 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak34 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 204 göst.