0 oy
67 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çocuğunuz neler yer ne kadar yer neler sever söyler misiniz vaktiniz varsa eğer , rica ediyorum

5 Cevaplar

0 oy
(9,012 puan) tarafından
16 aylık benim ki kuzum elini boş bırakmam meyve kraker ne olsa verrim yediğimiz yemeklerden de verrim sevdiğini yer mesela çorba verdim içmedi şuan bi patates haşladım yiyo...net 4 max. 5 saat arayla da mamasini verrim...
-Reklam-
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Benimki 16 aylık mercimek c.icer başka kolay kolay çorba içmek makarna ve pilavı çok sever taze fasulyeyi bazen yer başka da doğru düzgün bisi yemez kahvaltı yapmaz bi yumurta yiyor o kadar 
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Biz ne yersek yemek onu yer, güzel yer boğazı sağlam ama zayıf :)
0 oy
(2,982 puan) tarafından
Tam 18 aylik oldu.

11 de kahvalti yapariz. ( erken yapmaya cok calistik ama hic istemedi) 1 bucuk tane yumurta ve zeytin yer. Yanında poğaça krep falan yaparsam cani isterse biraz yer.

Öğlen uykusuna yatip kalkinca saat 3 bucukta 1 tabaktan biraz daha fazla ekmek dogradigim corbayi icer.

Aksam 6-7 gibi ne yemek yaptiysam onu yer.

Saat 9 da muhallebi veya ne isterse onu yer yatar.

Sabah 5 te 270 ml. Mama içer. 

Gun icerisinde de meyve sıkarım onu içer. Meyve yemeyi sevmiyor. Kraker kek salatalik falan yer eli bos durmaz. 
0 oy
(612 puan) tarafından
Sabah yumurta peynir Tahin zeytin, dönüşümlü bunlar aynı anda değil. Arada meyve ya da kuru meyve. Öğle yemeğini yemiyor, akşam yemeği de normal kendimize yaptığımız yemeklerden yiyor. Şekerli gıdalar,ekmek, market tavuğu vs vermiyorum. Onun dışında pirinç pilavı ve makarna çok çok nadir. Bunların dışında olanları ortak yiyoruz

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 73 göst.
29 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak34 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 206 göst.
26 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 384 göst.