0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar şoktayim ya istanbul esenyurtta oturuyorum burda ekmwk dün 3 oldu bugun 4 yarinda 5 tl olcakmis iki ekmek alsan 10 lira bu nedir Yarabbim sen sonumuzu hayr et soylwmiyorlar ama ekmegin gramajdanda dusmusler belli yani...

16 Cevaplar

+1 oy
(890 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Unun torbası en son 310 du.mecbur onlarda yapıyor:(benm eşim de fırıncı .herşeye gelen zamdan çalışanlara bile zam yapamıyoruz çünkü kârimiz yok diyordu.bizim burda 2 TL.hala da 

(4,661 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
(890 puan) tarafından
Amin inşallah canım
(3,099 puan) tarafından
Oda dogru berfo bence millete verdikleri asgaride zamlanmali nasil gecinck bu insanlar
(890 puan) tarafından
Tabiki eşim de diyor çalışanlar var mecbur onlara da zam yapacam 300 500 .ama nerde kârimiz.calisana da yazık tabi
(3,099 puan) tarafından
Esim bi calisiyor malzemeyi 500e aliyorsa calistiginin hakkina 200 veriyorlar nerde adalet insanlar napacak boyle kiralar ucmus gidiyor elektrik su dogalgaz desen zamlaniyorda bi gram azalmiyor madem boyle zam yapiyorlar en temeldwn milletin maasindan baslanilcak ama nerdeee kimin umrunda bu insanlarin hali
-Reklam-
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Millet açlıktan ölecek yakında bu ne ya 
(3,099 puan) tarafından
K.ıcimizi sildigimiz pecete bile zamlandi boyle giderse durum onu gosteriyor
0 oy
tarafından
Onlar akılliysa bende akilliyim diyete girdim ekmek almiyom
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha Allah iyiligini versin kiz aglancak halimize guldurdun bende buzluga atarim esim fazla aldiysa
tarafından
Ben belediyeden aliyomncanim
0 oy
tarafından

Valla bizim burda öyle bişey yok 1.75 oldu daha yeni 

(7,942 puan) tarafından
Ora neresi
tarafından
Adana
(3,099 puan) tarafından
Sirayla gwliyo kader zamlar
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Ben ekonomistim 

:)
tarafından
Hahahahha boyle diyen biri daha taniyorum :D
(1,352 puan) tarafından
Bende tanıyorum maalesef:D
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Bizim burda 3 Hadımköy , ama dediğin gibi 4 5 olcakmış Rabbim sonumuzu hayr etsin 
(3,099 puan) tarafından
Hergun zam geliyo ya boyle ismi plur
(1,431 puan) tarafından
Böyle iş mi olur oluyormuş valla bilmiyorum artık ben sonumuz nolcak diye düşünmekten beyin kalmadı artık neyi düşüneyim neyi neyi
(3,099 puan) tarafından
Benim şu sira en cok kafami yprdugum biz bu cocuklari dunyaya getirdikte nasil bir gelecek biraktik benim beynimi kemiriyor bu soru olanlari gordukcw
(1,431 puan) tarafından
Diyecek birşey bulamıyorum artık
0 oy
(570 puan) tarafından
Daha bunlar hiç birşey hanımlar kıtlık geliyor kıtlık bir ekmek parası bulmayacak hale geleceğiz böyle sevgili bakanlar olduğu sürece lânet hepsine
(3,099 puan) tarafından
Cok diycegim sey vrda diyemiyorum ölsünler ..... diye diye ugrunda
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben herkeyde tasarrufta gitmeye karar verdim 6 kişilik bir aile 4 gündür 4 ekmek yedik dilim ekmek yapıyorum Ziyan olmasın diye herşeyden önce ekmeğe zam gelmeliydi zaten 

Nimet ayaklar altında dolaşıyor 
(3,099 puan) tarafından
Cok haklisin canim o kadar haklisinki copler ekmwk kayniyor al simdi o ekmege muhtac olur millet bende ekmek fazla gelcekse 4 varsa 2sini buzluga atarim kuflenmesin diye ev nemli cok cabuk küf tutuyor
0 oy
tarafından
İnsanlar boyle pislik oldugu surece daha cok sey olacak ekmek buldugumuza bile sukredecez
(3,099 puan) tarafından
Ah Ah Rabbim sonumuzu hayr etsin
tarafından
Amin canm
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Kuran da geçen ne varsa yaşıyoruz şuan binaların çoğalması Tecavüzlerin artması hastalıkLarın çoğalması depremlerin doğal afetlerin olması sıra iç savaşlarda kıtlıkta yani Allahım yardım etsin inşallah 
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Bizim hatayda 25 kiloluk un 150 tl olmuş
0 oy
(465 puan) tarafından
Ekmek lüks oldu şaka gibi allah belanizi versin ne diyim yaaaaa 
0 oy
(93 puan) tarafından
Esenyurtun hangi mahallesinde oturuyorsun acaba 
0 oy
tarafından
Canm esenyurt un neresi ;(
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Allah hepimize yardim etsin bnde az once 2 50 den aldim kucuk gramaji burda 1 75 di 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
26 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 256 göst.
19 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 117 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 311 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,460 puan) tarafından soruldu

379,583 soru

11,363,115 cevap

34,840 kullanıcı

...