0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (664 puan) tarafından
Kafasını çok kötü kaşıyo konak yüzünden okadar zeytinyağı yapıyorum yıkıyorum sadece kışın haftada 1 bazen 9 günde bir banyo yapmaktan konağı arttı buseferde kaşıyo cildine zarar verir diye tutuyorum onu kızıyo ağlıyo kafasını denk bazen getiremiyor yüzünü parçalıyor görmesem hergün sık sık banyo etsem hasta olur diye korkuyorum şimdi nasıl yapıcam bilmiyorum ve aklıma hep kızım kaşırken daha derisi yumuşak tehlikeli mi ne zarar verir ona bilmiyorum bilen varmı

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
19 aylık kızımda aynıların yaşıyorum konak geçmiyor sürekli kaşıyor çok zor 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Zeytinyağı konağı besler. Bebek yağı sürüp beklet tara ve yıka düzenli
(664 puan) tarafından
Bebek yağı var bende herkes diyo zeytinyağı benimde kafam karıştı
(25,224 puan) tarafından
Malesef yanlış biliniyo zeytinyağı besler saçı da konağı da
0 oy
tarafından
Daha sık mı yıkasanız acaba üşütür diye mı cekındınız 
(664 puan) tarafından
Üşütür diye çekiniyorum çünkü üstünü acıyı akşam uyku tulumu giydirsem de odanın ısısında güvenemiyorum kombimiz arızalanıyo petekleri kapatıyor bazen sogur diye bu sefer hasta düşer bikere hasta düştü Bi daha süt içmedi zar zor içiriyprum şuan
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Benim kızımda8 aylık arada ensesini kasıyor ama öyle çok değil konak yok üstelik 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bebeğin ne kadarlık 9 günde bir yıkamak bana az geldi ben pamukla zeytinyağı sürüp yumuşak bir fırçayla taramistim bı kaç kere yapınca geçti tamamen haftada iki kere banyo yaptir bence çok mu soğuk oluyor evin 
(664 puan) tarafından
Soğuktan değil bu aralar kombimiz arızalı petekleri kapatıyor yaptırdık ama yinede güvenemiyorum soğur oda bu sefer üşütür diye duş aldırdığı gün çok dikkat ediyorum gün boyu yanındayım bikere hasta düştü iştahtan kesildi zapzayıf oldu
(2,323 puan) tarafından
Anladım canım haklısın üşütür diye korkmakta kombi düzelince biraz banyoyu siklastir konak için satılan şeyler var onlardan alırsın gecmezse
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Hergün yıkamasan bile 2 3 günde bir yıka zeytinyağı ile değil bebek yağı sık fısfısla banyodan yarım saat önce ince tarakla yavaş yavaş tara 1 hafta 10 gün çok geç konak o yüzden rahatsız ediyordur birde çok şampuan yapma iyi durula

Eğer küçükse bebeğin geçmeyen konak alerji belirtisi de olabiliyor çocuk doktoruna danış mustelanın konak şampuanını kullan 
(664 puan) tarafından
Mustella aldım çok köpük olmuyo o
(2,196 puan) tarafından
İçinde katkı maddesi vs olmadığı için öyle Köpürmesine bakma iyileşene kadar kullan yaraya çevirir Allah korusun
0 oy
tarafından
Minidolin dene benim oğlumun konağı o şekilde bitti 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
konaga zeytinuagi olmaz nebe yagi sur bekle tersine tara

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 295 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
22 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
7 cevap 156 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde Esmosum (7,727 puan) tarafından soruldu

379,558 soru

11,362,244 cevap

34,839 kullanıcı

...