0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum küçüklüğünden beri emerek uyuyor sütüm yetmiyor mama da veriyorim Emiyor arkasına Mama yiyor uoksa hemen uyanıyor yapmamı da beklemiyor hemen uyanıyor ayağımda sallamami istemiyor bikac gündür emerek te sütüm yetmiyor bikac gündür geceleri  arabayla gezdiriyodiuk eşim de gece vardiyasına başladi gündüzleri uyumak istemiyor ayağıma koydum mu bı o tarafa 1 bu tarafa dönüyor sallaya miyorum pusette de sallıyorm ağlıyor napacam bn ya 6 buçuk aylık akıl verin

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sütüm olmadığı günler bile emziriyorum canım 
tarafından
Çoğu zaman erken açıkiyor mamasını erken veriyorum emdiği zaman doymadiysa arkasına veriyorum bazen içiyor bazen içmiyor eşimde içmese çoğu zaman boşa döküyom eşimde napiyon mamayı yapıp yapıp döküyon mu çabuk bitiyor diyor öyle yaptım çok mama döktüm
tarafından
Haklısın bacım ama 4-5 ay sabır ondan sonra kaşık mamasina gecersin
tarafından
Benim kız hiç biberon almadi kaşık maması verdim onlar diğerlerine nazaran ucuz
tarafından
Kaşık maması ne kiz
tarafından
Kız 4 aylıktan başlıyor fiyatlar 12 lira 27 lira felan daha küçüğü varmı bilmiyorum kaşıkla yediriliyor işte :) dur atıyım sana hemde diğer mamalardan biberondakilerden daha tok tutuyo
-Reklam-
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Maman yanında hazır olsun emzir peşine ver mamayı canım 
(14,039 puan) tarafından
Anlıyorum canım sen bende oğluma mama verdiğim zamanlar böyle boşa dökmüşlugum oluyordu ama bunu zamanla anlarsın. Ya da emzik tutuyor mu mesela
tarafından
Yok bı turlu alıştırwmadim emziğe nsptiysam attı bicok emzik denedim
(14,039 puan) tarafından
Şöyle yapabilirsin mesela bebeğinin ayına göre kaç saatte bir acıkır internetten iyice bı araştır bebeğini gözlemle kaç saatte bir içiyor mamayı örnek veriyorum 3 saatte bir ise ona göre ayarla
(14,039 puan) tarafından
Maşallah canım bunu bilmiyorum sen gozlemle saatleri takip et hatta not al telefonuna
tarafından
Aun öyle yapim cnm
0 oy
tarafından

image

image

aramolilarida var hurmalı muzlu herobaby karışık meyveli vs onları kullaniyorm sade olanlar 4 aylık

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 250 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 582 göst.