0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (276 puan) tarafından
Karanfil ve zeytinyağı karışımı varmış veya direkt karanfil yağı da olabilir deneyen varmı işe yarıyor mu??

3 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Diş jeli sürüyodum ben sürekli karanfil yağını drekt sürme bnce baya acı bşy o canm 
(276 puan) tarafından
Ya diş jeli pek işe yaramiyor sanki ... Evet ben de emin değilim karanfil Cok aromatik ve acımsı iyice kudurabilir ☺️
-Reklam-
0 oy
(695 puan) tarafından
Oğlum 14 aylik we zor diş cikariyor doktrmz tedagil werdi jel önerilmiyor we ben 12 adet karanfili ezip zeytinygda 1 gece bekletiorm sadece yag kismini suruyorum we rahatlatiyor aylardr bunlri kullanıyorm
(276 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Dun gece beklettim lakin yağda henüz bı karanfil kokusu alamadım bu hazır değil anlamına geliyor sanırım ...
(695 puan) tarafından
Ole cok bir kokusu olmuyor zaten yag donmus olcak ki gece yaptysan bu sate kadar olmustur soguk bir sekilde sureblrsn
(276 puan) tarafından
Tamamdir
0 oy
(25 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında bu 4 yıl sürede en zorlandığım beni mahveden konu maalesef diş oldu onu denemedim ama ali Fuat serpen die instgramda çocuk doktoru var o sogan rendeleyip suyunu sıkıp dolapta bekletip dişine sürmeyi öneriyodu dene istersen ama dişe hiç bişey faydaetmiyo en son azı dişinde özelikle doktor. İgne yaptı kendine öyle geldi yoksa 5 günde 5 sat ne bizi nede kendi uyumuştu yavrum 
(276 puan) tarafından
Yavrunuz için acil şifalar diliyorum ... 7 yaşında bı kızım daha var böyle belirgin bı dış ağrısı yaşamadım ...her çocuk farklı demek ki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 407 göst.
0 oy
6 cevap 146 göst.
23 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semramiran (410 puan) tarafından soruldu

379,858 soru

11,370,663 cevap

34,854 kullanıcı

...