0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından
Kızlar çok garip hissettim az önce haberini gördüm.. iki gün öncesinde başladı deprem olcak hissi avizeye bakıyorum arada sallanmıyor ama içimde hep o his vardı bugün izmirde 5.3 olmuş sabah 7 de onu hissetmedim allahtan ama çok ilginç değilmi önceden hissetmem 

5 Cevaplar

0 oy
(62 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayır değil bende kimseye inandıramazken annem ve eşim aynı bu durumuma şahit oldu ve şimdi senden korkuyoruz diyolar mesela gece 4 te deprem olcaksa çok afedersin hayvanlar gibi önceden hissedip uyanıyorum ve her depreme uyanık yakalaniyorum bende çok çözemedim çok dalga geçtiler ama vardır elbet bir psikolojik açıklaması :) 
(342 puan) tarafından
Saat bilmem canım diyorum içimden allah hayırlara çıkarsın deprem olcak sanki öyle hissediyorum gerçekten de oluyor bende korktum
(62 puan) tarafından
Evet evet benim çocukluğumdan beri oluyor ailemde şahit olunca inandılar artık. Ama korkulcak bişey değil sadece sürekli insanı düşünmeye itiyor rahatsız ediyor bir yandan Kandilli rasathanesi sitesi ile içli dişli yaşıyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bazı insanların enerji oranları yüksek oluyor. Hissetmen normal. Deprem olmadan önce çok önceden belli frekanslar geliyor belki o akımı hissediyor olabilirsin
(342 puan) tarafından
Vay bu mantıklıymış teşekkür ederim güzel yorumun için
0 oy
(1,950 puan) tarafından

:D bazen gülesim geliyor.

(342 puan) tarafından
Kız şaka yapmıyorum yav valla şaşırıyorum ikinci oldu bu başıma geldi
0 oy
tarafından
Ben alışkınım ya normal bana gore 
(4,875 puan) tarafından
Geeldiimmm bensiz olur miiiiiii  hahahaha
(342 puan) tarafından
Yanlış yere yazmışım :dd
(342 puan) tarafından
Allah allah dalga geçtiğimi sancaklar
tarafından
Yok kiz kim sancak :)
tarafından
Olmaz askooo :)
0 oy
tarafından
Yok canim vok.ilginc değil rasathaneyi açıp bakarsan Türkiye in her yeri saat basi dakika bile sallanıyor:) 

Sana özgü birsey değil.ruzgar görünce deprem.hisssi piskolajik olarak seni etkilemistir
(342 puan) tarafından
Oda olabilir teşekkür ederim:)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
3 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ✔°FaToo° ✔ (15,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
12 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...