0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bende çok severim ojeli uzun bakimli tirnaklari :kissing:

Eskiden 2 haftada bir manikur petikure giderdim simdi cocuk ev işi derken kesiyorum sadece:woot:

Nasıl yapiyorsinuz zor olmuyor ya ben uzatsam kırarım mutlaka:blush:

21 Cevaplar

+3 oy
(4,875 puan) tarafından
Hiç öyle tırnaklarım olmadı
tarafından
Bende hep heves etmismdir başkasında görünce beğeniyorum ama kendim asla kullanmam zaten kapaliyimda
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Uzun ojeli tırnak  demek bakımlı tırnak demek değildir (bence )
(800 puan) tarafından
Kisa tirnakta bakimli tirnak değildir uzun ojeli tirnakta bakimli görülmediği gibi bakim demek hijyenik temiz tirnaktir bana göre de
tarafından
düzenlendi
E ama şuan kısa tırnak konuşulumuyordu yoksa kısa da dediğin gibi
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Kapalı olduğum için oje arada sürerim genelde tırnaklarım hep uzundur kırılmaz kolay kolay ☺️ 
0 oy
tarafından
Uzatmiyorum çünkü pek sevmiyorum

Oje kullanmıyorum abdest olmuyor 

Ama yakıştırıyorum

Regl olduğum zaman kullanırım normal günlerde kullanmam
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Kırılmasın diye tırnak besleyici kullanıyorum kalyon diye

Çok uzatmiyorm ama genelde ojelidir
tarafından
Zor olmuyormu her gusulde
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Uzun tirnakla hamurisi vs yapamam ben sevmem. Gorsel hosuma gidiyor ama kulkanmadim hic zaten kiriliyo. Oje de abdest tutmuyo zor cikiyo abdest alinca emin olamiyom dite nadir surerim.
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ben küçüklüğümden beri kökünden keserim şimdi hafif uzasa hemen çocuğun bir yerine takılıyor çiziyor uzun tırnaklı kadınlar nasıl çocuğun bakımını yapabiliyor şaşırıyorum ben bazen kakasını temizlerken bulaşıyor Allah'tan tırnağın yok da arasında kalma sıkıntısı yok :)
0 oy
(800 puan) tarafından
Şuan öyle tirnaklarim:) alişinca zor olmuyor haftada 2 3 kere ojeyi çikarip temizliyorum 1 kerede manikür yaparken badem yagi yaparim hiç kirilmaz
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Uzun tırnağı evde iş yaparken çok rahat kullaniyordum ama bebek olunca birşey olur belki yıkarken dedim eskisi gibi uzatmiyorum ama birazcık gene uzun ojemden hiç vazgeçmedim 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bende tırnağı uzun kullanmayan sevmeyen tayfadanım. Tırnakla iş yapamam rahat edemem bakamam. Ama bakan da uzatsın tabi yakışana yakışıyor. 
0 oy
tarafından
Manikür pediküre hayatımda hiç gitmedim. Ama oje Co severim sürekli oje kullanırım. Birde kendim yettiğince bakımını torpusunu kendim yaparım. Ama uzun tırnağı uzun süre kullanamıyorum. Küçük bebeğim var altını alırken çizer diye korkuyorum
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Milim bile uzatmam sonucta mutfaktayiz hep rahatsiz oluyorum
0 oy
tarafından

Hamur işi yaparken tırnaklarım kısa ojesiz kıyafetimin bileklerini direklerime kadar çekilmiş görüntüsüyle severim ben :D

0 oy
tarafından

Adet zamanı oje sürerim dışarı çıkavaksam geri siliyorum tesetturlu olduğum için dışarı öyle çıkmam normalde uzatmam ama şuan kesemiyorum biraz uzadı tirnak başlarında çatlak oldu krem kullanıyorum o yüzden bakımlı şuanda :D

0 oy
(202 puan) tarafından
Ah oglumdan once uc gunde bir oje degistirirdim kiyafetime uyumlu haftada bir manikur yapardim ne guzel bakardim cok guzel uzatrdim tirnaklarimi. Simdi ben de kesiyorum. Oglumun bi yerini cizerim diye. Oje sursem elim surekli suda ertesi gun cikicak sinir olucam. Bi sure daha boyle gider malesef :) 
0 oy
(61 puan) tarafından
Tırnak sertleştirici sürüyorum ojeden önce 2 kat kırılmıyo öyle
0 oy
tarafından
Çok severim öyle tırnakları ama olmadı malesef
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Benim midem bulanıyor uzun tırnaklı birinin elinden yemek yiyemem . Hele şu bir metre yapanlar aboo nasıl taşıyorlar nasıl taharet alıyorlar merak ediyorum
0 oy
tarafından
Bekarken de uzun ojeliydi bebegim var hala öyle kalyon kullanıyorum kırılma falan olmuyor bebeğin olması bakım yapmaya engel değil ki canim
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Lise caglarimda acikken uzatmistim ama cok degil keserim ben duramam hem cocuklarimi cizebilirim yanlislikla hemde ymek yaparken icim almiyo nedense ojeyide arada bir sıkıntıdan surerim 1 2 saart durur silerim geri

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 429 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 12acaba (396 puan) tarafından soruldu
+3 oy
31 cevap 893 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde KADER01 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 225 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 105 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,359 puan) tarafından soruldu

379,394 soru

11,356,555 cevap

34,832 kullanıcı

...