0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (788 puan) tarafından
6. Aya girdik dün bi dişi patladı aşırı huysuz uykusuz emmiyor uyumuyor ne yapacağımı şaşırdım. Bu diş huzursuzluğu gündüz de mi geçerli ya gündüzde uyumuyor çünkü

3 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Tabi cnm gece gündüz huzursuz olur zorlu bir süreç diş kaşıyıcı ver hafif soğutup rahat etsin kuzu 
(788 puan) tarafından
Veriyorum öyle bi hırslanıyorki ısırırken bu sefer ona kızıp huysuzlaniyor :) ağlamaya yer ariyo yani bittim resmen
(812 puan) tarafından
Biliyorum cnm onunda şuan zorlu aureci seninde az daha sabret annesi çok yoruluyorsun biliyorum ama biticek
-Reklam-
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Uhuuu ne gece ne gündüz dinlemedi bizimki etkiliyor yani
(788 puan) tarafından
Peki bu böyle aylarca gidecek mi ya mutlu güler yüzlü çocuğum oldu canavar :((((
(13,007 puan) tarafından
Daha ataklar var 18 aydır ne uyku ne bı güler yüz :D
0 oy
(276 puan) tarafından
Allah Allah benim oğlumda mesela aşırı memeye düşkünlük olunca anlıyordum yine geldi dis dönemi diye ...ve diğer sorunuz için cevap vereyim  diş çıkarma döneminde kesilikle uyku ve düzen birarada olabilemeeeezzzz ☺️☺️
(788 puan) tarafından
Ay demeee :((( ne kadar sürer peki bu durum ya
(276 puan) tarafından
Aslında önce küçük huzursuzluklar ile başlar sonra iştah kesilmesi aşırı anneye düşkünlük yada memeye demeliyim ehhehee ☺️derken bir hafta geçer uykular haram olur sonra ek gıda veriyim derken kaşığa çarpan tatlı bı tık tık sesi duyarsın abooooooow dersin diş çıkmış tam anlamıyla çıkması bence 2hafta sürüyor
Bitti mi tabiki hayır annelere sürprizler devam ediyor bı sonraki diş hemencik acele ile dış etini kabartıyor çıkmaya hevesleniyor hatta bu kadar ilgi benimde hakkım diyen diğer dişler de bende bende diyerek sırayla çıkıyorlar hatta bazen ikişer ikişer geliyorlar ...yani bı kere o diş çıktı mı artık mütemadiyen diş bekle ehheheeh ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 170 göst.
0 oy
2 cevap 53 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,165 cevap

34,850 kullanıcı