0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Arkadaşlar Annem bana oturmaya geldiğinde ayrı ayrı vakitlerde iki tane gözlüğünü bizde unuttu ve daha sonra o gözlükleri her yere aramamıza rağmen kesinlikle bulamadık numaralı gözlük olmasa çok canım yanmayacak Her şeyde çok pahalı biliyorsunuz Neyse çok fazla üstüne düşmedik 3 gün önce de benim misafirim vardı oturmaya geldiler şarj makinasını prizm de takılı olarak unutmuş Onlar gittikten sonra bunu Ben de gördüm o an telaşem olduğu için çıkaramadım orada kaldı daha sonra eşim ben ve 9 aylık Bebeğim den başka kimse olmadı evde ama bir baktım ki priz de şarj aleti yok eşime sordum ben almadım çıkarmadım diyor yalnız eşim de eskiden gelen kafasına göre bir şeyleri atma huyu var �lk evlendiğimizde arkadaşımdan bir elbise almıştım gece romantik anlar da giydim sonra geri vermek için aradım taradım Hiçbir yerde yok eşimi bayağı bir sıkıştırdım çok da kolay yalan söylüyor meğerse ki kesmiş çöpe atmış bizim özel anlarımızın yaşanmış olduğu elbiseyi başkasına vermek istemiyormuş acaba annemin bende kalan eşyalarını da atmış ya da kesmiş yok etmiş olabilir mi Çünkü ailem konusunda Çok fesatlanıyor Ne yapsam bilemedim şimdi söylesem Annen de eşyalarını bırakıp suçu bize atıyor diyecek Ama bu durumlarda çok kolay yalan söylediğini fark ettim tartışmak da istemiyorum eşi böyle olan var mı sizde ne yapmalıyım.. 

7 Cevaplar

+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Hiç normal bir durum değil eşinin psikolojisi bozulmuş ne yaşıyorsa içinde iyi bir hal almıyor 
-Reklam-
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Suçlamak istemem aslında ama böyle huyları varsa eşin atıyor galiba böyle fesatlanma gibi bir durum söz konusu ise eğer 
0 oy
(774 puan) tarafından
Çok şüpheli o yapmış olabilir 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Hadi annenin gözlüklerini atsın şarj aletine neye atsın. 
0 oy
tarafından
Eşin yapmiştir bi pskologa gitmesi şart
0 oy
(426 puan) tarafından
Evde başka kişi olmadığına göre sen yapmadigina göre eşin yapıyordur buna çözüm bulmak lazım ne yapacağını bilemedim
0 oy
tarafından
Esin yapıyor sanırım hastalığı var herelde

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 912 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 219 göst.
31 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ELIF KOCAS (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 393 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu

379,879 soru

11,371,891 cevap

34,854 kullanıcı

...