+1 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (502 puan) tarafından
Arayıp o gün içinde gelen misafiriniz gelince isleriniz aksiyor mu iki bebeğim var bir de kimse gelmese daha iyi gibi tüm düzen değişiyor o gün 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok canim akşamdan hallediyorum herseyi sabaha rahat oluyot
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi pandemiden dolayı kimse bana gelmiyor bende kimseye gitmiyorum etrafımdaki insanlarda biliyorlar bebeğim küçük anlayışlı insanlar canım 
tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
yo aksamıyor. Çünkü aynı gün içinde gelen misafire kesinlikle hazırlık yapmam. Önceden haber vereni krallar gibi ağırlarım. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben gideceğim  kişilere  1 gün önce  arar haber  veririm  müsaitse giderim  bana  gelen aynı  şekilde  yapar  
(3,210 puan) tarafından
Bana gelende nedense 1 saat önceden haber veriyor deli oluyorum hafta sonu eşimle evdeyiz evde diyede iş falan yapmam geç kalkarız kaynanam aradı yola çıkmışlar geliyolar mış yolda 20 dk lık yol yani evi nasıl toplucagımı şaşırdım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Tek çocukla misafir kabul etmiyorum 2 çocukla hayattan bağımı koparırdım herhalde zaten oğlumu bilenler gel demezler gelelim de demezler 
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim burda pek kimsem yok gorumcem var bi tek oda biri gelince cocugunla ilgilenemezsin diye hep bizi cagirir herseyi de yapar 
0 oy
(961 puan) tarafından
Oldum olası sevmem misafir eşimin de çok akrabası yokrur ben kendimde görüşmem akrabalarımla, arkadaşta yılda bi iki kez. Onda da bi geldi arkadaslaeım hazırlıgımı yapmıstım mutfagı bile toplamama yardım etmediler öylece bırakıp gittü kaç kişi bir daha da töbe çağırmam dedim zaten
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Uzaktayiz gelen giden kimse yok kafam rahat
0 oy
tarafından
Yok valla aksine evin işini daha çabuk bitiriyorum 
0 oy
tarafından
Sorma yaa hizlica evi toplarim supururum sonra saatlerce yemek yaparim
0 oy
tarafından
Aksine benim evde düzen oluyor misafir gelince :) sabahtan işim bitiyor o gün normalde ağırdan alıyorum galiba yada boşveriyorum ama misafir gelecekse heeşey erkenden bitiyor :) 
(2,671 puan) tarafından
Aynen kız bende de öyle bugün mesela misafir geldi idim erken bitti pasta vs hepsini hazırladım hatta oturdum tlfnla konuştum misafir gelene kadar:-):-)
tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Sabah erkenden toplanırsa bence bir sorun olmaz gelmelerinde
0 oy
(4,481 puan) tarafından
Habersiz gelen olmaz o yüzden aksamaz ama çocukların düzeni kaçar illaki insan görünce her çocuk böyledir uykusu şaşar bişi olur illa
0 oy
(366 puan) tarafından
Aksamiyor canım gün içinde habersiz gelene ne yapacan sen arasalar bizde ona göre hazırlarız kendimizi.
0 oy
(366 puan) tarafından

Aksamiyor canım gün içinde habersiz gelene ne yapacan sen arasalar bizde ona göre hazırlarız kendimizi.:D

0 oy
(43 puan) tarafından
Benim aksıyor hele ki sorumsuz bı ise dokunmayan insanlar olursa daha fena oluyor geceden bile yapsam muhakkak ertesi güne bişeylee kalıyor
0 oy
tarafından
Bi annem bi kaynanam gelirse geliyo , evi hergün sabahtan kızım uyurken topluyorm uyanıncada kahvaltısını ettirip süpürge açıyorm yoksa baş edemiyorö günlük rutinim bu şekilfe canm
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Gün içinde haber verene çok fazla uğraşmam sipsak şeyler hazırlarım önceden haber verene ona göre kendimi ayarlarım 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 342 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elif21 (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 447 göst.
22 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Zenan (705 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 303 göst.