0 oy
400 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bebeğim 17 aylık olacak bir haftaya devam sütü mu  tok tutar inek süt mü?

Sorumu bilenler yanıtlar ise çok mesut olurum hattaaa bu❣️ 'mi de yollarım :)

8 Cevaplar

+2 oy
(678 puan) tarafından
Inek sütü vermeyin bağışıklığı düşürüyor içerisindeki kazein zararlı hiç bir faydası yok ****** sütü hayvanlar içindir ibek sütünü fermente haliyle verin yoğurt peynir kefir gibi 
-Reklam-
+1 oy
(331 puan) tarafından
Lütfen inek sütü vermeyin en az 2 yaşına kadar. Aşağıda bir arkadaş da söylemiş bağışıklığı düşürüyor. Sonra bebeğim niye hasta oldu diyoruz. Fermente hali ile tüketmek en doğrusu. Soğuğa yakın Ilık bir ayran içebilirler. Hem uyku da yapar. Üniversiteye kadar sürekli süt içtim yetmedi annem gece uyanıp uyanıp veriyordu bize.  Üniversitede il dışına çıktım bağışıklığım arttı. Demem o ki inek sütğ ineğin yavrusu için faydalı bize fermente olmuş hali fayda veriyor bağırsaklara da iyi geliyor
0 oy
tarafından
Mama kullanmıyoruz 14 aylik cici bebe ve süt veriyorum karıştırıp 
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Mamayı reddetti bende süt cicibebe veriyorum daha çok uyuyor diyebilirim 
(14,020 puan) tarafından
İstersen dene bı onu icmezse süt tek başına çok doyurucu olacağını sanmıyorum
tarafından
Ya devam sütü var elimde inek sütü var acaba hangisi doyurur çünkü çok şık uyanır gece  bu durum uyku kalitesini aşırı negatif etkiliyor . Bende bir yöntem arıyordum teşekkür ediyorum.
(14,020 puan) tarafından
Benim oğlum devam sütü içtiğinde mesela 2 saatte bir uyaniyorsa süt cicibebe den sonra 3 saate çıktı uyku süresi
tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Bende denemek istiyorum belki bize de fayda eder
0 oy
(800 puan) tarafından
Mama kullanmadim akşamdan devam sütü verirdim gece hiç uyanmazdi. 
tarafından
Mama dediğim aslında devam sütü yazıyor üzerinde acaba o mu inek sütü mü doyurucu olur , teşekkürler 65966916
(800 puan) tarafından
Ben 2 yaşina kadar emzirdim hem de 2 yaşina kadar öğlen uykusu ve gece uykusunda devam sütü verdim 2 yaşindan sonra inek sütü verdim o da arada
tarafından
Biz emzirme durumunu yemek yemediği ve süt yetersizliginde 14,5 aylık iken doktor tavsiyesi ile sonlandırdık.  Gece çok sık uyanır yemesi düzlemedi bende bir yöntem ile onu gece uyku kalitesini arttırmak istiyorum kararsız kaldim
(800 puan) tarafından
Devam sütü daha doyurucu olur daha takviyeli vitaminli henüz küçük devam sütü öneririm.
tarafından
Önerinizi dikkate alacağım teşekkür ediyorum
0 oy
(1,763 puan) tarafından
MAma daha tok tutar sute gore ama agir besinler yatmadan once onerilmiyor pek cnm yatmadan 1 saat once ver mama vereceksende bahsettigin kasik mama sanirsam
tarafından
Yok yok aslında devam sütü diyecektim ben ona da mama diom:)
Yani devam sütü mu inek sütü mü doyurucu?
(1,763 puan) tarafından
Sen devam sutu ver cnm
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Cicibebe süt verdim ben daha doyurucu oluyor 
0 oy
tarafından
Ben 1 aydır inek sütü vermeye başladım devam sütü yerine çok bi farkı olduğunu sanmıyorum doyuruculuk bakımından  icse içine bisküvi yada kaşık maması da koyarım ama içmiyor karışık. Bi ara gece mamasını kesmistim o ara bıraktı karışık içmeyi yoksa devam sütüne kaşık maması koyup yediriyordum 15 ayına kadar  şuan 23 aylık 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 193 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mucizemm (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
0 oy
7 cevap 143 göst.

378,453 soru