0 oy
1,319 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Genelde öyle çok merak edenlerden değilim ama aklımı kurcaladı bayadır telefonunda şifre yoktu. Yani ne o benim telefonumu alıp kurcalar ne de ben onun telefonunu kurcalarim. Benim telefonumda şifre var ama onunda parmak izi var ve şifremi biliyor. Şimdi eşime bildirim geldi bu saatte nedir diye bakayım dedim o anda fark ettim. Neden bir insan aniden telefonuna şifre koyar bir anda bilemedim sizce napayım kızlar yarın sorayım mi

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşini sen en iyi tanıyorsun aklındaki şeyi yapabilecek biri mi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yarın akşam bı anda telefonunu al ve açmasını şöyle o anda bişey çıkarsa çıkar sen sabah bişey dersen elinde bişey varsada siler
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Belki oylesiine koymuştur benim essimde kullanmazsi beni arıyordu babamlaei arıyordu kendi kendine babamlar beni arıyordu aradı cevap vermiyor arıyoruz acıyı konuşmuyor diye sadece babamlar değil kaynanm kayinbabam akrabalar falan 
0 oy
tarafından
Aniden şifre koyması banada bir garip geldi benim eşiminde benimde şifremiz vardır yada desen ama biliriz.. 

Bence biraz daha takip et sonra güzelce sor merak ettiklerini 
0 oy
tarafından
Isyerinde biryerde unutabilir başkası bakar diye koymuş olabilir biz öyle yapıyorduk eşimle bence sende bor sor sebebi mantıklı gelmezse 2.secenek var :)
0 oy
tarafından
İş yerinde falan ortada bırakıp gidiyorsa koymuş olabilir 
0 oy
(13,195 puan) tarafından
Ya belki iş yerinde felan rahatça alıp bakan birileri vardır ondan koymuştur 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 598 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 2,160 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 663 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 765 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,370 soru

11,473,189 cevap

35,077 kullanıcı

...