+1 oy
2,137 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Hiç kötü düşünmek istemedim sabah 5 gibi uyandım şeytan dürttü sanırım bilmiyorum. Aklıma oğlumun doğum yılı falan geldi pin koymuştu zaten şifreyi girdim oldu gerçekten şuan hiç iyi değilim ama bir kızla konuştuğunu gördüm. Yazışmalar resimlerini de çektim. Yalan söylüyorsun iftira atıyorsun demesin diye . Şuan onun hiçbir şeyden haberi yok. Akşam gelince şifresini isteyeceğim. 

55 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kurban olsun senin gibi güzele erkek milleti kadar pis mideli hiç bir varlık yok 
-Reklam-
+2 oy
(606 puan) tarafından

Eger profil resmi sana aitse. ve seni aldatıyor sa  Bu adam kör olmalı cnm bş vr sen bu güzellikle daha iyilerine layıksın. .. Ben şok :woot::wassat:

tarafından
Allah çirkin şansı versin diye boşuna demiyorlar :(
(1,301 puan) tarafından
benim canım kaderim güzel değilmiş.
(2,785 puan) tarafından
Rabbim akıl fikir versin canım doğru yola getirsin
tarafından
Bunlar imtihan canım seniniçin her şerde bir hayır vardır Rabbim senin hakkında en hayırlısını versin kaderim güzelmiş deme metanetle sabret başına gelen musibete
(1,037 puan) tarafından
Ay bende profil resmini görünce aynı şeyi düşündüm maşallah çok güzelsin daha güzelini bulduysa defolsun gitsin özgüvenin tavan olsun fıstık gibisin kendi kaybeder
+1 oy
tarafından
Bence sakinnol hemn soyleme biraz takip et zaten sifresini bilyorsun konusmalarni takip et hepsinin goruntusunu al
(1,301 puan) tarafından
Nasıl dayanırım
(176 puan) tarafından
Bence de biraz daha bekle bak bakalım neler yapıyor ileri giderse ki inş gitmez donunu bike ona bırakma
+1 oy
(93 puan) tarafından
Bu erkekler neden kendilerini zeki görürler çok merak ediyorum sanki şifre koyunca sen iskillenmiyceksin oda istedigiyle görüşecek nankör bunlar nankör haram tatlı geliyor ben hep diyorum Allah zekayı kadına fiziksel gücü erkeğe vermiş beyi.siz böyleleri 
(1,301 puan) tarafından
Öyle Allah'ından bulsun
0 oy
tarafından

Ya ne diyim şimdi ben sana ah be güzelim :'(

Güçlü ol 
(1,301 puan) tarafından
:( çok şaşkınım ne tepki vereceğimi dahi bilmiyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne yazmış........

Allah yardimcın olsun zor bi durum hatta bo...ktan
(1,301 puan) tarafından
nasılsınlar napiyorsunlar yok gülüm demiss o aşkım demiş görünce şoka girdim sakin kalmaya çalışıyorum bir yanımda onu öldürmek istiyor
(14,428 puan) tarafından
İste bakalim şifreyi
Hareketlerine bak en azından ne zaman yalan söylediğini,ne zaman doğru söylediğini anlarsın suratından
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Allah kahretmesin ya :( çok zor bir durum Allah yardımcın olsun canım. Pezevenklere helali yetmiyor ki 
(1,301 puan) tarafından
İnşallah kuzum çok teşekkür ederim :(
0 oy
tarafından
Offff yaaa :-(((
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Offff canım yaaa ☹️
0 oy
tarafından
Çok kötü oldum boğazım düğümlendi
(1,301 puan) tarafından
Onu öldürmek istiyorum gerçekten
0 oy
(130 puan) tarafından
Kalbim titredi o hissi çok iyi bilirim bu u bize yaşatanlar Allah belalarını versin
(1,301 puan) tarafından
:( hakkımı helal etmiyorum ona
(130 puan) tarafından
Dun bende Instagram açtı diye kıyamet kopardım daha önceden hukuku var orda bırakmıyorum her ay yeni instgrm açıyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ya suan varya cidden sövmek geliyor içimden ama seni üzmek istemiyorum pis doyumsuzlar ya
(1,301 puan) tarafından
Söv canım serbestin valla bizi haberlerde bile görebilirsiniz öldürmemek için kendimi zor tutuyorum
(7,098 puan) tarafından
Değer mi onun için gençliğini yakmaya kuzum baş tekmeyi defolsun gitsn
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Üzüldüm şuan su duruma 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Rabbim çirkin şansı versin diye boşuna dememişler ah canım ya ne desem bilemedim başına gelmeyene aşmak kesmek kolayyy :'(

0 oy
(7,874 puan) tarafından
Ne gibi konusmalar çok mu kötü şeyler 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Çok üzüldüm. :( Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(119,153 puan) tarafından
foto alman bi jse yaramaz ss alip wp kendine at 
0 oy
(382 puan) tarafından
Helalin varken neden haramı seçer bir insan gül gibi karısı varken 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya sakla mesajlari canim yeeekle hayta isine yarayabilir ah be..
0 oy
tarafından
Profilde ki sen misin eğer sen isen senden daha güzel karı mı bulacak acaba daha ne arıyor bu evde ki karısının değerini bilmeyen adamları boğmak istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,303 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 648 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 848 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sv tht (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...