0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Napsam uyuyamıyorum kalbim sıkışıyor deli oluyorum bugün Antep'te olan o dehşet videoyu görür görmez çığlık ata ata ağladım kendime gelemiyorum gözümü kapattığım anda bebeğin sesi kulağıma geliyor dayanamıyorum kalbimi biraz olsun ferahlatmak için ne yapabilirim Allah aşkına bi akıl verin 

19 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Çok olmadı aslında suriyede savaştan yara almış 3 yaşındaki erkek çocuğu sizi Allaha şikayet edeceğim diye son sözlerini söyleyeli. Ve ne oldu biliyor musun öldü hemde cenzasini yıkarken video çekmişler. Ve sonra ne oldu biliyor musun bebekler annelerinin kucağında hepsi yaralı bir şekilde kimi bebeğin kolu kopmuş kiminin bacağı. Çok olmadı aslında Kudüste ölen çocuklar ve bebekler. Dahası tecavüzden ölen minik kız bebekler. Sırf güzel bir hayat yaşamak için hayatında su görmemiş aylan bebeğin denizdeki cesedinin kıyıya vurması. İnsan olun bir çocuk söz konusu ise annelik merhametinize sığının. Bakın ayla bebek sırt üstü uyuduğunda beri biz yüz üstü dönemedik. 3 yaşındaki bebek bizi Allaha şikayet ettiği günden beri hiç bir şey yolunda gitmedi. Muslümenin şalvari bedenin de yokken de ağladım 3 aylık sabi hunharca dövülürkende ağladım o 3 yaşındaki bebek bizi Allaha şikayet ettiğinde de ağladım ben. O kızın cesedi kıyıya vurduğunda da ağladım. Zulüm istemiyorum ben, din dil ırk ayrımı istemiyorum artık. Benekler ölmesin günlerdir muslümeye üzülmekten hasta oldum. Ben naif bir insanım böyle şeyler gördükçe kahroluyorum psikolojim bozuluyor yüreğim dayanmıyor yapmayın hepiniz annesiniz dışlanmayin annesi babası köpek gibi doğuruyor diye o çocukların suçu olmamalı. Benim içimde çok acı var çok üzülüyorum ölen her bebek için ağlıyorum ben günlerce ben göz yaşlarımı zulme sessiz kalan insanlara helal etmiyorum.
(64 puan) tarafından
Katılıyorum yoruma. Bunlar bize yansıtılan, birde hiç haberimiz olmadan nedenlerinden çok daha ağır zulümlere maruz kalan minik bedenler var. Biz düşüncesini bile taşıyamazken onlar bununla yaşıyorlar. Kalbim dayanmıyor artık
tarafından
Çok güzel yazmışsın okurken bile ağladım.Oyle haklısın ki gördükçe beddua etmekten alikoyamiyorum kendimi ki normalde asla beddua etmem ama çocuklara dayanamıyorum
-Reklam-
0 oy
(4,403 puan) tarafından
O bebise dua ederek canim rabbim sifa versin
(64 puan) tarafından
Hayati tehlikeyi atlatmış çokkkk şükür. Ama ona yapılanı kabul edemiyorum son yıllarda çocuklara yapılan bu zulme katlanamıyorum
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Postuma neden uyariiii veriyorsunuz diyen arkadaşlara cevap niteliğinde olsun bu post. 
(6,047 puan) tarafından
Bende böyle diyorum diye sanma ki gamsizim duygusuzum. Kayıp insanlardan tütün eziyet gören hayvanlara cinayetlere kadar cezası verilsin diye storyler atan biriyim. Her toplum sorunuyla yakından ilgilenmeye çalışıyorum elimden geldiğince paylaşıyorum. Ama burası bunun yeri değil
(13,202 puan) tarafından
Bacı biz burada adam tutuklandıktan sonra paylaşıyoruz polis burayı mı görüyor acaba? Sizin kadar biz de duyarlıyız kimse üç maymunu oynamıyor bebeğin anası bile oynamamış. Zaten videoyu paylaşarak bebenin özel hayatına saygısızlık yapmış delik olarak polise vermesi lazımdı. Onun dışında bizim adam tutuklandıktan sonra yapabileceğimiz ne var da susuyoruz Allah aşkına. Yazık sütü bile kesililir üzüntüden insanın yazık çocuğu mosmor yapıyor adam döverken sahtekar bir de anne gelince pışpış yapıyor Allahın...
tarafından
Özgecan aslanin katilleri icerdeyken öldürüldü hemde sosyal medyada yayılmasıyla neden mi mesela kader mahkumlarıni ziyarete giden tanıdıkları vs olayları anlatıyorlar böylelikle adalet içerde sağlanıyor
tarafından
Muslümenin dedeside öldürüldü gibi bir haber duydum ben
(13,202 puan) tarafından
Eee sen paylaşınca sevgili mahkumlar buradan mı okuyor onları? Bugün ziyarete gittiler de hemen yayıldı haber fizana kadar zaten. Yazık anaların günahına girmeyin
0 oy
tarafından
Benimde öyle ya keşke yarın i köpeği de sokak ortasında  asaydılar haberlere verseydilr
(64 puan) tarafından
Diri diri yanarak geberse nolur ki. Yaptıklarını siler mi sanki
tarafından
Silmez tabikide qlla belasını versin He le o annesi nasıl öyle pişkin
0 oy
(692 puan) tarafından

Bende dayanamıyorum inan canim okadar aciyoki hasta oldum yemin ederim ya gözlerim kıpkırmızı oldu Allahm lütfen en kısa sürede yavrunun hakkını al o şeytan adamdan yüreğimizi yaktı :'( nasıl çıkıcak bu aklımızdan Allahım 

(64 puan) tarafından
Unutacağımı sanmıyorum perişan oldu herkes inşallah gereken yapılır acı çekerek geberir itt
(692 puan) tarafından
Allah'ın adaletine sonsuz güveniyorum o şeytan Allahtan bulsun  her bebeğime  baktığımda içimden birşeyler kopiyo  piskolojim çok  bozuldu çok  :((((
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ayni durumdayiz cnm. Bu saat oldu uyiyamiyorum icimde bir ates var kin var sonduremiyorum icim icimi yiyor birde antepteyim yani elimize verseler gercekten bende giderim vurmaya tas atmaya 
(64 puan) tarafından
İçerde gebertirler onu zaten ama yinede yaptığı serefsizligi silmez ki gebermesi. Bizim gördüğümüz 5 10 saniye. Kim bilir daha neler yapmış o meleğe :((
tarafından
Doğduğundan beri yapıyormuş. Annesinin telefonu bile yokmuş o yüzden bisey yapamamış.
0 oy
(7,358 puan) tarafından
ben bakmıyem dedım sımdı baktım da cok kotu dovuyo ya hamıleyım yazık gunah 
(64 puan) tarafından
Yaa keşke bakmasaydin :(
(7,358 puan) tarafından
keske ama dayanamadım uzuldum suan
0 oy
tarafından
Valla ben fotoğraf olarak gördüm videoyu hiç izlemedim bile çünkü dayanamam biliyorum keşke izlemeseydiniz 

Salavat getirin bol bol 

Allah o pisliği bildiği gibi yapsın 
0 oy
(5 puan) tarafından
Bende çok etkilendim 
0 oy
tarafından
İşte bu yüzden hiç bir postu açmadım izlemedim canım dayanamazdim vallahi kahrolurdum Allah onun cezasini versin inşallah 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Hala ağlıyorum çok kötüyüm kıyamadım kuzuma dayanamadım bebeğim var kalbim sıkışıyo bişey olcam diyede korktum Allah'ım çok kötü bı durum alıp koklamak öpmek istiyorum sicaacik sarıp sarılmak istiyorum o yavruya
0 oy
(288 puan) tarafından
Allah'ım kızımin yaşaması için herşey yapmayi gözü önüne koyan biz böyle vijdansizca şeyleri görünce kahru perişan oluyorum yıkılsın dünya gelsin kıyamet dilerim Rabbimden yer yüzü cehennem olur bunlar gibilerine içim acıyor içim kızını toprağa vermiş bir annenin feryadı dinmezken çocuğu bilerek ölüme sürükleyen adam ALLAH senin belanı versin insALLAH her yüzü cehennem olsun 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben de uyuyamadım sesi açmamaıçtım videonun direkt karşıma çıkknca 2 saniye izlemek zorunda kaldım. Yapmım yapmıyım yorum dedim ama dayanamıyorum. Tam midemin üstünde kaburga krmiklerimin oraya bi öküz oturdu sanki

Sabah olmucak bugün 
0 oy
tarafından
Ah ah bende aynı durumdayım. 2 aylık kızım var olanları o yaşamış gibi hissediyorum. O bebegin sesi o yumruk tokatların sesi kulaklarımdan çıkmıyor.  
0 oy
tarafından
Al benden de o kadar  :( bebek zaten babasının kucağında hep ağlıyormuş anne de şüphelenip videoya almış gizlice. Rabbim kahretsin böyle canileri. 
0 oy
tarafından
Çocuğun varsa çocuklarına sarıl ve onlara sarılırken bu dünyada zorda olan bütün çocuklar için dua et bacım Allah bu dünyada cezasını vermezse öbür dünyada cehennem azabını yaşatır inşallah hiç birimiz dayanamadık çok kötü rabbim sabır versin 
0 oy
(38 puan) tarafından
Bugün evde çok işim vardı telefonla tv ile ilgilenecek vaktim yoktu ki iyi ki de olmamış. Akşam eşim eve gelince eşim söyledi, böyle böyle bi video var babası çocuğa işkence ediyor izledin mi diye sordu. Yok dedim. Sakın izleme denk gelirsen dedi, benim psikolojimi bozdu bugün dedi çok etkilenmisti. 22+4 hamileyim. Böyle bir dünyaya bebek getirecegimiz için kendimizi çok suçlu hissediyorum bazen. Allah kötülerin hepsini ıslah etsin, kahretsin. Kötülükleri de yok etsin. İşimiz çok zor çok...
0 oy
(219 puan) tarafından
O videodan sonra Kalbim pır pır.. delircek gibi oldum.. Allahįm gün yüzü göstermesin pisliğe..

RABBIM O YAVRUMADA ACIL ŞIFALAR VERSIN INŞALLAH GÜZEL HABERIDE GELIR. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 349 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 271 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 308 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...