0 oy
1,955 göst.
Aile kategorisinde (455 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Dinlenme sırası bende,  Tv izliyorum. Biricik eşim de sağolsun oğluşumuzla ilgileniyor ben birazcık dinleneyim de gece zaten yeterince uyanıyorum diye . Her konuda da en büyük yardımcımdır Allah razı olsun. Merhametini sevdiğim adam iyiki var. <3

Eşleri her daim yanında olanlardan mısınız sizde? :)

33 Cevaplar

+1 oy
(142 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Elhamdülillah ❤️
-Reklam-
+7 oy
(2,423 puan) tarafından

Eşiyle sorunu olan cok insan var şuan 

Pu postun amacı ne ?
tarafından
bende seni seviyorum canim benim senin dusuncende doğru aslinda ama o kadar detay düşünürsen kimse bişey paylasmaz :)
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(2,423 puan) tarafından
Haklisin  canımmm ❤❤
tarafından
mesela Bebek resimleri paylaşılıyor ama bebek sahibi olmak isteyenlerde var :) Allah herkesin gonlune gorw versin isteyenlere bebis esiyle sorunları olanlara huzur versin insallah
(2,423 puan) tarafından
Evet ya bizde paylaşıyoruz  ama bugün kü atışmalardan sonra o zincire  değil bisi guni geldi bi an ondan yani:)
tarafından
ben hep o atışmaları kaçırıyorum ya :)
+3 oy
(1,250 puan) tarafından
Ne bu şimdi? Nispet postu mu? Eşiyle bebesini öven yolda kalır canım haberin olsun umarım art niyetin yoktur.
+2 oy
tarafından
Değiliz :)biz kendi kendine yeten kadinlardaniz:)
(2,181 puan) tarafından
bende sizlerdenimm :)) daha simdiden ben nasil bakabilirim ki en guzel sen bakarsin diyo :P
tarafından
Tabiki de en güzel anne bakar;)esine katılıyorum
(305 puan) tarafından
++++++cokcaa artii :))
tarafından
Benim koca gece geliyo 5 dk Aliyo :)ki oğlumda fena babacidir hani:)5 dk sonra diyorki ya biraz tutar mısın yemek yiyim..ya biraz tutar mısın lavibaya gircem.goren bilen sanar ki akşama kadar o tutuyor da bana 5 dk veriyo .ozaman hirtlagina yapışmak geliyo içimden:)
(305 puan) tarafından
:)))) sahsen sen oyle anlatinca ben hep baba bakiyo sandim :))
+2 oy
(975 puan) tarafından
"Tabi ki uyanacaksın, annesin sen"lerdenim ben 
(455 puan) tarafından
O uyanmalar bile çok güzel ya :)
(975 puan) tarafından
Evet Allah onları korusun. Çiçeğimdir o benim :-)
(455 puan) tarafından
Amin inşallah canım :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah daim etsin canım . Çok şükür bende şanslı olanlardanım. Kendinden önce bizi düşünür. 
(455 puan) tarafından
Maşallah, Rabbim daim etsin inşallah :)
(7,118 puan) tarafından
Amin canım .
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Rabbim mutlulugunuzu daim etsin canim 

Cok sukur benimde esim her zaman yanimda ve herturlu yardimima yetiyor Rabbim Basimizdan eksik etmesin
(455 puan) tarafından
Allah razı olsun canım amin inşallah sizin de mutluluğunuz daim olsun inşallah  :)
0 oy
tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım hep böyle olursunuz inşallah ben çocuk olduktan sonra görücem ne kadar hayırlı bi kocam varmış şimdi işte çok yorulduğu için bişey diyemiyorum ama çocuk olduktan sonra ben daha çok yorulucam o zaman görücez ☺
(455 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim amin inşallah. Kat be kat fazla ilgisi senin başına inşallah.  Hayırla, sağlıkla gelsin inşallah miniğiniz :)
tarafından
Amin inşallah kuzum çok teşekkür ederim ☺☺
0 oy
(37 puan) tarafından

Çok şanslıyız cok şükür<3

(455 puan) tarafından
Elhamdülillah  :)
0 oy
(50 puan) tarafından
Maşallah canım evet benim eşimde hep yanımda şuan 35 haftalık hamileyim çok şükür hiç bir iş yaptırmaz sabah kahvaltı hazırlar öğlen nöbete gideceği zaman evi toparlar öyle gider gece gelince yemeği yine indirir kaldırır gece kalkar su istesem uykumdan getirir hatta benimle WC bile gelir düşerim birşey olur diye çok şükür Allah eksikliklerini vermesin
(455 puan) tarafından
Maşallah ne kadar güzel.  Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım benim. Amiin inşallah
(50 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun amin
0 oy
tarafından
Allah basimizdan eksik etmesin hic bir yardimi dokunmasada..
(455 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(845 puan) tarafından
Elhamdulillah her isimde yardımcıdır kolum kanadım resmen eşim gece mama yapmaya kendi kalkar beni uyandırmaz uykumdan olmuyayim diye temizlik yapar yemek yapar allah yokluğunu göstermesin 
(455 puan) tarafından
Maşallah size,  amin inşallah canım
0 oy
tarafından
düzenlendi
Allah daim etsin canım benim.esimde süpürdü sildi sagolsun Allah basimdan eksik etmesin 
(455 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
Amin inşallah
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Umarim her zaman boylr musmutlu olursunuz❤

Bizde bir zamanlar oyleydik:(

(845 puan) tarafından
Canım üzülme inşallah herşey yoluna girer allah yuvana mutluluk versin inşallah.
(2,484 puan) tarafından
Amin kuzum cumlemizinkine insallah
(455 puan) tarafından
Ah kuzum benim Rabbim seni, evladını tüm kötülüklerden korusun inşallah. Bundan  sonra yaşayacağınız ne varsa hayır üzerine kılsın inşallah yolunuzu. Sizinde mutluluğunuz bozulmasın inşallah, evladınız için... ♡
Ve şunu da not olarak eklemek istiyorum bu post asla size gönderme amaçlı değil, bu postun üzerine yeni postlar açılarak beni kötüleyen arkadaşlar var burda. Çok üzüldüm.  Bir kadın olarak arkanızda değil yanınızdayım. Bunu bilin lütfen. Kimsenin mutsuzluğu üzerine mutluluk  kurarak nisbet yapmam ben.  Allah'tan korkarım elhamdülillah.  Bu konuya çok üzüldüğüm için açıklık getirmek istedim.
(2,484 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim caniim❤
Biliyorum niyetini o postlar senin icin degil canim baska bi arkadas vardi  o sekilde olmasinin sebebide arkadas hemen nenden sonra oyle paylasmasi yazdigim seye cevap vermiyo olmasi ve bi kac kez tartismis olmamizdan kaynakli senlik degil sana oyle hissettirdiysem ozur dilerim gercekten
(455 puan) tarafından
Estağfurullah ne özrü canım benim , ben niyetimi dile getirmek istedim. Kimsenin kötülüğünü istemem asla ♡
0 oy
tarafından
Eşim uzaktaydı ama en büyük destekçim Canım 40 gün boyunca gece sadece emzirmeye kaldırdı beni  Allah yuvamızda huzuru bozmasin inşalalh ❤
(455 puan) tarafından
Amiinn inşallah canım
0 oy
(738 puan) tarafından
Benim esimde dunyanin en iyi eşi olabilir ama gel gör ki görevi itibariyle ondan uzaktayım şuan hamileyim ve doğuma kadar gelmeyecek çok şanslısın Allah biirlikte yaşlanmayı nasip etsin
(455 puan) tarafından
Canım benim varlıkları bile yeter bizim için.  Sizde inşallah, hiç üzülme ♡
0 oy
(2,499 puan) tarafından

Çok şükür eşim konusun da çok şanslıyım <3

(455 puan) tarafından
Nazar değmesin o zaman maşallah size :)
(2,499 puan) tarafından
Sağol canım size de maşallah:))
0 oy
tarafından
Çok şükûr bende 3.bebege hamileyim çok seviyorum bu adamı iki gün önce oturda tirnaklarini kesiyim askim dedi ve kesti doguma yakin ayiptir soylemesi banyomu bile yaptirir hep sağ kolum gibidir iyiki var cok seviyorum ❤❤
(455 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah size. Rabbim mutluluğunuzu daim eylesin inşallah canım ♡
tarafından
Amin cümlemizin insallah :)
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Maşallah canım nazar değmesin inşallah :)

Çok şükür eşimden yana bende şanslıyım canımın içi kocacım benim <3

(455 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim  ♡
Sizede maşallah, nazar değmesin:)
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim :))
0 oy
tarafından
Evet yardımcı oluyor yorulduğum zamanlarda ❤

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 784 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 726 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,602 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 544 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,380 göst.
5 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,285 soru

11,290,794 cevap

34,705 kullanıcı

...