0 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (731 puan) tarafından
Günaydın hayırlı sabahlar dün akşam yemeğinde balık tükettim sanırım abarttım yerken dayanamadım normal de miğdem bulanmazdı az önce uykudan miğde bulantısı ile uyandım şuan geri uyuyamıyorum hafif hafif bulanıyor gide gide artıyor normalde çok üşürüm klima açar üstüme yorgan örterim ateş basıyor üzerimi örtemiyorum çok hızlı nefes alıp veriyorum balıktan kaynaklı zehirlenme olabilir mi acaba? :(

8 Cevaplar

0 oy
(2,885 puan) tarafından
Olablr bir hastaneye gitseydin
(731 puan) tarafından
Çok şükür ki geçti uyuya kalmışım öyle demekki fazla yemişim tiksinti olmuş :(
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Epey bir saat gecmis aslinda cnm ama olabilirde
(731 puan) tarafından
Geçti çok şükür ben çok yemişim kocaman bir tabakta o yüzden miğde kaldırmadı galiba bide yemekte yediğim yetmiyor gibi gelip gidip mutfaktan çerez gibi attım ağzıma
0 oy
tarafından
Aayyy bende balık yediğimde öyle hissettim aynı belirtiler oldu hastaneye gitmedim ama 
(731 puan) tarafından
Çok şükür bişey olmadı öyle uyumuşum tekrardan ben aşırı yemişim ya kaldırmamış miğde uzun süre daha yemem balığı tövbe
0 oy
tarafından
Ne baligi yedin canim cok yedin belkide ondanda olmuş olabilir bayat balık 2 saat içinde belli olur 2 3 gidebilirler gıda zehirlenmesi  kusabiliyorsan kustur kendini istersen bir acile git  varsa önlem alınır.. 
(731 puan) tarafından
Hamsi balığı idi taze değil miydi acaba bilmiyorum burda bazen soğuk hava teposunda bekletiyor lar bir kaç gün çok şükür çıkardım kalkıp bide fazla yedim sanırım yağlı yağlı ağır geldi :(
tarafından
Valla suan taze hamsi varmi bilmiyorum buzhane olabilir.. muz varsa oda iyi geliyormuş
0 oy
tarafından
Olabilir şuan nasilsin
(731 puan) tarafından
Çok şükür iyiyim çıkardım geri ben bide gece kalkıp çerez gibi ağzıma da attım gördükçe dayanamadım çok yedim yağlı yağlı kaldırmadı miğde :(
0 oy
tarafından
Canım çok saat geçmiş aradan çok yediğin için tiksinti oluyor öyle. Ama kötü isen doktora git 
(731 puan) tarafından
Dün le kalmadım ki bir gecede kalkıp yedim hazırda kızarmış vardı çerez gibi gelip gidip attım miğde ye çıkardım ama geri rahatlayınca uyumuşum öyle :(
tarafından
Ee normal canım
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Dün yemişsin üstünden baya zaman geçmiş ama belli de olmaz bı hastaneye git istersen daha kötü olmadan 
(731 puan) tarafından
Dünle kalmadım gece de kalktım yedim :( ağzım durmadı aşıru yediğim için tiksinti oldu galiba çıkardım geri kalkıp rahatlayınca uyuya kalmışım :(
(3,503 puan) tarafından
Himm miden birden hepsini kaldırmamis demek ki kız az yeseydin sende düşman mali miydi :D
0 oy
tarafından
Hamile iken yemiştim balık 2 saat sonra çok kötü bel ağrısı başladı sonra da kusmalar.Agridan ağlıyordum hastaneye gittim zehirlendin ama attın demişti doktor   

O yüzden bı git bence çok kötü oluyor sonra
(731 puan) tarafından
Kalkıp çıkardım dayanmadı miğde aşırı yedim ben yaa kocaman bir tabak yerken dayanamadım bide ekmeksiz götürdüm miğde ye gecede kalktım gördükçe attım miğde ye daha uzun süre balık görmek istemiyorum :(
tarafından
Geçmiş olsun bende 1 sene yemedim:-D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
11 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde simgeozkn (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 275 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 192 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,369 soru

11,325,402 cevap

34,777 kullanıcı