+1 oy
2,144 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Hiç kötü düşünmek istemedim sabah 5 gibi uyandım şeytan dürttü sanırım bilmiyorum. Aklıma oğlumun doğum yılı falan geldi pin koymuştu zaten şifreyi girdim oldu gerçekten şuan hiç iyi değilim ama bir kızla konuştuğunu gördüm. Yazışmalar resimlerini de çektim. Yalan söylüyorsun iftira atıyorsun demesin diye . Şuan onun hiçbir şeyden haberi yok. Akşam gelince şifresini isteyeceğim. 

55 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lütfen affedeceksen bile bu kolay olmasın sinirle hareket etme akıllı adımlar at güzel kadınsin asla kaybeden sen olmazsin böyle bir durumda
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Akşam anasını babasını bacısını kimi varsa çağır önce onların yanında sor şifreyi sonra anlat herşeyi. Len su gibi kadınsın ne halt yemeye harama göz diker. Gul gibi karım evin yuvan varken neden yani
0 oy
tarafından
Dün yazmak istemedim şifre koydu deyince aklıma kötü düşünce geldi ama seni üzmek istemedim. Bence sabret biraz bak hemen söyleme akşam şifresini işte bakalim ne dicek.  Bu güzellikte aldatildiysan ne diyim valla bahtin güzel olsun cnm 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Allah ım bu güzelliğe yapılır mı kalleşlik canm az sakin ol konuşmaları birktir sakla çok zor olacak ama şuan söylersen inkar edecek sen elinde delil topla cnm 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Barbie bebek gibisin sıfatına tükürmek istedim şuan eşinin kusura bakma ne yazışmislar peki
(1,301 puan) tarafından
Nasılsınlar askimlar gulumler havada uçuşuyordu
(1,556 puan) tarafından
Hemen eşyalarını topla koy kapıya gavatın
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ağzına s.c  denegesiz herif bu kadınların çektiği nedir ya

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Hemen söyleme şifresini bildiğini söylesen değiştirir bekle bişey olmamış gibi davran zor biliyorum ama delil topla sonra baş tekmeyi delilleri ver avukata 
0 oy
tarafından
Sen yine iyi sabrediyosun ben eşim gece uyuduğunda teline bı bakayım diyorum baktığımda anlamadığım yada hoşuma gitmeyen bişey görürsem hemen uyandırıirim hesabinida sorarım yani bı kac sefer oldu öyle hatta şöyle bişey oldu eşimin teli ses kaydı alıyor dayısıyla baya konuşmuş sonra bende böyle ne konuştu bu diyip dinledim atlaya atlaya sonra eşimde araba kullanıyor sanırım o sırada bı kadın geçiyor galiba önünden o sırada dediği şey hey maşallah adamı yoldan çıkarır bunlar dayı dediğini duydum hiç beklemezdim eşimden bebiş çok mutlu ediyor hiç üzmüyor ama boyle dediğini duydum gecenin üçünde kaldırdım üst üste dinlettim utansın diye ondan sonra sinirlenip telefonu attım oda sarıldı sakinlestirmeye çalıştı sonra fabrikaga gidince güzel güzel mesajlar atmış özür dilemiş falan filan,senin gibi böyle bı mesaj yakalarsam biter benim için 
0 oy
tarafından
Sen yine iyi sabrediyosun ben eşim gece uyuduğunda teline bı bakayım diyorum baktığımda anlamadığım yada hoşuma gitmeyen bişey görürsem hemen uyandırıirim hesabinida sorarım yani bı kac sefer oldu öyle hatta şöyle bişey oldu eşimin teli ses kaydı alıyor dayısıyla baya konuşmuş sonra bende böyle ne konuştu bu diyip dinledim atlaya atlaya sonra eşimde araba kullanıyor sanırım o sırada bı kadın geçiyor galiba önünden o sırada dediği şey hey maşallah adamı yoldan çıkarır bunlar dayı dediğini duydum hiç beklemezdim eşimden bebiş çok mutlu ediyor hiç üzmüyor ama boyle dediğini duydum gecenin üçünde kaldırdım üst üste dinlettim utansın diye ondan sonra sinirlenip telefonu attım oda sarıldı sakinlestirmeye çalıştı sonra fabrikaga gidince güzel güzel mesajlar atmış özür dilemiş falan filan,senin gibi böyle bı mesaj yakalarsam biter benim için ...
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ne desek bos cnm simdi icin icini yiyor egerki bosanmak istiyorsan ve elinde inkar edemeyecegi delil varsa konus ama bosanmayacaksan agzina et afadersinde
0 oy
(240 puan) tarafından
Çok üzüldüm ama kendine mukayyet ol evladını düşün
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Zaten bir erkek boş yere esindne gizli şifre kiymaz koyar ise vardı bir b.k altında  
0 oy
tarafından
Oha yaa terbiyesiz lik yaptığı
(11 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım eşin kaybettiğinde anlar değerini camim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,316 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 656 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 854 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sv tht (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...