0 oy
569 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bn domatesli pilav yanına da kendime kabak yapacam (eşim sevmez ) salâta ayran yapacam kızlar sizler ne yaptınız

43 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yumurta kırdım yedim :D:D

tarafından
Afiyet olsun cnm
tarafından
Kız bnmki de yemek yapma döner alıp gelim dedi şimdi hiçte yapasım yoktu iyi oldu şimdi
-Reklam-
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Dunden yemeklerim var mercimekli bulgur pilavı etli nohut
tarafından
Dünden kalan nakarnam vardı şimdi çocuğu sallıyorm uyusun bnde onu yiyecem cnm  öğlen yemedim
tarafından
Kız bnmki de yemek yapma döner alıp gelim dedi şimdi hiçte yapasım yoktu iyi oldu şimdi
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kocam yok kaynanamda az önce turşu yapmış getirdi bende kısır yaparım oğluşumla yeriz 
tarafından
Afiyet olsun cnm severim bnde kısır i belki yarın yaparım cnm
0 oy
(636 puan) tarafından
Karnıbahar kızartırım sanırım daha yapmadım:) 
tarafından
Bnde kizartacam Patates patlıcan biber karnıbahar kizartirim üstüne de domates sosu dökerim eşim domates sosunu sevmez bn öyle severim onunkina dokmem
tarafından
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Balık salata var ☺️
(3,147 puan) tarafından
Bizimde aynı canım nöbet çıkışı anca pazara da gidemiyorum
tarafından
Pazar dibimde ama çok kalabalık
(3,147 puan) tarafından
Ay hastalık zamanı boşver canım bir birşey olsa hava da soğuk zaten
tarafından
tarafından
Bu arada annemlerde karantinada virüs bı bitseydi şimdiye kadar bulaşmadi Allah a şükür de eve tikilip kaldık
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kayseri yağlaması profiterol 
tarafından
Kız tarif verin mı bnde denim bı merak ettim
tarafından
Yorum olarak atıyorum kullandığım tarifi canım
(5,361 puan) tarafından
Çok uğraştyrıomu cnm yağlama
tarafından
Yani bak tarifi attım canım. Ben yapınca iki kişiyiz diye hamuru 12 bezeye bölüp 6 tane buzluğa atıyorum diğer altiyi ise yemek için kullanıyorum. Elim yatkın artık çok uğraştırıcı diyemem zaten iç harcı robota vuruyorsun. Hamuru yoğur yarım saat bir saat dinlendir sonra aynı boyutta aç tabak koyuyorum aynı olsun diye etrafını bıçakla kesiyorum. Sonra yağsız tavada pişir üstünü bezle ört iç harcı ısıtıp üstüne dökünce bezeler kuru olsa bile yumuşuyor. Hatta ben iç harcın altını çok kısık ateşe getirip öyle hazırlıyorum ki hep sıcak olsun döktükçe yumuşak oluyor zaten
tarafından
Çok Saol cnm
0 oy
tarafından
Hicbirsey yapmadım yapasimda yok bilmiyorum 
tarafından
Bnmde yapasım yok cnm ccoukta durmuyor
tarafından
Senin bebitoşun durmuyor kuzum en azından gecerli bir sebebin var bende oda yok öyle kös kös oturuyorum
tarafından
Sende çocuk yok mu cnm
tarafından
Kız eşimde yapma döner alıp gelim dedi yemekten kurtuldum
tarafından
Varda büyükler canım iki oğlum var biri 15 yaşına girdi biri de Şubat'ta 11 olacak inşallah :)

Oh iyi olmuş senin adına sevindim bende domatesli biberli salçalı bulgur pilavı yaptım eşim çok sever :)
0 oy
tarafından
yaglama var bugun canm şükür ☺
tarafından
Yağlama mi hiç yapmadım yemedim de naail acaba
0 oy
(284 puan) tarafından
Bamya yemeği  tavuk bulgur pilavi salata
tarafından
Dün bamya yemiştim cnm kaynanma getirmişti bı tabak
0 oy
tarafından
Yayla çorbası , karnıbahar yemeği kuzum
tarafından
Bnde yarın yaylaya çorbası yapacam cnm
tarafından
Afiyt olsn kuzum
tarafından
Saol cnm
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Yemekteee etli kurufasulye sütlaç çorba salata turşu var :) 
tarafından
Yarın belki nde bunları yapabilirim
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Yayla çorbası, köfte, pirinç pilavı, zeytinyağlı taze fasülye ve mor lahana salatası.
tarafından
İnşallah cnm ne güzel elinde diploman var bn liseden sonra evlendim pişman değilim eşim çok iyi güzel bı hayatım var ama yinede diplomam olsun isterdim ama şöyle de düşünüyorum bazen diplomam olup ta kötü biriyle evli de olabilirdim şuan ehliyet sınavına hazırlanıyorum İnşallah kazanırım sonra üni sınavına hazırlanacam
(1,580 puan) tarafından
Hayatta hiçbir şey için geç değil umarım üniversite de okursunuz. İnsanın eşi ne kadar iyi olursa olsun her zaman kendi ayakları üstünde durabilmeli ve mesleği olmalı. Çocuklarımızı da böyle yetiştirmeliyiz. Daha güzel günler görürsünüz umarım. :)
tarafından
Aynen bende katılıyorum diploması olmalı herkesin hele de bı kadının kendi ayakları üzerinde durmalı her zaman o yüzden de sınavları kazanıp giderim İnşallah bazı insanlar evlisin ne üniversitesi falan diyor ama katılmıyorum o insanlara evliyken de okunabilir bnce çoğu insanlr evliyken okumaya karşı ama dediğin gibi hayatta hiçbir şey geç deil
(1,580 puan) tarafından
Asla değil, insanlar kendi başaramadıkları için başkalarını da aşağı çekmeye çalışır. 50 yaşında da üniversiteye başlayanlar var.
tarafından
Mm annem 45 yaşında şuan liseyi okuyor açıktan mesela
0 oy
(44,664 puan) tarafından
Eşim yok dışardan soylicez:D
tarafından
Bnmki de sabah geldi işten daha uyuyor
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Et haşlama yanında yoğurt yeter daha başka şey yapmaya uğraşacak halim yok valla
tarafından
Yeter kız daha ne yapacaksın
0 oy
(2,702 puan) tarafından
Eltimdeyim çörek yapıyoruz :) 
tarafından
Kolay gelsin cnm
0 oy
tarafından

Tavuk haslıyorum ama ne yapacam bilmiyorum ya:ermm: temizlik yapacam inş ama hastayım hiç halim yok:ermm: herşey yarım yamalak kaldı öylece uzanıyorum:ermm:

tarafından
Tavuk suyuyla pilav yap salâta ayran yeter cnm halin yoksa
tarafından
Aynen cnm yaptım yedik ❤️
0 oy
(219 puan) tarafından
Taze fasulye bulgur pilavı sütlaç ve salata var
tarafından
Taze fasulye severim de eşim sevmez cnm yoksa bugün yapacaktım
(219 puan) tarafından
Bende çok severimm:-)sende kendine göre yap esinede başka biseyler ayarlarsin canım
tarafından
Yarın yaparım artık cnm eşim bazı yemekleri seçer de
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ayranli çorba yanına da mis gibi lahana yemeği ve Mısır ekmeği yaptım bide salata yaparim tamamdir
tarafından
düzenlendi
Afiyet olsun canım eşim ayranlı çorbayı sevmez bizim burda toga corbasi derler ona cnm
0 oy
(119,326 puan) tarafından
manti hemde ev yapimi ☺
tarafından
Mantıyı severim de hamur açmayı bilmiyorum cnm
(119,326 puan) tarafından
bende bilmiyom yazin annem babannem yaomisti
tarafından
Annemlere gitsem yapardım da annemler de virüs den dolayı karantina da mecbur karantina nin bitmesini bekliyorum
0 oy
(612 puan) tarafından
Yeşil mercimekli erişteli çorba, lahana sarması, salata
tarafından
Eline sağlık cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 303 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 493 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu