0 oy
272 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım 19 aylık geçen annemgile gittiğimde kalabalıktan çocuğun bezini bı kaç saat değiştirmeyi unutmuşum sadece vajinanın üst tarafı kızarmıştı pişik diye düşündüm ama kav gündür geçmedi bugünde içi beyaz olmuş disida iyice kabarcık olmuş Napmam lazım güzelce yıkadım krem sürdüm bezini taktım yarında her seferinde altını yıkayacam kasıyor durmadan çok rahatsız oldu napmam lazım ya çıldırcam

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah allah bebek için çok erken vajinal mantar bilemedim . Sabunla yıka kuru tut ama doktora götür onun kremi var versin
tarafından
Geçmezse gidecem ya
-Reklam-
0 oy
(13,122 puan) tarafından
Krem sürüyor musun o araya kacabiliyor krem ya iyi sil oraları 
tarafından
Krem sürüyorum ama krem değil herhalde ya
0 oy
(123 puan) tarafından
Kaşıyor sa Bi doktora götürün ikiniz de rahat edersiniz. Mantar olsa bile üzmeyin kendinizi geçer inşaallah krem falan verir. 
tarafından
Valla çok canımı sıktım çocuğum hasta olunca ben mi bı hata yaptım diyorum çok üzülüyorum
(123 puan) tarafından
Kimse bilerek hata yapmaz evladına karşı sizde insansınız olabilir yanlışlıklar üzmeyin kendinizi çocuğunuz en çok düşünen sizsiziniz rahat olun
0 oy
tarafından
Benimki 1 yaşında özel bölgesinde mantar oldu travazol krem kullan dedi doktor 5 gün sabah akşam günde 2 defa geçti çok şükür
tarafından
Onu sürüyorum bende ya inşallah geçer

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
13 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde aysegulguleryuz (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gurmeanne (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,131 puan) tarafından soruldu

381,733 soru

11,428,119 cevap

34,988 kullanıcı