0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar daha 45 günlük bebeğim var ama çok yoruldum akşam 11 de bir uyaniyor bir daha sabah 9-10 hatta bazen 1 i buluyor bir daha öğlene kadar asla uyumuyor uykusu geliyor gözleri şişiyor dalıyor da ama uyumuyor ısrarla uykuya geçemiyor gündüz de hep kesik kesik uyuyor zaten iş mı yapayım bir kaç saat uyusam oda yetmiyor zaten en fazla 2 saat uyuyabiliyorum uyanıyor hemen oda ne yapacağımı bilmiyorum ninni açıyorum sesler açıyorum karanlık aydınlık hepsini deniyorum doktor kolik sancıları olabilir dedi damla verdi ama bir faydasını anlamadım bu uykusuzluk ikimizide mahvediyor eşim tehlikeli işte çalışıyor en fazla ne kadar yardımcı olabilir annem uzakta kaynanamda geldimi görümcem kaynatam hep bir geliyor daha fazla yük oluyor istemiyorum bana akıl verin napabilirim nasıl düzelecek bu durum uyku damlası varmış onun için de hem erken diyorlar hemde sakıncalı diyorlar 

Başım ağrıyor sırtım her yerim bunaldım artık of ya :(

7 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından
Canım küvete su koy bebegi öyle yıka 5 10dk küvette suda dursun yıka o zaman uykusu gelir uyur her gece yaptırmadan önce böyle yap hem gazı varsa ona iyi geliyor hemde yorulup uyuyor 
tarafından
Her gün değilde iki üç günde bir yapabiliyorum ancak üşütmesin diye
-Reklam-
0 oy
(367 puan) tarafından

Daha 45 günlük bebek cnm bir aya düzene girer. Vardır bir sikintisi yoksa uyur bebekler. 

Bence ev işlerini asgari seviyeye indir  uyudu mu uyu
Uyku damlasını sakın verme çocuğuna aglicak tabi daha 45 günlük bebek.  
tarafından
Uykusuzluk beni mahvediyor ve onun ağlamasına da dayanamıyorum
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy biçimde öyleydi canim gaz çok vardı sabah 5,te kalkardı gece 2-3,te yatardı yani45,gün. Sonra biraz düzeldi 3ay sonrada uykusu çok şükür düzene girdi sabır canım geçer ilk zamanlar öyle
tarafından
İnşallah bizimde girer çok dua ediyorum:(
(2,671 puan) tarafından
Daha küçük canım girer merak etme
0 oy
tarafından
Eğer evin sıcaksa  her gün banyo yaptır ve zingo gaz damlasi kullan uykuya geçmeden güzel bı masaj yap annesi sakin ol geçici bı durum etrafı tanıyana kadar sürer bu
tarafından
Ne kadar sürer Allah bilir :(
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sallasam dizlerinde yada elektrikli sallanan beşikler var ikinci el aldık biz netten çok iş görüyor
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Gazı olabilir nazara geliyor olabilir aç olabilir nir yeri ağrıyo olabilir gaz masajı yap her gün duş aldır nazar duaları oku telefondan yasin ve nebe suresi aç dinlet rahatlıyorlar gerçekten dinlerken birde mama var  doktoruna danışıp arada bir de calpol ver çay kaşığı ile uyusun dinlensin sende uyu kuzum ben son çareyi öyle bulmuştum sonra büyüsü uyumamaya devam He birde kundak yap kundak anne dostudur eli ayağı kıpırdatıp yüzüne değmediğinden uyuyor ama yarım kundak yap 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
45 gunluk bebek uyumasi lazim cnm ya koliktir gercekten yada gaz sancisi filan vardir o yuzden uykuya dalamiyordur Allah kolaylik versin kuzum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 554 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 65 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sultan80 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (208 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...