0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde (3,036 puan) tarafından
Kısa gündüz uykuları hakkında bilgilendirici bir post hazırladım bugün sizide unutmadim haber vereyim dedim :) https://www.instagram.com/p/CSmsGJXI5VI/?utm_medium=copy_link sayfa benim bu arada.

12 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bakabilirsiniz sayfadan kizlar :) 
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Valla kızım kafasına göre takılıyor

(3,036 puan) tarafından
Ozaman alışkanlık değil faktörlere dikkat et uyku aralıkları çok önemli
0 oy
tarafından
Valla çok güzel yazmışsın tebrik ediyorum. Ama evde tek çocuk olan için geçerli sanki. 

Bende birde büyük boyu var maalesef. Uyutmaya çalıştığım an kardişimmm uyanmışşşş diye bağırıyor :'(
(3,036 puan) tarafından
Büyük çocuğunuz konuşma döneminde ise konuşun anlatin kardeşi uyanınca kulağınıza sessizce söylesin veya tam uyanma saatlerine yakın büyük olan çocuğunuza ilgilenebilecegi bişeyler verin evet 2 çocuklar zor ama imkansız değil :)
tarafından
5 yaşında. Konuşuyorum. Ama kıskançlık biraz fazla olduğu için odaya girmese bile koridorda bilerek ses yapıyor ki uyumasin. :)
(3,036 puan) tarafından
5 yaşında bayanda büyük önce büyük olanın problemini çözmen gerek uyku halledilir ama kıskançlık ömür boyu sürüyor maalesef
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Takip ettim senmisin o gözünün yağına 2 yumurta kırayım emzirmeden uyutma yöntemi ver
(25,224 puan) tarafından
Evet sarılık olmuştu dogunca hep emzirdim emerken uyudu hep öyle alıştı
(6,825 puan) tarafından
Bnm ki de emerek uyur niden beni korkutuyorsnz sayın selin hanım efendi:D
(3,036 puan) tarafından
Emzirerek uyutma desteği en zor bırakilan destektir
(6,825 puan) tarafından
Bn pek korkmuyorum ya 2yas oldu kendi kendine de uyur piş piş yaptım zmn da uyur ..artık biraktiracgm emzirmeyi inşallah zorlanmayiz bakalm bn kendi kendine de uyuttugum için sorun olacağını pek sanmıyorum kuzular
(25,224 puan) tarafından
Bizimki çok fena bağımlı valla vermediğim an kıyamet kopuyo asla kendi uyumaz
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Şimdi burayı soru yağmuruna tutacamn :D sabaha kadar sayamiyorum uyanıp duruyor nedendir :) 15 aylık 
(3,036 puan) tarafından
Destekli uyku en önemli nedeni sonra gündüz uykularına bakmalisin az mı uyuyor çok mu sayfada bu konu ile ilgili tablo var oda sıcaklığı birçok neden var bunlari bulmalisin
(13,036 puan) tarafından
Sallanarak uyuyor gündüz 2. Buçuk saat uyuyor sadece başka uyumuyor saat 10 ve 2 de. Odası da sıcak değil üstünü de örtmuyor sabahın köründe de uyanıyor anlamsız
(3,036 puan) tarafından
Desteklerden kaynaklı ozaman
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Uyku eğitimi nedir?
(1,664 puan) tarafından
Abboooww bacım ... seninki iyi uyuyor elllam yoksa çoktan öğrenirdin nedir? :))
(11,077 puan) tarafından
Canım yok sorma amacım başka benim. 2 tane var 3. Yolda inşallah. Arkadaşın cevabı önemli benim için :)
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Benim minnakim yemek seçiyor ve yediremiyrm buna bir fikrin var mı kuzum 

Bu nebze çizgi film açınca ona dalıp yedirdim şimdi öyle alıştı bunu unutturup yemeğe nasıl alışır sence
0 oy
tarafından
Valla canim her bebek buna uymaz bende cok denedim ama maaleseff kozim uyumuyor en fazla 1 saqt oda
0 oy
tarafından
Cnm benimki iki yaşında hala geceleri kalkıp mama su istiyor naptiysam bırakmıyor nasıl bir yol izlemeliyim
0 oy
tarafından
Benimki gündüzleri uykusu geliyor ama yatırdığımda 20 dk falan uyuyor geri uyanıyor sürekli ayağımda sallayarak desteklemem lazım birakmamam lazım ki uzun uyusun. Akşam 6,7 gibi olunca uzun uyku saati. 9*10 a kadar uyuyor sonra gece de uzun uyuyor. Ama gündüz neden 1 saat bile uyumuyor uyanıyor sürekli bilmiyorum öğle uykusu yok. Uykusuzluktan da ağlıyor öğlenleri halbuki. 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Sayfayı takibe aldım güzel bilgiler var :)
0 oy
tarafından
Esracm ben seni takip ediyorm insagramda balım :) 

Kızım 7 aylik uyku egitimi vermeye basladm kızım toplamda 2 gündz uykusu yapiyo 3 saati gecirmiyorm sallanarak uyuyodu artk onuda biraktk biraz zor oluyo.ama desteksiz uyuyo uykuta gecir sırasinda memesini çeker kendini uyandirir elleriyle gözlerini ovalar piş piş diye diye sakinlestire sakinlestire dalıveriyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 145 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 181 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.