0 oy
653 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar eşim sabah işten geldi kahvaltı yaptık dedim ki a 101 e dolap geliyormuş Halil Emire de lazım kıyafetleri darma dağın dedim yarın alırız dedi neyse sonra bişe demedim film izliyordu çocuğa 2 dk bak ta bnde zıbın alım altına yapmış dışına cikmis dedi bnde 2dk bakacaksın dedim al çocuğu dedi bnde alamam 2 dk bak dedim kafanı kırarım senin çocuğu al dedi neyse aldım üstünü değiştirdim ha bı de annemgile gidip kalacaktım bikac gün karantina lari bitti üstünden 3 4 gün geçsin diye bekliyordum bana seni annenlerle göndermiyor um bundan sonra oraya gitmicek sin dedi bnde ona sen karar veremezsin babamın evi istediğim zamna giderim dedim sen giturmezsen babamı ararim o götürür dedim ha bn gitmiceksem sende annenlere inmiceksin dedim diğer odaya gitti şimdi çok sinir ediyor beni

23 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Simdi ben hakketti.olarak oyumu veriyorum.. 
(4,961 puan) tarafından
Katılmıyorum düşüncene saygı duyarim
tarafından
Bende sana saygı duyuyorum:) anneci biriyimdir annemden asla ayrı durmazdım evlendikten sonra giderin otururum akşam olunca evime gelirim acil birsey yoksa kalmam kocami yalnız bırakmam aynı sehirdeysem
tarafından
Bu arada eşim gece gidiyor gece eşinin yanında durmalı diyorsun da gündüz geliyor akşama kadar uyuyor uyandığında yüzüme bakmıyor çay getir yemek getir çocuğa bak hepsini yaparım sıkıntı yok ama kendi de iyi davranacak bana da hizmet vi gibi deil
(15,926 puan) tarafından
Yine penelope ve yine alışılmışın dışında tuhaf yorumları  :) gülüyorum sadecw
tarafından
Güle güle o zaman tarzım olmayan bayan :)
-Reklam-
+1 oy
(4,430 puan) tarafından
 Bu gondermeyen erkekler yarin kizlari evlendikten sonra evlerine gelmeyince ne yapacaklar bilmiyorum o zaman ne tepki verecekler gercekten merak ediyorum..
tarafından
Bnde merak ediyorum bu de kızım olsun diye çok istiyor
0 oy
tarafından
Çocuk gibi inatlaşmışsınız karşılıklı 
tarafından
Kendi 2 dk çocuğa bak dedim diye kafanı kırarım diyor baksa ölür mü
(4,961 puan) tarafından
Eşek gibi bakacak el değil babası sonuçta
tarafından
Aynen öyle diğer odaya götürsem soğuk içerde soba var yere bıraksam ağlıyor 2 dk bakacak altı üstü
(4,961 puan) tarafından
İki dk iki saat canım senin işin varsa o bakacak bu kadar basit
tarafından
Aynn hellomam bni bı tek sen anlıyorsun
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın ezdirme kendini dün gece uyurken de eşime ileri git dedim diye bayıltırım seni dedi uyku arasında ben de sıkıyorsa yap bakalım deyip vurdum 
tarafından
Bu erkekleri öldüresim geliyo bazem
tarafından
Kız bayiltirim ne uykulu iken mi dedi bide
tarafından
Hiç deme ya hep Kendi haklı sanki
tarafından
Evet normalde hiç yapmadığı şeydir vurmaz ama dün sinir etti beni. Yastıkla boğcektim o kadar sinir oldum. Önce koltukta uyudu çocuk ağladı dilini ısırmış ben de onunla ilgileniyodum kalktı bağırdı geri uyudu sonra aradan yarım saat falan geçti oğlum gülüyordu kalktı küfür etti gitti odaya yattı ben de sinir oldum sonra oğlumu uyutmaya gidince tekme attım iler git dedim bana ettiği küfürüm aynısını ona ettim görürsün sen dedim sonra öyle dedi ben de sıkıyorsa yap seni camdan atarım dedim çocuğun ağlamasına gülmesine tahammülün yoksa tutsaydın bi tarafını yapmasaydın çocuk senden baba da olmaz bi pok da olmaz dedim. Sonra döndü bi tarafını uyumaya devam etti sabah da hiç konuşmadım akşam sorarım hesabını
tarafından
İyi etmişsin hak etmiş kendini ezdirursen çok ezer
0 oy
tarafından
İşten yeni mi geldi aceba yada ueni uyanmistir uyanınca çekilmiyorlar 
tarafından
Öyle olduğu zaman nap biliyimusun yere indir git çocuk ağlasa mecbur kucağına alacak sorma sorman hata benimki ağlar hiç babasina bak suna demem desem sen bak der ben mutfakta falan olayım hemen alır kucağına ben duymuyomus gibi yaparim
tarafından
Kız Bnde de çocuk var sabaha kadar uykusuz kalıyorum bnde kendi işten geldiğinde uyuyor bn 24 saat çalışıyorum evde kendi yoruluyor diye bn yorulmuyor muyum ne olursa olsun öyle demesi lazımdı 1 dedi sustum 2 dedi sustum da her zaman her zamn olmuyor
tarafından
Ağlasa direk beni çağırır çocuk yere koydum mu ağlıyor içerde de soba var diğer odalar soğuk götürsem
tarafından
İşte sen alistirmissin bırakacaksın alıp yanında götürmeyecek sin oda bir iki söyler alisir
tarafından
Kendinin de çocuğu 2 dk baksa nolur kucağına alıp 2 dk tutacak başka bişe yapmicak zıbın alıp gelecem o kadar ona laf diyr
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Helal kız hiç lafını esirgeme işine baksın 

Ezdirme kendini 
tarafından
Baya sinir etti cnm napim tutamadım kendimi
0 oy
(601 puan) tarafından
Şu tartışma konusu sonrasında annenlere gitmiyceksin muhabbetine acayip sinir oluyorum benim eşimde önceleri diyordu asla taviz vermedim sende vermemissin ne demek annene gitmiyceksin..sen kimsin buna karışıyorsunki haklı cikarcaklar kendilerini susturcaklar bizi akıllarınca..ama mevzu buysa çok sacma olmuş tartışma konunuz canım belliki işte kötü bı geçirmiş sana yansıttı sanırım bişey canı sıkılmış 
tarafından
Her zaman böyle yapıyor w dk çocuğa bak dedim mi başlıyor ya ben bu çocuğu tek başıma yapmışım gibi sürekli bak diyor bu arada iş yerinde tamm cni sıkılıyor ama bnde evde yoruluyorim gece 2 de uyudum kaç defa kalktı emzirmdjm bnde uykusuz kalıyorum kendi işten geldi mi yatıyor biz evde 24 saat çalışıyoruz
(4,430 puan) tarafından
Valla esimde bende okumus insanlariz bak baslarda esim empoze etmeye calisti alttan alttan noluyor dedim benim evladimin tirnagini azcik.derin kessem cigerim yaniyo sen eşimsen onlar benim anam babam evladım ben evlat o isi gececeksin dedim
tarafından
Eşim 2 üni bitirmiş bn lise mezunu yum cnm üni sınavlarına hazırlanıyorum şimdi
(4,430 puan) tarafından
Okumayla felan alakasi yok onu diyoruk iste guya esimde okumus eee kafa yapisi arada eski duzene kayiyor televizyon gibi vurunca duzeliyor=)))
tarafından
Aynn cnm erkeklerin hepsi öyle galiba ataerkil toplumda yaşadığımizdan anne babalarından ne göirdilerse onu devam ettiriyor lar
0 oy
tarafından
Ohooo kirarim dediyse sanki gerçekten mi kıracak kız benimki kırsın söylesin ne olacak boşver takma :-)))
tarafından
Sinirlj bir şekilde dedi
tarafından
Olsun boşver siniri geçer takma ne olursa olsun senin eşindir
tarafından
2 mız de unuturuz birazdan bakma biz kavga etmeden duramıyoruz bizim evin tadi tuzu bunlar cnm
tarafından
O zaman ne diye dert yanıyorsun kız
tarafından
Sinir etti ya
0 oy
(5,825 puan) tarafından
Sabah işten geldi diyosun yorgun olmuş olabilir mi? Sende biraz üstelemişsin. Sadece eşinde değil yani suç
tarafından
Kendi yorgunsa bnde yorgunum gece 2 de yattım kaç defa kalktım kendi işten geldi mi yatior. Biz gece gündüz uykusuz duruyoruz kendi de bİraz anlayışlı olsun ama yorgun olsa film izlemez direk uyur bu arada
0 oy
(572 puan) tarafından
Bana kafani ezerim dese bende derimki yiyosa ez gel ez bakalim gelde ben senin kafani nasil eziyorum derim
tarafından
Valla aklıma gelmedi demek
0 oy
tarafından

Opun birbirinizi barisin be kuzum ❤️☺️ :D jsjsjs

tarafından
Bn gitmem barışmak için Kendi gelsin ufacık şey için tartışıyor bnle
tarafından
Bakma birazdsn barisiriz cnm biz biz öyle arada kavga ederiz
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Kendi kafanı kır benim kafamla ugrascana derim 
(4,431 puan) tarafından
Oda bisi söylensin dursun boşver yapıyo ya
tarafından
Aynn cnm ona bişe demiyorjm uyku sersemidir diye
(4,431 puan) tarafından
Bizimki kış.uykusuna yattığı için kıyamet kopmadan uyanmiyo:)
tarafından
Bnde zorla uyandırıyor um cmm
(4,431 puan) tarafından
Annem diyodu beş çocuk büyüttüm babanız bı kere pis demedi.diye adamların genetiği bu:)
0 oy
tarafından
Ohhh iyi yapmışsın şimdi paşa paşa kalksın seni annenlere götürsün yoksa babanı ara sizi alsın
tarafından
Sinir ediyor bazen ya
tarafından
Valla haklısın tutumundan geri dönme, ne demek gitmiceksin senin dediğin gibi kendi anasına gitmicek o zaman
tarafından
Bazıları da beni haksız bulmuş yorumlarda okuyorum da
tarafından
Bırak sen onları evlerinde konusamiyorlar buradaki insanlara bülbül oluyorlar takma
tarafından
Hiç deme biri yazmış evi dişi kuş yapar annenlerde ne işin vardı diye evlendik diye ailemizi silmedik ya hayatımızdan eşimin kendi annesi her gün burda bişe demem sonuçta annesi torunumu özledim diyor geliyor hiç bişe demiyorjm bu arada eşim annesine çok düşkün nereye gitsek çağırır bişe alacak olurum evime örneğin kaşık alacak olurum annesiyle karar verir bişe desem kavga eder bu zamana kadar bn ailesini çektim valla başkası çekmez çocuk var eşimin hatri var deyip sustum sustukça başıma çıktı eşim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Gece vardiyasina kalan insanlar ne kadar yoruluyor bazen karşılıklı anlayış gerek sonradan yaptıkları olmamış ama sende biraz adamı tahrik etmişsin ya 
tarafından
Kendi yorgunsa bnde yorgunum gece 2 de yattım kaç defa kalktım kendi işten geldi mi yatior. Biz gece gündüz uykusuz duruyoruz kendi de bİraz anlayışlı olsun ama yorgun olsa film izlemez direk uyur bu arada
0 oy
(152 puan) tarafından
Durduk yere nolmusbseytan kulağına fisildadi herhalde yada baska biseye cani sikkin sana sariyo bu adam
tarafından
Bana sardığı yeter kuzum şimdiye kadar alttan aldım sustum da noldu
(152 puan) tarafından
Bildir haddini öküzün kusura bakma öyle dedim  ama
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Normal ya o başka bir şey sinirlenmiştir ondan öyle demiştir bana çok dedi hiç takmıyorum vallahi bazen diyorum ben mi kırsam onun kafasını bakayım içinde beyin var mı diye:D

tarafından
Normalde takmam bazen Bnde sakalasirim kendiyle ama şaka yapar gibi demedi vnm
0 oy
tarafından
Kısıtlamaya çalışmış iyi yapmışsn kuzum ezdirme kendini ❤️
tarafından
Aynn cnm kocam diye sanki köle aldı beni kendine
0 oy
tarafından
Yiyorsa kirsin bakalım o kaldırdığı eli tutar ... Tövbe estağfurullah

****** bunlar ya 
tarafından
Aşırı sinir etti bni
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kafanı kırarım derken ciddimiydi valla ben bu erkekleri anlamiyrm yani kendileri gider analarina bize sıra gelince Mİrin kırın valla bıktım benim herifte öyle ya  kendileri biliyor ama gitmesini sanki bizimki ana deil 
tarafından
Şaka yapar gibi demedi cnm öyle dese alttan alırım kendi anası alt katta her gün bizde bn bişe diyor muyum anası diyorum kendi öyle yapmıyor
(2,671 puan) tarafından
Ayy balla.ne diyeyim hepsi öyle kendi anaları olunca birşey olmuyor bizim olunca gözlerine batiyor
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İyi demişsin canım .. derdi neymiş 
tarafından
Hak etti cnm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 628 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 601 göst.
0 oy
39 cevap 831 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 419 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu

379,169 soru

11,349,921 cevap

34,817 kullanıcı

...