+1 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (395 puan) tarafından
Hanımlar 3 ay 20 günlük bebeğim var oturtmaya başlayabilirmiyim destekli şekilde 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayir daha çok kucuk
(395 puan) tarafından
Oturtmak derken kucağımda da mı olmaz
-Reklam-
0 oy
(503 puan) tarafından
YouTubeta bir doktor üç aydan sonra başlayın azar azar demişti bn oturuyorum bizimkisk çok seviyor ayakta durmak dhaa çok hoşuna gidiyor
0 oy
(2,486 puan) tarafından
5 aylık kızım ben bile kucağımda oturmuyorum daha beli batar canım 
0 oy
(119,340 puan) tarafından
tabiki oturamaz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kucağinda başla canım yavas yavaş alıştır

Miss koyuyodur şimdi bebekleri çok severim
0 oy
tarafından
Osman Gönülal ın videolarında bebek hazırsa kendini kaldırmaya çalışıyorsa 3.5 aydan sonra 3   5 dk kucağınızda oturtabilirsiniz yazıyordu. Bizimki 4.5 aylık gen kontrolde doktora sordum hiç gerek yok dedi ama durmuyo kalkmak istiyo yatımca ağlıyo dedim. 3 5 dk ona zaten yetmeyecek yüzüstü koymaya devam et kasları için bu daha iyi dedi..
0 oy
tarafından
3 aylikken kucagimda kisa sureli oturtmaya basladim youtube da osman gonulal in videosu var bu konu hakkinda
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Daha çok erken 6. Aydan itibaren başlamıştım ben oturtmaya  
0 oy
(800 puan) tarafından
Hayir tabi ki çok erken
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ne acelen var ki ?
0 oy
(1,253 puan) tarafından
4 aylikken oturabiliuor diye biliyom ama
0 oy
tarafından
Daha çok küçük kuzum 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Daha çok erken
0 oy
(219 puan) tarafından
Almanyadaki doktorlar o kendi oturucak kendi emeklicek kendi yürüyecek hicbirşekilde sen öğretmeye calişma dedi.. öylede oldu 8bucuk aylık kendi kendine oturmayı öğrendi.. simdi ayakklarinin üzerine kalkio elleri yerde.. yapısînda var insanin bence akışına bırak
0 oy
(15,227 puan) tarafından
O zamanlar kendisi kucağımda öne doğru gidiyordu oturmaya çalışıyordu. Kucağımda poposu acımayacak şekilde oturtur gibi yapıyordum . Bir yere koyup oturtmak.icin erken bence
0 oy
tarafından
4 aylıkken kucağında küçük küçük oturrtabilirsin demişti çocuk doktorum

Bi 10 gün daha bekle canım 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bi kac gun once bende post acmistim canim oturtmakla ilgili herkes 3 4 aylikken basladigi söyledi ama doktoruma sordum bugun bebegim 5 aylik olcak  'doktorum acele etme 1 ay daha bekliyelim dedi'  bir kac kere denedim oturtmaya ama sanki kusması arttı o an midesi sıkışıyor sanırım 
0 oy
tarafından
Kucağında oturtabilirsn canım benim oğlumda 3 ayı yeni doldurmultu başladım oturtmaya drum istiyosa oturt demişti. Yinede doktoruna sorabilirsin ama ben bi sakıncasını görmedim 
0 oy
(240 puan) tarafından
Doktorlar 3 ay dolduktan sonra kendi kucaginizda hafif eğimli oturtabilirsiniz diyor. Ama çok uzun değil
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benimki 6 aylık oturamiyor.5 dakika durup düşüyor.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 311 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayfah33 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 70 göst.
+1 oy
18 cevap 331 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu