+1 oy
659 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Geçen 1 ay önce perdem de kocaman böcek gördüm ilaç sıktım hala perdede asılıydı ölür düşer diye bekledim böcek düşmüş onu orada unutmuşum 8.5 oğlum emekledi emekledi yanıma geldi önünde gördüm böceğin bacaklarını direkt ağzınla parmağımı soktum böceğim parçalarını çıkardım. Parmak attim boğazında ki balgamı attı icinde böceğin kanadı çıktı başka bir şey çıkmadı bir şey olur mu ya. Ah bu keratalar off.  

Son bir ay evde değildim sık sık annemlerdeydim zaten üstüne unutkanlığimda geldiği için tamamen böcek çıkmış aklımdan. Çocuğun önünde böceğin ayaklarını görünce aklıma geldi

35 Cevaplar

0 oy
(44,696 puan) tarafından
Öle biseyde bekleme peceteyle vs al at hemen bende korkuyorum öle seylerden bişey olmaz Allah'ın izniyle inşallah yinede bı sağlık ocağına git.doktora felan sor
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
canım bence abartıcak bişey yok gibi geldi bana ama için rahat etmiyosa bi doktora götür istersen
0 oy
(940 puan) tarafından

Yavrum yaaa guliyim mi agliyim bilemedim:) kotu protein almis ilacli olmasi biraz  sey oldu ama bi danis saglik ocagina falan 

0 oy
(669 puan) tarafından
Allah iyilini versin kız benimde en çok korktugum şey yerde ne bulursa ağzına atıyo ne böceğiydi yoğurt yedir bişe olmaz 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun inşallah bişi olmaz. Böcekten belki olmaz da ilaç sıkmışsin ya istersen bir doktora götür. Yavruları Allah korusun kaşla göz arası haytoluk peşindeler
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Böceğin tadı kötüdür yememistir inşallah başıma geldi uğur böceği görüş ağzına koymuş suratı ekşisi midesini bulandırdi dilini çıkardı baktım uğur böceği inşallah yutmamistir Dr filan varsa sor
0 oy
tarafından
İrem cok gecmis olsun kac gun olmus ilacı sikali Allahin izniyle birsey olacagini sanmam ama tabi doktora gitmekle en dogrusunu yapmissiniz. Rabbim beterinden saklasin gercekten.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Aaa çok geçmiş olsun kuzum
0 oy
(3,167 puan) tarafından
İnşallah birsey olmaz cnm Rabbım beterinden korusun inşallah sen yine neolur ne olmaz bir doktora götur
0 oy
(606 puan) tarafından
Ayy cnm bence durma hastaneye götür sonuçta böcege zehir sıkmışsın çocuga bişe olsa Allah korusunn
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ilac ucmustur insallah bisey olmaz
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Yeğenim de bebekken böcek yemiş enfeksiyon geçirdi büyük doktor böcekten bulaşan bı enfeksiyon olduğunu söylemiş artı o böceğin üstünde de ilaç var direk hastaneye götürün yeğenimin yediğinden haberimiz yoktu doktorlar söyledi böcek yemiş diye bu kulak böcekleri dediğimiz şey var ya ondan direk haataneye götürün beklemeyin 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
İnşallah bir sıkıntı olmaz Rabbim korusun
0 oy
(119,338 puan) tarafından
gittinmi naptin irem
tarafından
Bı sıkıntı çıkmadı canım
(119,338 puan) tarafından
gecmis olsun

İlgili sorular

0 oy