0 oy
83 göst.
Aile kategorisinde (4,962 puan) tarafından
Neler veriyorsunz gün içinde 

Sabah 1 bütün yumurta içinde bir zeytin ve yeşil soğan ile güzel pisirir yedirirm suyunu içer labneli ekmek ile keçiboynuzu pekmezi yer. 1.uykusundsn uyannca çorba içer sonra yoğurt . Akşam tekrar çorba veya bizim ona uygun olan yemeğimiz varsa yer sütünü içer formül yatar bazen yatmadan pirinç unu Muhallebi yaparım

4 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Akşam biz ne yersek onu yer. Kahvaltıda omlet menemen patates yumurta kızartma üzüm. Ögle çorba arada organik atıştırmalıklar meyveler fln
-Reklam-
0 oy
(2,025 puan) tarafından
Kızım emiyor sabah ilk emiyor sonra kahvaltilardan veriyorum yumurta ama onları çok yemediği için cicibebede yapıyorum ekstra sonra uyuyana kadar deli GB emiyor zaten sonra uykusuna yatırıyorum kalkınca bı tabak ekmekli çorba iciriyorum akşamda içerse corba icmezse meyve püresi arada da yoğurt veriyorum ve gece boyu emme 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Maalesef kahvalti yapmıyorlar Süt veriyorum sabah oglen corba sonra muhallebi yada kasik mama 2. Uykudna sonra yemek sonra yogurtlu meyve icine cici bebe sonrada formul mama baktim gün icinde yeterli yemedi bir iki kere gun icinde de formül mama veriyorum 
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Bunları yıyosa oh ne iyi maşallah 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
14 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisaa d (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,330 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,268 cevap

35,981 kullanıcı

...