0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

az önce baktım böyle yazıyor kimlik eşimde dün sabah işe giderken bakmıştı bugün artık bakamaz da yatmış mıdır? Sabah erken göndereyim ona göre sjsjsjsjsj kalk paramı getir köleeee diye şutlayacağım :P:P

8 Cevaplar

0 oy
(218 puan) tarafından
Bende de öyle yazıyordu 3 ay hemde gittim çokdan yatmış bile ptt ye 
tarafından
Eşime diyeyim o zaman da sabah erken çıksın
(218 puan) tarafından
Aynen ama para kasada olmazsa bekletebilirler öğlene doğru gitmesi daha mantıklı
tarafından
Öğlen paket servisi yapıyor gidebileceğini sanmıyorum kuzum da sabahtan bende inerim eşimle olmadı öğlene kadar çarşıda oyalanir parayı alır çıkarım eve
(218 puan) tarafından
Olablir canım
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Kız bendede böyle yazıyordu gittim çektim halada öyle yazıyor pttye git yatmıştır
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun Rabb'im evladını bağışlasın inşallah
(1,009 puan) tarafından
Nk6517& Canım postlarını okudum para ni git çek eve gelince yatmamış de yada bebeğini al git aldığını söyleme o senin hakkın kocanın değil allah yardımcın olsun canım
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun  
Kız dışarı cikamama izin vermiyo zaten o takip ediyordu parayı cekelim dedi kiminle konuşsam ona haber vermek zorundayım kaç dakika konuştum
(1,009 puan) tarafından
Oha o kadar da değil yaaa ayyy burda böyle kocalar görünce kendimkine şükür diyorum allah yardımcın olsun canım
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun benimde imtihanim böyle
0 oy
tarafından
Yatmış ama sen olmadan parayı çekemez canım senin imza atman lazım yani köle senide yani sıra götürmek zorunda "))
tarafından
Benim eşime vermediler süt parasını o alabiliyor doğum parası için bizzat kendim gittim
tarafından
Olmadı sabahtan birlikte ineriz eşim bebisi tutar ben girer çıkarım
(416 puan) tarafından
Süt parası eşimin hesabına yattı doğum parasını da  bebeğim vardı hava soğuktu die gitmedim adam eşime vermişti parayı
(416 puan) tarafından
Öyle yaparsın ben hava soğuk die gitmedim eşime vermiştiler
tarafından
Bizim buranın insanı biraz şey vermeyebilir de yani bilemedim ki :-/
0 oy
(13,702 puan) tarafından
444 17 88 arayın cnm onlar hemen bilgi veriyo ben de bekliyodum böyle yazarken meğer 17 gün önce yatmismis
tarafından
Ben geçen aradım kuzum da aralığın sonuna alırsın demişti bayan bizim burada sistemde sıkıntı varmış hallettiler galiba bu yazı dün çıktı daha
0 oy
tarafından
Kuzu bunu nasıl yaptın
tarafından
Canım hastaneden çıkmadan eşim yapmıştı detaylı bilmiyorum inan ki
0 oy
(7,429 puan) tarafından
aynen yatmış hayırlı olsun 
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Yok canım yatmış olmuyor sana gün vermiş olmaları lazım o gün gelmediyse yatmamıştir 
tarafından
Haydaaaa :D kız ben o kadar heves ettim ya bak yine  karıştı aklım
(1,137 puan) tarafından
2 tane çocuk doğurdum ikisinde de aynı böyle yaziyordu kaç kere gititm yatmış mı diye yatmamış oluyordu gününden önce yatırırlar belki diye gitmiştim gününden önce yatırılıyor en azından bana öyle oldu
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Büyük ihtimalle ödenmiştir canım benimde böyle yazıyordu gittim baktım yatmıştı ptt git 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 173 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 323 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 938 göst.
1 Haziran 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,020 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,326 soru

11,387,594 cevap

34,890 kullanıcı

...