0 oy
978 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
 Kaynanamlara gittim bugün o da geldi neyse kaynım açık açık aldatıyor eltimi eltim de biliyor işte yani araları hiç yok bugün de mesajlaşıyordu ama kaynanam bir şey diyor asla yüzüne bakmıyor mesajlaşıyor bir şey diyoruz mesajlaşıyor hayır mesajlaşacaksan niye geldim ayıp sonuçta bir ortamdasın ve elinden telefonu düşürmüyorsun bu bana göre ayıp bir şey neyse işte sonra dakika bir bana diyor ki kıskanma kıskanma sonra dedi ki işte bunlar özel mesajlar sevgi cümleli mesajlar bende dedim ki abla kusura bakma da senin bir gün aldığın o sevgi dolu mesajları ben her gün alıyorum 

Bozuldu baya baktım yine diyor ay nazar değdireceksin nazar falan aynen abla şimdi nazarım değer bir saat sonra konuşmayı kesersiniz zaten ayda yılda bir konuşuyorsunuz maşallah dedim hıhıhı yaptı bir şey demedi kapıda ayakkabı giyiyordu telefonumu tutar mısın dedi tuttum ama o sıra kaynanamla konuşuyorum ordan diyor ki ay bakmasana mesajıma en soon kapıyı suratına çaat kapattım deli mi ne ya

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok güzel cakmıssın lafları valla helal olsn
tarafından
Valla bıkmıştım artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aşkm sen sanırım çok takıyosn eltini felan takmaa
tarafından
Ama beni deli ediyor kuzum valla
0 oy
(119,599 puan) tarafından
kocasinin aldattigini bile bile nasi duruyo onla
tarafından
Para var çünkü bırakıyor gidemiyor
(119,599 puan) tarafından
sıç..m parasina
tarafından
Hiiç ağzını açıpta kaybına tek bir şey demiyor sadece bildiğini belli ediyor bu kadar kadınların numaraları eltimde kayıtlı ama hiçbir şey yapmıyor öyle tutuyor
0 oy
(15,336 puan) tarafından
Dengesi bozulmuş bence. Psikolojisi gitmiş iyice. Fazla muhatap olmamak en iyisi
tarafından
Yok anca kaynanamda görüşüyoruz
0 oy
tarafından
Ay seni çok iyi anlıyorum benim eltim de eşi onu aldatıyor ama sırf bana ezik görünmemek için diyor eşim beni cok seviyor felan halbuki her gün kavga ediyorlar bu durum sadece çok komik 
tarafından
Hayır çok iyi olsun araları bananee
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ne yazsam bilemedim ya ama senin laflar fena. Aldatılan bir kadının psikolojisinin iyi olacağını düşünmüyorum ben olsam ne yaparsa yapsın böyle laf çarpıtmazdım. Aldatılmasını gülerek anlatması aslında ne kadar yara aldığını gösteriyor.
tarafından
Canım aldatılmak umrunda değil ki onun umrunda olsa bir tepki verir kocasına
0 oy
(603 puan) tarafından
E lafına tepkini vermişsin gayette iyi yapmışsın çekmek zorunda değilsin yani 
tarafından
Bıktırdı beni ya
0 oy
(264 puan) tarafından
Malldir belki biraz çok dikkate alma

İlgili sorular

0 oy