0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Eşim yoğun çalışıyor tatillerinde  bile çoğunlukta  yanlızım ve coook sıkılıyorum 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim eşim geceleri bile calisiyor
(423 puan) tarafından
Sende benim gibi hep yanlız misin
tarafından
Evt kucuk oglumla hep evdeyiz
(423 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım kavga bile ediyorum Bize dr vakit ayır  diye artık huzur kalmicak evde
tarafından
Canm bende cok kavga ettim hafta sonuda kaynanam rahat birakmiyor köye gidiyolar hep köydeki işlerde bitmiyor sabah 8 de gidip akşam 8 de geliyor koye gidince

Işe gidincede sabah 7 aksam 11

Cogu zaman geceleri calisiyor aliştim yani sklyorum ama care yok napalm
(423 puan) tarafından
Bizimki de normalde fabrikada çalışıyor ama babası çiftçilik yapıyor iş çıkışları Ona yardıma gidiyor hayvanları otlatmaya bakma ya o yüzden evde yok canım sizin köyde ne işi var bizimki de köy işi işte
-Reklam-
0 oy
(119,086 puan) tarafından
cik gez kiz ne sıkılıyon
(423 puan) tarafından
Soğuk canım fırtına  buralar valla
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim 
(423 puan) tarafından
Çok sağol  canım  böyle  geçer omrumuz artk
tarafından
Sağlık olsun kuzum
(423 puan) tarafından
Öyle tabi canım
0 oy
tarafından
Benimkide bugun iste tek takilmaca 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benim esimde yok cnm askeri personel 24 24 gidiyor 
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Benimki öğle vardiyasındaydı bugün 12 de çıkıyor böyle günlerde bende çok sıkılıyorum zaman geçmiyor Bi türlü valla en son içim geçiyor Bi on dakika dalıyorum sonra bidaha kalkıyorum olan tüm uykum gidiyor gece boyu sinir oluyorum :) 
0 oy
(791 puan) tarafından
Sorma üstne tartışma olur ewe geç gelyo iş nedeniyle 6 yıldr belki 2 kere gezmeye gitmeyiz 
(423 puan) tarafından
Ben de öyle canım neden izne tatil ne Alışveriş Merkezi ne alışveriş 3 yıllık evliyim Hiçbiri olmadı denize Gittik iki kere o kadar
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Evet çoğunlukla tatil bile yapmıyor :/ bende sıkılıyorum ama yapacak birşey yok 
0 oy
tarafından

Bu ben :) pazarları bile çalışıyo kocişim 

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Aynı ben :-)
(423 puan) tarafından
Ne yapsak ki
(2,671 puan) tarafından
Canım arkadaş ortamın yok mi mesela komsun falan :-):-)
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bnde öyleyim 7 gün çalışıyor çoğu zaman 8 den önce gelmez . Tatillerde özel günlerde bayramlar da özellikle daha yoğun işleri . Bende sıkılıyorum çocuk ev derken geçiyor zaman bakıyorum akşam olmuş :/ . Bu aralar haftada bir izin yapıyor hafta içi de olsa iyi geliyor sabahtan çıkarız akşama kadar gezeriz işlerimizi hallederiz onada şükür .
0 oy
tarafından
Ben de çoğunlukla yalnızım ve çok seviyorum bu halimi. Evde kendine uğraş bulabilirsin canim
(423 puan) tarafından
Temizlikten başka bir şey aklıma gelmiyor ki
tarafından
Kitap okuma , el işi, ahşap boyama, bebeyle oyun , yemek tatlı işleriyle uğraşma ..... Bunlardan birini severek yapabilirsin
0 oy
(515 puan) tarafından

Bende iki kızımla yalnızım eşim uzakta çalışıyor bebiş de 2 aylık hava soğuk çıkamıyoruz ve yalnızlıktan patlicam :ermm:

0 oy
tarafından
Benimki sehır dısında normalde de gec geliyor zaten alıştım 
(423 puan) tarafından
Çok sinir oluyorum
0 oy
(43 puan) tarafından
Canım şu saat oldu yok bak yalnızım seni çok iyi anlarım sanki iki kişi çıktığımız bu yolu yalnız başıma yürüyorum
(423 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum canım İyice bunalıma giriyorum
(43 puan) tarafından
Bende öyle canım kavga etsen ne yazar anlamıyor kimse işine gelen istediği zamanı fırsatı yaratiyor
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Mesleği ne Allah yardımcın olsun canım bizimde bir zamanlar öyleydi şimdi düzeldi şükür sabır 
(423 puan) tarafından
Fabrikada çalışıyor babası çiftci iş çıkışı heycan bakma ya otlatmaya gdiorr

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 508 göst.
12 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu

378,071 soru

11,316,008 cevap

34,757 kullanıcı

...