0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
15 gündür tekrarlayan yara var agız içinde ne cok rahatsız ediyor kadın konuşamıuor yiyemiyor bişi yardımcı olur musunuz napabiliriz

11 Cevaplar

0 oy
(453 puan) tarafından
Karbonati bir tülbent ile ağzına sür hemen geçer benimkide her ay cikiyo yemek yemeden önce sürüyorum ki yemek yiyebilim doktorada görn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sirkeli suyla çalkalayabilir ağzını. Yada sarımsak bassın. Ben direk sarımsağı ortadan kesip basıyorum çok acıtıyor ama nasıl uyuşturuyor ve çok iyi geliyor. 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Aft olmuş büyük ihtimalle  doktora götürün vücut direnci düşünce çıkıyo çok acı veriyo yemek yiyemiyor insan ilaçkullanınca geçiyo
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Karadut ozu alın cnm eczaneden  iyi geliyor
0 oy
tarafından
Canim sekeri yukseliyordur  baktirdinizmi hiç benim annemin sekeri yükselince hemen yatak olur ağzı 
0 oy
tarafından
Of deme ne çekiyorum dört gün oldu sabah akşam fırça ve tuzlu su yap
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Benimde çok çıkardı aft ama şükür hamilelikte hiç ciadi desem yeridir vitaminlerden sanırim bide sumaklı suyla calkalasin 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
10 gündür çekiyorum çok sık çıkar bende. Demir ve b12 eksikliğinden kaynaklanıyor. Geçen hafta gittim doktora antibiyotik verdi geçmedi, dün akşam dayanamadım yine gittim, dilmde artık et parçası çıktı yara büyüye büyüye, tanflex ağız spreyi ve kenacord verdi. Kenacordu daha önce kullanmıştım baya etkili. Tanflex mutlaka al ve yaraya sık günde 5 defa kullanabilirsin dedi işk sıkmaya hafifledi dün akşamdan beri geçti sayılır acısı. Evde yapılan hiçbişey çözüm olmuyo ileri derecede olunca 
0 oy
(3,899 puan) tarafından
Karadut pekmezi iyi geliyor
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Vitamin eksikliğinden olabiliyor kenacort kullanmıştım ben iyi geliyor çamur gibi oluyor ağzının içi ama etkili

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 223 göst.
13 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
2 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ervam (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
0 oy
1 cevap 35 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mesel (73 puan) tarafından soruldu

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...