0 oy
523 göst.
Aile kategorisinde (2,671 puan) tarafından
 Sorum şu ki kızlar benim komşum var  ben onu sürekli kahveye bize çağırırım yani oda toplasan 3defa falan gelmiştir ama o beni evine hiç davet etmedi mesela pasta yapar götürürüm kapısına evine bile davet etmez yani pasta yapmasın valla istemem ama kahveyede mi insna cagirmaz yani zoruma gidiyor valla sohbet etmek istiyrm ama sanki bana çok yakın davranmıyor beb go 4aylik benimde 6oldu  valla Allah ta biliyor lohusayken birşeyler götürürüm uzulu dün kadınw ama ne bileyim bı kahve kuru çay bile güzel oluyor ama hiç davet etmedi sizce ben neyapayim siz danisiyrm tecrübelerinize dayanarak beni yanlış anlamayın inan pastada gözüm yok bebegi küçük ostemem ama ne bileyim hoş sohbet muhabbet isterim

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yavrum o istemiyor ise sende gitme gelme götürme
(2,671 puan) tarafından
Ya evine hiç gitmedim cagirmadi kapıda bile.iceri gel demiyor yani zaten ben görmem de belki müsait deildir ama ne bileyim lafla söylemesi de güzel olur demiyor
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Karşılık görmek için yapiyorsan yapma, o sana yapmiyorsa sende yapmak zorunda değilsin  
(2,671 puan) tarafından
Karşılık görmek için yapsaydım okadar cagirmazdm ama kadın yanasmiyor o da istemediğini düşünüyorum ysni
(800 puan) tarafından
Demek ki istemiyor sende mesafeni koy
(2,671 puan) tarafından
Bencede öyle düşünüyorum
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Artık bir şey yapıo götürmeyin hatta gitmeyin. Biraz geri çekin kendinizi o adım atsın size.
(2,671 puan) tarafından
Valla canım böyle uzak gibi  evinede cagirdim 2defa gelmedi yani dosardaydi işi vardı falan
(1,580 puan) tarafından
Bence mesafeli davranmış bugüne kadar siz de bu mesafeye uyun. Elinizden geleni yapmışsınız.
(2,671 puan) tarafından
Öyle yapicam artık yani elimden geleni yaptım da inan
(1,580 puan) tarafından
Bazı insanlar böyledir. Benim komşularım da çok konuşkan ve her gün birbirlerine gidip gelirler ama bana bu fazla geliyor ve ben onlara gitmiyorum. Şuan covid var zaten eve de kimseyi çağırmıyorum. Yani covidden de çekiniyor olabilir ve herkes komşuculuğu çok sevmiyor, misal ben. Zaten çalışıyorum evde olduğum zamanlarda da komşu ağırlamak istemiyorum açıkçası.
(2,671 puan) tarafından
Yok öylede olmaz sürekli sürekli ama arada olur bende çalışınca istemezdim kimse gelsin annemlere:-)
0 oy
(936 puan) tarafından
Kiraya taşınali 7 ay filan oldu karşı komşum var tanıştık arada buyur gel çocukları da al kahve içelim dedim. Ayy virüs var filan yaptı tamam haklı var ama neyse dedim şimdi görürsem meraba meraba boşverr haketmeyene değer vermeyeceksin
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım valla inan evine gitmek için dmeiyem ama lafla bile söylese hoşuma gider yani
0 oy
tarafından
Yani çocuklu ev kadının evi dağınıktır yorgundur valla bende kimseyi çağırmazdm açıkçası ayda yılda Bir
(2,671 puan) tarafından
Canım biz 3-4aydie tasiniyrz benimde dağınık hak veririm ama inan lafla söylese bile mutlu olurum ama yanasmiyor
0 oy
(4,394 puan) tarafından
Demek ki gelip gitmek istemiyo anlamadin mi kiz,aman bosver meraba de gec
(2,671 puan) tarafından
Aynen öyle yaparım artık bende çağırmıyca. Dedim evd tekim hani dedim gelip gideriz ama yanasmiyor pek
0 oy
tarafından
Belkikocası istemiyordur 
(2,671 puan) tarafından
Öylemi diyorsu. Evet kocası gürültüden çok rahatsız oluyromus ta bilemedim
tarafından
Yani çevremde çok öyle kadın var utandıklari için söyleyemiyorlar
(2,671 puan) tarafından
Ayy belkide ma asurekli çarşıya gider yani
tarafından
Bazı kocalar istemez eşleri Komşu ya gitsin yada Komşu eve gelsin hani sanki birbirlerini örgütlüyonlar gibi geliyor onlara
(2,671 puan) tarafından
Haklısın canım oda olabilir zaten binada konuştuğu birtek bendim
0 oy
(570 puan) tarafından
Valla ben kuzenim ile yakın otrym eşim ile onun eşi arkadaş oldu yani biz kaç defa aradık gelin oturalım çaya gelin filân diye o hiç çağırmazdı yüzsüzlük yapıp ben arıyodum müsaitseniz size gelecez diye 1 sefer gittik sonra biz onları çağırdık karşılık göremeyince bıraktım kuzenimi çağırmıyorum değil ki komşu boşver çağırma bnce
(2,671 puan) tarafından
Evet canım inan gözüm birseylede deil ama lafta bile olsa söylemesi güzel yani
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Demekki  misafir  agirlamayı sevmiyor  sende bir daha  çağırma canım 
(2,671 puan) tarafından
Bilemedim yani bend eoyle yapicam ama bana misafirleri çok svwiyrm demişti
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım benim eşim komşu sevmiyor evin senin kalen mahalleden kimse komşun olamaz der yani birini evime davet edemem sormam gerekiyor yani bazen öyle laf geliyor biriyle konuşurken susuyorum birşey diyemiyorum evin kuralları var huzursuz da olmak istemiyorum o yüzden kimseyede gitmek istemiyorum 
(2,671 puan) tarafından
Ciddi misin ama.komsusuxda olmaz ki bacım sen uzulmuhor musin
(4,698 puan) tarafından
Üzülmüyorum canım kurallarım var uyum sağlıyorum eşim gezmeme para harcamam birşey demez isteğimi yapar ama evde yabancı istemiyor evimiz kalemsiz kimse giremez diyor
(2,671 puan) tarafından
Hı anladm canim :-) geziyorsan sorun yok en güzeli bence :-)
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Canım kimi insan sevmez komşu git gel yada kiminin eşi istemez yani sebep çok bence . Baktın oda yanasmio sende kendini kötü hissediosan yapma etme çagirmada
(2,671 puan) tarafından
Valla ben yanasiyrm hep ama öyle yapicam
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Merhaba , yanlış anlamayın ama benimde komşum sürekli çağırıyor ve ben çok sıkılıyorum onun ısrarlarından. Zaten hamileyim hastayım. Evleri de kalabalık hiç gidesim gelmiyor. O bana geldi. Gelsin kapım sonuna kadar açık ama benim gidesim gelmiyor.
(2,671 puan) tarafından
Anladım canım yok yanlış anlamam hastasın hamilesin diye zor gelebilit
0 oy
(120,149 puan) tarafından
demekki istsmiyo sende cagirma gitme
(2,671 puan) tarafından
Öyle yapayim artık
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Oldum olası komşu iliskilerini sevmem eşim de istemez zaten ne kimse gelir ne kimseye giderim valla kafam rahat 
(2,671 puan) tarafından
:-):-) öyle mutluysan sorun yok cnm ben çok severim yani
0 oy
(530 puan) tarafından
Valla benim bir kaç komsuda çağırıyordu kahve içiyorduk ayıp olmasın diye bende çağırdım sonra abarttilar sürekli zile basmalar sabah akşam eşim kızdı bidaha hiç bir komşuyla samimi olmuyorsun diye kestim sohbeti 
(2,671 puan) tarafından
AA o kötü olmuş canım sürekli de olmsz yani ben habersiz gitmem canım gitsem bile içeri girmem
0 oy
(703 puan) tarafından
Benm üç yaşında oğlum var  sabah kahvaltı yapıyor az oyun oynuyoruz geneli ev işi  öğleden sonraya kalıyor i ara komşu kapıya gelse bende davet edemiyorum dağınık diye onunki daha küçük belki oda o yüzden davet etmiyordur
(2,671 puan) tarafından
Canım davet etsede girmem ki içeri benimde öyle anlarım ama normalde de cagirmaz ki
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Sende uzaklaş ondan başka komşu mu yok canım demekki daveti sevmiyo yapcak bşy yok 
(2,671 puan) tarafından
Var kız komşum var 2-3twne var ama ne bileyim aynı kattayiz görüşürüz dedim belki
(25,223 puan) tarafından
Kız ben karşı komşumu tanımıyorum en alttakiyle kankayım aman boşver :D
(2,671 puan) tarafından
En güzeli valla bennimde konuştuğum var binada karşı komşum üst katta da var bir arkadaidm daha var onunla.zaten sk sk gorurusuz ama ne bileyim kimse konuşmuyor bende dedim belki yakınlık kurarım ama bekledgm gibi olmadı
0 oy
(577 puan) tarafından
Ben de bir arkaşa dedim çoçuklarımız oynar filan görüşelim tamam dedi iki kere çağırdım misafirim var vs birşey dedi ben den bh kadar üçüncüyü çağırmam görüşmek isterse kendi çağırır sonrasında karşılaştık işte tatile gittik o bu birşetler dedi ben de dedim bizim de şuyumuz var vs acelesi yk görüşürüz dedim görüşmüyoruz sonuç olarak kendi bilir zorla hörüşecek değilim kim nasıl davranıyorsa öyle davranırım sen de kendini çek boşver belki başkasıyla filan tanışırsın acele etme
(2,671 puan) tarafından
Evet canım aynen zorla gorusecej deiliz yanu
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Sen komşuna yalnız olduğun için yaklasmissin arkadaşlık dostluk bekliyorsun ama belki de müsait olmadığı anlara denk getiriyorsun belki de maddi durumu çok kötü çayın yanına bir şey veremediği için çekiniyor belki esyasindan utanıyor seninkiler güzelse bilemezsin belki de eşi evde oluyordur sen önceden mesaj atıp musaitsen sana gelecem de kek yap götür 
(2,671 puan) tarafından
Valla canım kek te yaparım herseyde yaparım ama gerçekten sanki istemiyor evine girmemi yok evi güzel fotoğraf gördüm ben tayinciyim diye asıl benim güzel deil :-):-)
(1,856 puan) tarafından
Ay o zaman çok ayıp boşver asıl sen muhattap olma çağırma o zaman
(2,671 puan) tarafından
Öyle yapicam artık
0 oy
(425 puan) tarafından
Belki oda benim gibidir kapıda konuşurum konuşurum kapıya gelen olunca eve girdikten sonra aaaa neden davet etmedim derim hep unuturum yani
(2,671 puan) tarafından
Oyelmi diyorsun benimde öyle çok oluyor :-):-)
(425 puan) tarafından
Eyer kötü konusmiyorsa scak kanliysa ola bilir
(2,671 puan) tarafından
Kötü konuşmaz çok sıcak kanlı da deil cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 136 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 399 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,342 puan) tarafından soruldu
0 oy