0 oy
1,270 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Yaklaşık 1 haftadır var aynı şekilde sırtında da var. Sağlık ocağına götürdük alerji bişey vermeyin dedi doktor vermiyoruz ama çoğalıyor özellikle sabahları baktığım zaman öğlene bu kadar çok olmuyor. Birde 1 haftadır gece uykusu yok kızımın çok huzursuz ağlayıp duruyor bundan dolayı uyumuyor olabilir mi ki? Kaşır gibi yaptığım zaman hiç hareket etmiyor kendini sıkıyor acıyor mu ne oluyorsa anlamadım bi :(

26 Cevaplar

0 oy
(34 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Cok kötü olmuş ya tabi uyuyamaz sen hemen bı doktora gotur
(34 puan) tarafından
Evet hemen götür yazık bebise ya nasıl dayanır oyle
tarafından
Dun bu kadar yoktu demin ustunu degistiirken gordum
(34 puan) tarafından
Anladım canm gecmis olsun
(1,456 puan) tarafından
Benim kızım da böyle olmuştu. Alerjik reaksiyon göstermiş demişti doktor. Deloday surup yazdı 1 içmede hafiflemisti.
tarafından
Bende goturecem canim ins gecer ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ek gıda veriyor musunuz 
tarafından
Veriyordum canım
tarafından
Alerji olmuş canım sen bir doktora götür
tarafından
Tamam canım tesekkür ederim
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Canım alerji olmuş gibi duruyor. Kurban olurum nasıl olmuş cocuk. Doktor hiç bişey demedimi
tarafından
1 hafta sonra gecmezse gel surup vereyim dedi
0 oy
tarafından
Kız doktora görür çocuğu hemen alerji olmuş herhalde ilaç olmadan nasıl geçecek 
tarafından
1 hafta sonra gecmezse alerji surubu vereyim dedi saglik ocgindaki doktor
tarafından
saglik ocagi doktorunu bosver cocuk doktoruna götür canim
tarafından
Tamam canim cok sagolun
0 oy
(440 puan) tarafından
Cnm hemen acile çocuk hastnsne götür biliyorsun şimdi ne kadar huzursuz 
(440 puan) tarafından
Enfeksiyon da kapmiş olabilr
tarafından
Cok huzursuz canim blmiyorum valla gotureyim bi tesekkur ederim❤
(440 puan) tarafından
Götür cnm olurmu öyle daha pzrtsiymi bekleycn
tarafından
Acile gitsem diyorum bakarlar demi
(440 puan) tarafından
Git cnm bakarlar merak etme götür baktın ilaç verdi geçmedi pazrtsi günü hastneye götür
0 oy
tarafından

Vermedi mi hic kaşıntı icin bi krem fln :ermm: kiyamam nasil kaşıniyodur

tarafından
Yok ya vermedi alerji olmus dedi 1 haftaya gecmezse surup vereyim dedi
0 oy
(44 puan) tarafından
Canım bebeğini alıp bi çocuk doktoruna götür kötü olmuş 
tarafından
Goturecem canım tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Aynı bu şekilde büyük kızım ve bende olduk açık hava da durduk yere hemde armutlarin polenlesme zamaniymis ve bu polenler yapıyor muş böyle armut alerjisi diyorlar en iyi ilacı duş günlük duş aldik ikimizde ve bi alerji şurubu vermişti doktor ondan icirdim kızıma hiç vakit kaybetmeden bir çocuk doktoruna götür canım ne kadar kasiniyordur o şimdi kuzum benim 
tarafından
Ondan dır büyük ihtimal canım bizimde busene başımıza geldi köye gittim annemlere hep dışarıdaydık salça falan kaynattık daha akşamına kabardı kalktı her yerimiz
tarafından
Yaaa bizde bahcemiz var sebze ekeriz surekli bahcedeyiz salca felan ugrasiyoruz zaten
tarafından
Sizinde öyle oldu büyük ihtimal bir çocuk doktoruna götür canım şurup veriyor zaten iki içmede düzelir bir de sık sık yika su çok rahatlatıyor
tarafından
Evet ya gecen gece agliyor bizde esimle gece 1 de yikadik uyudu kaldi :(
tarafından
Kıyamam küçücük canına ya "( kızım kasinip kasinip ağlıyordu aciyo anne kasiniyo anne diye ben onu  o beni kasıyor du
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Alerji gibi olmus canim bizim komsunun kizininda oldu alerji olmus doktora gotür
0 oy
tarafından
oyy kiyamam ben kuzuma kasinir rahat vermez anne sutumu aliyor sadece canim sen sut se sut srunlerini yumurtayı kes bakalim doktora götürün bi test yapilsin
tarafından
Anne sutu aliyor canim arada da meyve sebze felan tadimlk veriyordm sadece
tarafından
uc gun kuralını uyguladin mi canim ne kadarlik bebegin
tarafından
Uyguladim canim hic bisey olmadi ki yogurt kabak patates felan verdim hep 6 ay canım
0 oy
(845 puan) tarafından
Alerji olmuş canım çocuk doktoruna götür 
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Canım alejisi var gibi
0 oy
tarafından
Kızzz kaç gündürlü neyi bekledin yazık nasıl acıyodur şimdi çocuk doktoruna götür hemen bugün kıyamam
tarafından
Ya saglik ocagina da gidince oda ole deyince sey yapmamistik bugun cogalmis iyice
tarafından
Sağlık ocağına güvenme böyle durumlarda baştan savma iş yapıyolar bugün çocuk doktoruna götür
0 oy
(996 puan) tarafından
Canim saglik ocagi doktoru anlamaz ki hemen aleejik demek icin tahlil.lazim yani cok kitu olmus kasiniyo demekki cocuk durmuyo acile gotur hemen 
(996 puan) tarafından
Bu gun henen acile gotur tahlil yapilsin pazartesi de cocuk doktoruna hem tahlilleri gilisterirsin hem muayne olur zaman kaybetme
tarafından
Yani bakti direk alerji vermeyin bisey dedi vermiyoruz da onceden de cok vermezdk zaten
tarafından
Tamam canim esimi arayim bari tesekkr ederim
(996 puan) tarafından
Gecmis olsun canim
0 oy
(274 puan) tarafından
Off off hemen gotur bacimm bebisi kiyamam ya
0 oy
tarafından
Ürtikere benziyor canım bende de bebeklikten beri var evladın kaç aylık ek gıda alıyor mu? 
tarafından
O ne demek canim ilk kez duydum 6 ayi dolduracak 10 gun sonra canim ek gida olarakta tadimlk veriyorum sadece
tarafından
Google a yaz canım ürtiker diye detaylı görürsün. Yediği bir şey olabilir, çamaşır deterjanı olabilir, şampuan olabilir bi çok şey tetikliyor
0 oy
tarafından
Canım ne yedi birşey alerji yapmış hemen kes ilaç vs mama bile olabilir 
0 oy
(134 puan) tarafından
Canım karinca varmi evde karinca gezmiş gibi
0 oy
tarafından
Kız dr gotursene
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Geçmiş olsun en son ne yedi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 275 göst.
24 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vera09 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 285 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu

374,692 soru

11,207,755 cevap

34,511 kullanıcı

...