+1 oy
540 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben anlamiyorum ya paylasim yapmayinca evde kös kös oturuyor muyuz yani onceden arada bir paylasim yapardim gezince tatlivyapinca misafirim gelince vs ama artik sosyal medyadan bilincli olarak kendimi izole ediyorum paylasim yapmiyorum kimle konussam bu aralar evdesin galiba cok cikmayorsun sanirim vs onceden herkes yazardi mesaj atardi simdi mesajlasiyoruz kisa kesmeler vs resmen soktayim yani ozelliklede kiminle konussam sanki paylasmadigim icin hayatla ilgi alakam kopmus gibi davranlamari cok garip hani her dk paylasim yapan biri olsam tamam diyecegim ama onceden de haftada bir iki haftada bir paylasirdim 

20 Cevaplar

+2 oy
(7,740 puan) tarafından
Onu bunu bilmem de her yediğini içtiğini gezdiğini altınlarını takılarını  paylaşanlar bence büyük görgüsüzlük yapıyorlar bana göre sonradan görme 
(44,696 puan) tarafından
Bak öle biri vardı burda :D
(7,740 puan) tarafından
Bana göre çok ayıp
(7,740 puan) tarafından
Şiddetle kınıyorum:D
(44,696 puan) tarafından
Bizde kinadik da kaç hesapla geri geldi yüzsüz sjsjsjsj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bı alakası var mıdır ki senle konusmamalariyla
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Nefret ediyorum gezdiğin tosduğun önemli değil paylaş razıyım ya ama her yediğini içtiğini paylaşmasın ya göz hakkı var alan var alamayan var 
0 oy
(119,338 puan) tarafından

valla biri var disarda bi cikiletta yese foto atiyo sjsjsjj bazen donup dolasip ayni fotoyu geri atiyo 8-) 

tarafından
Artik herseyi paylasmak insanı komik duruma düşürüyor boyle dusundugum icin ben biraktim paylasim yapmayi
(119,338 puan) tarafından
bende sadece wp var ondada durumlara bakmiyom artik
tarafından
Amcamın bi damadı var yengem günde 636953207 kere aynı fotosunu paylaşıyor hahafagc
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Saçmalık ya bazı insanlar var Bi yere gidiyolar ordaki ağaca kadar çekip bin tane durum atıyorlar tuhaf valla 
0 oy
tarafından

İllla paylaşmak gerekmiyor  ama ben her şeyi mümkün olduğunca pay yapıyorum   sebebi  çok farklı  şeyler cnm senin kinin alakası var mı bilemiyorum

0 oy
(387 puan) tarafından
Benim de bi arkadasim var parka bile ciksa foto paylasiyo,baydi artik anladik geziyosun demek geliyo bazen icimden her seyi de paylasmanin bi anlami yok bence
0 oy
(305 puan) tarafından
Canim valla ben genelde anı yasiyorum bi resim cekersem de ilerde cocuguma ani kalsin diye kendi gorsun diye paylasmak için degil illa ki paylasiyoruz fotograf ama ne yedigimi ne gezdigimi kimse bilmez ben o anı sadece ailemle özel yaşiyorum bi cabam yok yani bazıları ise sadece bunları paylasmak icin geziyo yiyip iciyo gibi geliyo bana yazik üzülüyorum mutlu olmak icin tek sebepleri storyler gerçekten üzülüyorum insan mutlu olduktan sonra bunlarim onemi kalmiyo çünkü
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Boşver canım zaten seni evde mutsuz sansınlar gözleri degceklerinden iyidir
0 oy
tarafından
Benim arkadaşım evlendi kız utanmasa gerdeğe girdiğini bile atacaktı. Düğün sonrası kocambeyle asonsorde fotomuz kızlar kosun ilk sabah kahvaltımız bebisimin bana Özel kahvesi vıcık vıcık mirc mirc sakız cigner onu atar artık evine gitmeden evini öğrendim. Bende uzun zamandır ne fotoğraf ne de story yok . Millet ne paylaşıyor diye giriyorum. Bebeğimle evle ilgilenmekten aklıma bile gelmiyor. 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Sık sık sık sık yıllardır yaptığım şeydir sosyal medya detoksu en doğrusunu yapıyorsun.
0 oy
(961 puan) tarafından

Geçen annemin telefonunda dek geldiğim paylaşım. En güzeli herşeyi özel yaşamak, öz yaşamak. 

image

0 oy
tarafından
Yaptığı yemekten çocuğuna aldığı oyuncaktan yediği muzdan hatta yeni aldığı vileda yı paylaşan tanıdığım var eski hayatıni düşününce sonradan görme olduğunu anladım 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben sosyal medya kullanmıyorum ama whatsap kullanıyorum ve ordan hiç durum yapma gereği duymadım su güne kadar benim ne yediğimden millete ne nereye gittiğimden millete ne heleki yeme içme durumu yapanlara iğreti oluyorum banane kardeşim sen bugün sütlaç yaptıysan otur ye işte afiyet olsun neyin gösterisi bu ☺ bu tiplerinde gösteriş budalası olduğunu düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Belki de engellediğini ya da kisitladigini düşünüyorlardır
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Bende genelde hiç paylaşmam neredeyim napiyorum sosyal medya yok wp dışında zaten 
0 oy
(2,706 puan) tarafından
Bende sevmem öyle şeyleri. Nadir şekilde eşim ile kendimi paylaşırım. Çoğunlukla söz paylaşıyorum 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Az kaldı millet wc de de resim atacak anlik adi altında. Görgüsüzlük, beğenilme arzusu, ilgi cekme isteği ile yapılıyor bunlar. Banane senin yediğin şeyden içtiğin kahveden çaydan. Bu kadar ihtiyaci var milletin övülmeye, iltifat almaya anlamıyorum.
0 oy
tarafından
Onu yapan insanlarin teşhisi hazır :Psikolojik rahatsizlik
0 oy
tarafından
Alışmışlar canmda ondan

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 283 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 187 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Afrasiyap (802 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...