0 oy
115 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,089 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar hanımlar kızıma 5 aylıkken BİM’den normal mama sandalyesi aldım şimdi bir yaşına girecek bu kadar kullanışlı bişey olacağını düşünmedim biraz yemeye alışsın zaten biz yer sofrasında yiyoruz genelde o şekilde bizle yer tam oturunca dedim ama kızım o kadar hareketli ki imkanı yok ki bi yerde otursunda yemek yesin sürekli hareket halinde mama sandalyesi olmasa hayatta yemek yediremem ama şimdi sürekli sarkıyor eğiliyor kalkmak istiyor kemeri olsa bile kendini itiyor sizce bu saatten sonra sağlam ağır düşmeyecek bi mama sandalyesi almak mantıklı mı tavsiye edeceğiniz düşmeyeceği bi mama sandalyesi var mı 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benım mama sandalyem senın dedıgın gıbı ağır olanlardan ama essek ölüsü gıbıler kaldırıp goturemıyorsun, yer kaplıyorlar, hareketliyse tabı anca bunda durur benımkını bunda da zaptedemıyoruz 
(4,089 puan) tarafından
Markası ne canım
tarafından
Kanz campo yazıyor canım yzerınde ben memnunum ama ağır tabı
(4,089 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bimden aldım 2 yaşına kadar kullandım sonra zaten oturmadı artık 2 tane mama sandalyesi oldu verecek birisi de yok duruyor öyle bence alma başka kemeri sağlam tak düşmez zaten 
(4,089 puan) tarafından
Canım kemeriyle sandalyeyi öne arkaya ittiriyor
tarafından
Maşallah ne güçlüymüş):)
(4,089 puan) tarafından
2 dk durmuyor ki sürekli terli bu kış günü sürekli hastayız bu yüzden ya valla korkutuyor bu hali bazen beni anormal mi acaba diye endişelendiriyor sonra burda çoğu kişi hiç durmuyor falan deyince normal heralde diyorum

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 349 göst.
14 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Herhangibiriiii (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
1 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 326 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 388 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu

381,480 soru

11,421,125 cevap

34,977 kullanıcı