0 oy
877 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bir hafta önce eve misafir gelecek oğlumun burnu tıkalı şırıngayla açtım siringanin içinde de bir damla su kaldı eşim odaya gelince ona sıktım :D sonra bu gitti benim büyük bir bardağım var ikeadan aldım 3 su bardağı su alıyor içi ona suyu doldurup gelmis kafamdan aşağıya suyu döktü banyo yapmış gibi oldum parke ayna heryer ıslandı. Misafirin gelmesine de 20 dakika var nasıl ağlıyorum :Dbana gelmiş özür dilede barışalim hadi diyor. Adamdaki arsizliga bakın bir damla suya karşı bir büyuk bardak su döktü bide benden özür bekliyor. :silly: Konuşma benimle sakın diye cikistim saçımı kurutup yerleri sildim. Çok sinir olmuştum o an .

31 Cevaplar

0 oy
(14 puan) tarafından
Beraber pubg oynardık önden gider ölürdü niye arkamda değilsin korumadin diye ajdhsh Allah başka dert vermesin bebek yokkendi bunlar tabi
tarafından
Bende eşim pubg oynuyor diye oynardım . Tabi ilk zamanlar bilmiyorum ta gider uzağa atlarmisim güya bundan bağımsız takilcam bana kızardı şimdi ölde gör gününü ben senin yanına gelene kadar saklan derdi :D alan gelir öldürurdu beni sonra kızardım bı bana sahip çıkamadın diye :D
(14 puan) tarafından
Ya çok bilmişlik yapıyorlar bazen ajdhsh bizde çok kavga ederdik öyle gicikligina değil baya kavga ederdik sonra otururduk gulerdik halimize skdnsjs
-Reklam-
0 oy
tarafından

Balayında Karadeniz'e gittik. Ben her gördüğüm yerde fotoğraf çekinmek istiyorum ama arabayı durdurabilecek yol değil. Kiminde de dönüşte çekersin falan diyo hiç birinde durmadı. Aydere çıktık ben astım suratı ne gittiğinden ne gezdigimden bişey anladım. Geri dönüşte de zaten hevesim kaçtı hemde yağmur yağdı cekinemedik. Şimdi sorar burda mı cekincen şurda mi çekinmek istiyon diye:D

tarafından
:D hahaha kötü olmuş bende severim foto çekmesini eşim sevmez.
tarafından
Aynen ben cekinecem diye çabalarken eşim sınır olur. Kameraman olarak kullanıyor bide :D şimdi oğlanın aylık çekimlerini yapıyorum o gün bı kavga etmediğimiz kaliyo :)))
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Han hısımı satım her gün ediyoz  yemek yiyoruz çocukları al içeri git diyom aldığı hibi koz aç altı kirli ağlıyor uykusu var diyor bende bu kiz sana geldimi öyle oluyor 10 dk bak be adam diyorum oğluma çok bakıyordu koza bakmıyor ya halbuki kızım olsun başka bir şey olmasın diyor  kiz sevmese diyecem ayrım yapıyor  çok üşengeç benim herif
tarafından
Erkeklerin bahanesi o ağlayınca hemen bu bebe aç diyorlar
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Pasta için oldu canım çekti saat akşam 10 olmusdu istedim alamam dedi başka bişey olsa neyse dedi bu saatde bnde ilk defa bişey istedim dedim alacaksın istiyorum dedim arabayla 5 dk alırsın yok ewe girdiyse tohbe cimaz ewden ama bu sefer trip attım aldırdım ilk defa trip attım bişey yaptırdım gitti aldi  sonra ..
tarafından
Niye eve gelmeden demedin demedi mi :D
(3,769 puan) tarafından
Dedi alincak varmı diye ama ozmn cnm cekmiuodu Tv'de görünce çekti
0 oy
tarafından
Ay kahkaha attım yeminle
0 oy
tarafından
Ay kahkaha attım yeminle çok yasayin
0 oy
(5,559 puan) tarafından
En saçma şeylere bile kavga çıkartır
tarafından
Ciddi misin
(5,559 puan) tarafından
Aynen . Kavgasız günümüz yok maalesef
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ay şuan koptum ya:D shxbxnnf 

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ay gülcem diye anlatacağım unuttum ahahahahah
0 oy
(7,036 puan) tarafından

Yeni evliydik dişim felaket ağrıyordu neyse dişçiye gittik adam yaşlı başlı babam yaşında kanal tedavisi ve dolgu yapcaz dedi tamam dedik  adam başladı kanal tedavisine eşim adamın tepesinde duruyor benim cenemd de doğuştan gelen bir sıkıntı var takılı kalıyor :D o yüzden sık sık çenemi hareket etirmem lazım doktirda çenenin takılı kalacağını anladığın an elime dokun durayım demisti  ben anladım tavi çene takili kalacak dokundum adamın eline abooo eşim kiyametleri kopardı nasıl dokunursun adamın eline diye aşırı derecede kıskanç biridir sanırsın adamla aldatim tövbe tövbe o gün ağlamaktan helak olmuştum kaynanama anlatmıştım kaynanamda ağzına geleni satmıştı ona : D o gün bugündür dişcilerimi mutlaka kadın seçerim 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 206 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu
+2 oy
43 cevap 984 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,057 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 415 göst.